„Parlamenti választás 2022/Hivatalos jelöltek” változatai közötti eltérés

Innen: Politika
(wikibot)
(wikibot)
17. sor: 17. sor:
 
| [[wikipedia:hu:Budapesti_7._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|7. Budapest 7.]]<p>(XIII. kerület) || <b>Keszthelyi Dorottya</b> || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] || <b>Naszádos Zsófia</b> || <b>[[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]]</b> || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] ||
 
| [[wikipedia:hu:Budapesti_7._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|7. Budapest 7.]]<p>(XIII. kerület) || <b>Keszthelyi Dorottya</b> || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] || <b>Naszádos Zsófia</b> || <b>[[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]]</b> || [[wikipedia:hu:Hiszékeny Dezső|Hiszékeny Dezső]] ||
 
|-
 
|-
| [[wikipedia:hu:Budapesti_8._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|8. Budapest 8.]]<p>(XIV. kerület) || [[wikipedia:hu:Tóth Csaba (politikus)|Tóth Csaba]] || [[wikipedia:hu:Tóth Csaba (politikus)|Tóth Csaba]] || || <b>[[wikipedia:hu:Hadházy Ákos|Hadházy Ákos]]</b> || <b>[[wikipedia:hu:Tóth Csaba (politikus)|Tóth Csaba]]</b> || [[wikipedia:hu:Tóth Csaba (politikus)|Tóth Csaba]] ||
+
| [[wikipedia:hu:Budapesti_8._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|8. Budapest 8.]]<p>(XIV. kerület) || || || || <b>[[wikipedia:hu:Hadházy Ákos|Hadházy Ákos]]</b> || <b>[[wikipedia:hu:Tóth Csaba (politikus)|Tóth Csaba]]</b> || ||
 
|-
 
|-
 
| [[wikipedia:hu:Budapesti_9._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|9. Budapest 9.]]<p>(X-XIX. kerület) || <b>[[wikipedia:hu:Arató Gergely|Arató Gergely]]</b> || [[wikipedia:hu:Arató Gergely|Arató Gergely]] || [[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]] || <b>[[wikipedia:hu:Paróczai Anikó|Paróczai Anikó]]</b> || [[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]] || <b>[[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]]</b> || [[wikipedia:hu:Paróczai Anikó|Paróczai Anikó]]
 
| [[wikipedia:hu:Budapesti_9._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|9. Budapest 9.]]<p>(X-XIX. kerület) || <b>[[wikipedia:hu:Arató Gergely|Arató Gergely]]</b> || [[wikipedia:hu:Arató Gergely|Arató Gergely]] || [[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]] || <b>[[wikipedia:hu:Paróczai Anikó|Paróczai Anikó]]</b> || [[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]] || <b>[[wikipedia:hu:Burány Sándor|Burány Sándor]]</b> || [[wikipedia:hu:Paróczai Anikó|Paróczai Anikó]]
71. sor: 71. sor:
 
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_2._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2.]]<p>(Miskolc) || <b>Hegedűs Andrea</b> || Hegedűs Andrea || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] || <b>[[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]]</b> || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] ||
 
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_2._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2.]]<p>(Miskolc) || <b>Hegedűs Andrea</b> || Hegedűs Andrea || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] || <b>[[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]]</b> || [[wikipedia:hu:Varga László (politikus, 1979)|Varga László]] ||
 
|-
 
|-
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_3._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3.]]<p>(Ózd) || Farkas Péter Barnabás || <b>Farkas Péter Barnabás</b> || Farkas Péter Barnabás || Farkas Péter Barnabás || <b>Kiss Sándor</b> || Kiss Sándor ||
+
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_3._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3.]]<p>(Ózd) || Farkas Péter Barnabás || <b>Farkas Péter Barnabás</b> || || || <b>Kiss Sándor</b> || Kiss Sándor ||
 
|-
 
|-
 
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_4._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4.]]<p>(Kazincbarcika) || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]] || <b>[[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]]</b> || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]] || <b>Hornyák Evelin</b> || Hornyák Evelin || Hornyák Evelin || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]]
 
| [[wikipedia:hu:Borsod-Abaúj-Zemplén_megyei_4._sz._országgyűlési_egyéni_választókerület|36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4.]]<p>(Kazincbarcika) || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]] || <b>[[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]]</b> || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]] || <b>Hornyák Evelin</b> || Hornyák Evelin || Hornyák Evelin || [[wikipedia:hu:Üveges Gábor (politikus)|Üveges Gábor]]

A lap 2021. szeptember 26., 04:51-kori változata

Hivatalos előválasztási jelöltek és frakciótámogatók
Választókerület DK Jobbik LMP Momentum MSZP Párbeszéd ÚVNP
1. Budapest 1.

(I-V-VIII-IX. kerület)

Csárdi Antal Csárdi Antal Csárdi Antal Gelencsér Ferenc Csárdi Antal Csárdi Antal Csárdi Antal
2. Budapest 2.

(XI. kerület)

Gy. Németh Erzsébet Gy. Németh Erzsébet Gy. Németh Erzsébet Orosz Anna Orosz Anna Orosz Anna
3. Budapest 3.

(XII. kerület)

dr. Komáromi Zoltán Hajnal Miklós dr. Komáromi Zoltán Hajnal Miklós Hajnal Miklós Hajnal Miklós Visi Piroska
4. Budapest 4.

(II-III. kerület)

Kálmán Olga Kálmán Olga Tordai Bence Tordai Bence Tordai Bence Tordai Bence
5. Budapest 5.

(VI-VII. kerület)

dr. Oláh Lajos dr. Beleznay Zsuzsanna dr. Beleznay Zsuzsanna Tompos Márton dr. Oláh Lajos dr. Oláh Lajos dr. Beleznay Zsuzsanna
6. Budapest 6.

(VIII-IX. kerület)

Manhalter Dániel Demeter Márta Csordás Anett Jámbor András Jámbor András Csordás Anett
7. Budapest 7.

(XIII. kerület)

Keszthelyi Dorottya Hiszékeny Dezső Hiszékeny Dezső Naszádos Zsófia Hiszékeny Dezső Hiszékeny Dezső
8. Budapest 8.

(XIV. kerület)

Hadházy Ákos Tóth Csaba
9. Budapest 9.

(X-XIX. kerület)

Arató Gergely Arató Gergely Burány Sándor Paróczai Anikó Burány Sándor Burány Sándor Paróczai Anikó
10. Budapest 10.

(III. kerület)

Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea
11. Budapest 11.

(IV. kerület)

Varju László Varju László Varju László Varju László Varju László Varju László
12. Budapest 12.

(XV. kerület)

Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs Palocsai Béla Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs
13. Budapest 13.

(XVI. kerület)

Nemes Gábor Nemes Gábor Hollai Gábor Vajda Zoltán Vajda Zoltán Palotás János
14. Budapest 14.

(XVII. kerület)

Szilágyi György Szilágyi György Szilágyi György Szilágyi György Lukoczki Károly Lukoczki Károly Szilágyi György
15. Budapest 15.

(XVIII. kerület)

Ferencz István Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes
16. Budapest 16.

(XX. kerület)

Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István Vidákovics László
17. Budapest 17.

(XXI-XXIII. kerület)

Komjáthi Imre Szabó Szabolcs Komjáthi Imre Szabó Szabolcs Komjáthi Imre Komjáthi Imre
18. Budapest 18.

(XXII. kerület)

Molnár Gyula Tóth Endre Tóth Endre Tóth Endre
19. Bács-Kiskun 1.

(Kecskemét)

Szőkéné Kopping Rita Lejer Zoltán Lejer Zoltán Szőkéné Kopping Rita Lejer Zoltán Lejer Zoltán
20. Bács-Kiskun 2.

(Kecskemét)

Bodrozsán Alexandra Király József Király József Bodrozsán Alexandra Király József Király József
21. Bács-Kiskun 3.

(Kalocsa)

dr. Magóné Tóth Gyöngyi dr. Kudron Nándor dr. Kudron Nándor dr. Magóné Tóth Gyöngyi Angeli Gabriella Angeli Gabriella
22. Bács-Kiskun 4.

(Kiskunfélegyháza)

Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán
23. Bács-Kiskun 5.

(Kiskunhalas)

Horváth Roland Károly Papp Dénes Papp Dénes Papp Dénes
24. Bács-Kiskun 6.

(Baja)

László Károly Preininger Rozália Preininger Rozália Kiss László Kiss László Kiss László Vass Antal
25. Baranya 1.

(Pécs)

Nemes Balázs Mellár Tamás Mellár Tamás Nemes Balázs Mellár Tamás Mellár Tamás Nemes Balázs
26. Baranya 2.

(Pécs)

dr. Szakács László dr. Szakács László Keresztes László Lóránt Keresztes László Lóránt Keresztes László Lóránt Keresztes László Lóránt
27. Baranya 3.

(Mohács)

Frey Benjámin Schwarcz-Kiefer Patrik Schwarcz-Kiefer Patrik Frey Benjámin Schwarcz-Kiefer Patrik Schwarcz-Kiefer Patrik
28. Baranya 4.

(Szigetvár)

Szarkándi Lajosné Alpár György Koltai Péter Koltai Péter
29. Békés 1.

(Békéscsaba)

Stummer János Stummer János Stummer János Stummer János Miklós Attila Miklós Attila
30. Békés 2.

(Békés)

dr. Kondé Gábor Miskéri László Miskéri László
31. Békés 3.

(Gyula)

Leel-Őssy Gábor Mikóné Hirth Beáta Mikóné Hirth Beáta Leel-Őssy Gábor Leel-Őssy Gábor
32. Békés 4.

(Orosháza)

Szabó Ervin Szabó Ervin Szabó Ervin dr. Szelényi Zoltán dr. Szelényi Zoltán
33. Borsod-Abaúj-Zemplén 1.

(Miskolc)

Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs dr. Simon Gábor dr. Simon Gábor Szilágyi Szabolcs
34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2.

(Miskolc)

Hegedűs Andrea Hegedűs Andrea Varga László Varga László Varga László Varga László
35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3.

(Ózd)

Farkas Péter Barnabás Farkas Péter Barnabás Kiss Sándor Kiss Sándor
36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4.

(Kazincbarcika)

Üveges Gábor Üveges Gábor Üveges Gábor Hornyák Evelin Hornyák Evelin Hornyák Evelin Üveges Gábor
37. Borsod-Abaúj-Zemplén 5.

(Sátoraljaújhely)

Erdei Sándor Zsolt Erdei Sándor Zsolt Erdei Sándor Zsolt Berger Zsolt Berger Zsolt Berger Zsolt
38. Borsod-Abaúj-Zemplén 6.

(Tiszaújváros)

Jézsó Gábor Jézsó Gábor Jézsó Gábor Jézsó Gábor
39. Borsod-Abaúj-Zemplén 7.

(Mezőkövesd)

Sermer Ádám Kormos Anna Kormos Anna Kormos Anna
40. Csongrád-Csanád 1.

(Szeged)

dr. Binszki József dr. Binszki József Szabó Sándor Szabó Sándor Szabó Sándor Szabó Sándor Törőcsik Károly Konrád
41. Csongrád-Csanád 2.

(Szeged)

Tóth Péter Tóth Péter Tóth Péter Mihálik Edvin Mihálik Edvin Mihálik Edvin dr. Bellányi Balázs
42. Csongrád-Csanád 3.

(Szentes)

Szűcs Ildikó Szűcs Ildikó Szűcs Ildikó Borsik Viktor Borsik Viktor Borsik Viktor Mészáros Gábor
43. Csongrád-Csanád 4.

(Hódmezővásárhely)

Mucsi Tamás Márki-Zay Péter Márki-Zay Péter
44. Fejér 1.

(Székesfehérvár)

Ráczné Földi Judit Ráczné Földi Judit Márton Roland Márton Roland Márton Roland
45. Fejér 2.

(Székesfehérvár)

Fazakas Attila Fazakas Attila Fazakas Attila Fazakas Attila Fazakas Attila But Sándor
46. Fejér 3.

(Bicske)

Balázs Péter Balázs Péter Balázs Péter József András Balázs Péter Balázs Péter
47. Fejér 4.

(Dunaújváros)

Kálló Gergely Kálló Gergely Kálló Gergely Kovács Janka Kálló Gergely Kálló Gergely
48. Fejér 5.

(Sárbogárd)

Kertész Éva Kertész Éva Kertész Éva Kertész Éva Gottlóz Tibor
49. Győr-Moson-Sopron 1.

(Győr)

Jancsó Zita Jancsó Zita Rehó Tibor Rehó Tibor
50. Győr-Moson-Sopron 2.

(Győr)

dr. Gasztonyi László dr. Gasztonyi László Juhász István Juhász István
51. Győr-Moson-Sopron 3.

(Csorna)

Kovácsné Varga Ildikó Orbán Krisztián Kovácsné Varga Ildikó Kovácsné Varga Ildikó
52. Győr-Moson-Sopron 4.

(Sopron)

dr. Brenner Koloman dr. Brenner Koloman dr. Brenner Koloman dr. Brenner Koloman Jakál Adrienn Jakál Adrienn
53. Győr-Moson-Sopron 5.

(Mosonmagyaróvár)

Magyar Zoltán Magyar Zoltán Magyar Zoltán Balázs Endre Magyar Zoltán Magyar Zoltán
54. Hajdú-Bihar 1.

(Debrecen)

Varga Zoltán Pálinkás József Szabó Bence Szabó Bence Pálinkás József
55. Hajdú-Bihar 2.

(Debrecen)

Vaszkó Imre Mándi László Mándi László Mándi László Mándi László Mándi László
56. Hajdú-Bihar 3.

(Debrecen)

Szörényi Károly Salamon Gergő Salamon Gergő Kosztin Mihály Szórádi Sándor Szórádi Sándor
57. Hajdú-Bihar 4.

(Berettyóújfalu)

Szabó Patrik Szántai László Szántai László Szántai László Bihary Judit Bihary Judit
58. Hajdú-Bihar 5.

(Hajdúszoboszló)

Bangóné Borbély Ildikó Kiss László Kiss László Kiss László Bangóné Borbély Ildikó Bangóné Borbély Ildikó
59. Hajdú-Bihar 6.

(Hajdúböszörmény)

Tóth József Hegedűs Péter Hegedűs Péter Hegedűs Péter Hegedűs Péter Hegedűs Péter
60. Heves 1.

(Eger)

Berecz Mátyás Berecz Mátyás Berecz Mátyás Jánosi Zoltán Jánosi Zoltán Jánosi Zoltán Jánosi Zoltán
61. Heves 2.

(Gyöngyös)

Dudás Róbert Dudás Róbert Dudás Róbert Dudás Róbert Dudás Róbert
62. Heves 3.

(Hatvan)

Korózs Lajos Lőcsei Lajos Korózs Lajos Korózs Lajos Varga Ferenc
63. Jász-Nagykun-Szolnok 1.

(Szolnok)

Sziráki Pál Sziráki Pál Tóth Áron dr. Kármán Irén dr. Kármán Irén dr. Kármán Irén
64. Jász-Nagykun-Szolnok 2.

(Jászberény)

dr. Gedei József Kertész Ottó Kertész Ottó dr. Gedei József Kertész Ottó Kertész Ottó
65. Jász-Nagykun-Szolnok 3.

(Karcag)

Turó Vilmos dr. Lukács László György dr. Lukács László György Kozma Dániel dr. Lukács László György dr. Lukács László György
66. Jász-Nagykun-Szolnok 4.

(Törökszentmiklós)

Csányi Tamás Csányi Tamás Csányi Tamás Csányi Tamás
67. Komárom-Esztergom 1.

(Tatabánya)

dr. Konczer Erik dr. Konczer Erik Gurmai Zita Gurmai Zita Gurmai Zita Gurmai Zita
68. Komárom-Esztergom 2.

(Esztergom)

Nunkovics Tibor Nunkovics Tibor Nunkovics Tibor
69. Komárom-Esztergom 3.

(Komárom)

Szanyi Gábor Szanyi Gábor Szanyi Gábor dr. Nemes Andrea dr. Nemes Andrea dr. Nemes Andrea Szanyi Gábor
70. Nógrád 1.

(Salgótarján)

Godó Beatrix Godó Beatrix Horváth Ferenc Horváth Ferenc Horváth Ferenc Horváth Ferenc Dömsödi Gábor
71. Nógrád 2.

(Balassagyarmat)

Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd
72. Pest 1.

(Érd)

Bősz Anett Bősz Anett Tetlák Örs Ollero Marco Ollero Marco Ollero Marco Tetlák Örs
73. Pest 2.

(Budakeszi)

Hegyesi Beáta Szél Bernadett Szél Bernadett Szél Bernadett Szél Bernadett
74. Pest 3.

(Szentendre)

Pál Gábor Pál Gábor Pál Gábor Buzinkay György Buzinkay György Buzinkay György Pál Gábor
75. Pest 4.

(Vác)

Juhász Béla Inotay Gergely Inotay Gergely Juhász Béla Inotay Gergely Inotay Gergely Juhász Béla
76. Pest 5.

(Dunakeszi)

Tonzor Péter Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid Fekete László
77. Pest 6.

(Gödöllő)

Simon Erika Hohn Krisztina Hohn Krisztina dr. Varga Zoltán Hohn Krisztina Hohn Krisztina Simon Erika
78. Pest 7.

(Vecsés)

Fricsovszky-Tóth Péter Fricsovszky-Tóth Péter Fricsovszky-Tóth Péter Farag Alexandra Farag Alexandra Farag Alexandra
79. Pest 8.

(Szigetszentmiklós)

Jószai Teodóra Nagy János Nagy János Jószai Teodóra Nagy János Nagy János Nagy János
80. Pest 9.

(Nagykáta)

Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet
81. Pest 10.

(Monor)

Magdics Máté Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály
82. Pest 11.

(Dabas)

Jánosi-Lesi Ágota Jánosi-Lesi Ágota Andrejka Zombor Andrejka Zombor Andrejka Zombor Andrejka Zombor
83. Pest 12.

(Cegléd)

Zágráb Nándor Zágráb Nándor Zágráb Nándor Zágráb Nándor László Ferenc László Ferenc Zágráb Nándor
84. Somogy 1.

(Kaposvár)

dr. Varga István Horváth Ákos Ervin Horváth Ákos Ervin Bereczki Dávid dr. Varga István dr. Varga István Horváth Ákos Ervin
85. Somogy 2.

(Barcs)

Remes Gábor Ander Balázs Ander Balázs Ander Balázs Remes Gábor Remes Gábor
86. Somogy 3.

(Marcali)

Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám
87. Somogy 4.

(Siófok)

dr. Kovács Miklós Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita
88. Szabolcs-Szatmár-Bereg 1.

(Nyíregyháza)

Lengyel Máté Lengyel Máté Lengyel Máté dr. Csipkés József Lengyel Máté
89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2.

(Nyíregyháza)

Aranyos Gábor Gyüre Csaba Gyüre Csaba Aranyos Gábor Aranyos Gábor Aranyos Gábor dr. Kiss Krisztián
90. Szabolcs-Szatmár-Bereg 3.

(Kisvárda)

Tóth Viktor Tóth Viktor Tóth Viktor Sárosy Zoltán Sárosy Zoltán
91. Szabolcs-Szatmár-Bereg 4.

(Vásárosnamény)

dr. Sápi Mónika dr. Sápi Mónika Bíróné dr. Dienes Csilla Bíróné dr. Dienes Csilla
92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5.

(Mátészalka)

Papp Ildikó Földi István Földi István Földi István Papp Ildikó Papp Ildikó Földi István
93. Szabolcs-Szatmár-Bereg 6.

(Nyírbátor)

Czirják Alexandra dr. Bélteki Béla dr. Bélteki Béla Pradlik Milán Tóth Viktor Tóth Viktor dr. Bélteki Béla
94. Tolna 1.

(Szekszárd)

dr. Bozsolik Róbert dr. Bozsolik Róbert Harangozó Tamás Harangozó Tamás Harangozó Tamás Harangozó Tamás dr. Bozsolik Róbert
95. Tolna 2.

(Dombóvár)

Szabó Loránd Száraz Zoltán Száraz Zoltán Száraz Zoltán Száraz Zoltán
96. Tolna 3.

(Paks)

Tóth Attila Szilveszter Bencze János Bencze János Bencze János Bencze János Bencze János
97. Vas 1.

(Szombathely)

dr. Czeglédy Csaba Ungár Péter Ungár Péter Ungár Péter Ungár Péter Ungár Péter Koczka Tibor
98. Vas 2.

(Sárvár)

Szilágyi Tamás Hencz Kornél Bányai-Németh Gábor Hencz Kornél Hencz Kornél
99. Vas 3.

(Körmend)

Pleva Dániel Pleva Dániel
100. Veszprém 1.

(Veszprém)

Csonka Balázs Csonka Balázs Csonka Balázs Katanics Sándor Mesterházy Attila Mesterházy Attila
101. Veszprém 2.

(Balatonfüred)

Benedek Szilveszter Szecsődi Andrea Benedek Szilveszter Szecsődi Andrea Benedek Szilveszter Benedek Szilveszter
102. Veszprém 3.

(Tapolca)

Rig Lajos Rig Lajos Rig Lajos Rig Lajos
103. Veszprém 4.

(Pápa)

Süle Zsolt Süle Zsolt dr. Jádi István Grőber Attila Grőber Attila
104. Zala 1.

(Zalaegerszeg)

dr. Csidei Irén Benke Richárd dr. Paksy Zoltán Plesz Dóra Plesz Dóra Plesz Dóra
105. Zala 2.

(Keszthely)

Czuth Zoltán László Elekes István Elekes István Elekes István Czuth Zoltán László Czuth Zoltán László Molnár Tibor
106. Zala 3.

(Nagykanizsa)

Horváth Jácint Berta Krisztián Berta Krisztián Berta Krisztián Horváth Jácint Horváth Jácint Berta Krisztián

A befogadó frakció oszlopában a jelölt neve vastagon.

Forrás: