Parlamenti választás 2022/Közös jelöltek

Innen: Politika
Közös jelöltek
Név Választókerület DK Jobbik LMP MMM MSZP-Párbeszéd Momentum független Új Világ
Alpár György 28. Baranya 4. (Szigetvár) X jelölő
Ander Balázs 85. Somogy 2. (Barcs) jelölő X X X
Andrejka Zombor 82. Pest 11. (Dabas) X jelölő
Aranyos Gábor 89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2. (Nyíregyháza) X jelölő X
Arató Gergely 9. Budapest 9. (X-XIX. kerület) jelölő X X
Balázs Péter 46. Fejér 3. (Bicske) jelölő X X X
Balogh Bálint 61. Heves 2. (Gyöngyös) jelölő X
Bangóné Borbély Ildikó 58. Hajdú-Bihar 5. (Hajdúszoboszló) X jelölő
Barkóczi Balázs 12. Budapest 12. (XV. kerület) jelölő X X X
dr. Beleznay Zsuzsanna 5. Budapest 5. (VI-VII. kerület) jelölő X X
dr. Bélteki Béla 93. Szabolcs-Szatmár-Bereg 6. (Nyírbátor) X jelölő
Bencze János 96. Tolna 3. (Paks) jelölő X X X
Benedek Szilveszter 101. Veszprém 2. (Balatonfüred) jelölő X
Berecz Mátyás 60. Heves 1. (Eger) jelölő X X X
Berta Krisztián 106. Zala 3. (Nagykanizsa) jelölő X X X
dr. Binszki József 40. Csongrád-Csanád 1. (Szeged) jelölő X
Bodrozsán Alexandra 20. Bács-Kiskun 2. (Kecskemét) X X jelölő
Borsik Viktor 42. Csongrád-Csanád 3. (Szentes) X jelölő
Bősz Anett 72. Pest 1. (Érd) jelölő X X
dr. Bozsolik Róbert 94. Tolna 1. (Szekszárd) X X jelölő
dr. Brenner Koloman 52. Győr-Moson-Sopron 4. (Sopron) jelölő X X X
Burány Sándor 9. Budapest 9. (X-XIX. kerület) X jelölő
Buzinkay György 74. Pest 3. (Szentendre) X jelölő
Csányi Tamás 66. Jász-Nagykun-Szolnok 4. (Törökszentmiklós) X jelölő X X X
Csárdi Antal 1. Budapest 1. (I-V-VIII-IX. kerület) X X jelölő X
Csonka Balázs 100. Veszprém 1. (Veszprém) jelölő X
Csordás Anett 6. Budapest 6. (VIII-IX. kerület) X jelölő
Czuth Zoltán László 105. Zala 2. (Keszthely) X jelölő
Demeter Márta 6. Budapest 6. (VIII-IX. kerület) jelölő
Dorosz Dávid 76. Pest 5. (Dunakeszi) X X jelölő X
Dudás Róbert 61. Heves 2. (Gyöngyös) jelölő X X X
Elekes István 105. Zala 2. (Keszthely) X jelölő
Erdei Sándor Zsolt 37. Borsod-Abaúj-Zemplén 5. (Sátoraljaújhely) X X X jelölő
Farag Alexandra 78. Pest 7. (Vecsés) X jelölő
Farkas Péter Barnabás 35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3. (Ózd) X jelölő X X X
Fazakas Attila 45. Fejér 2. (Székesfehérvár) X jelölő X X
Földi István 92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. (Mátészalka) jelölő X X X
Frey Benjámin 27. Baranya 3. (Mohács) X jelölő
Fricsovszky-Tóth Péter 78. Pest 7. (Vecsés) X X X X jelölő
dr. Gasztonyi László 50. Győr-Moson-Sopron 2. (Győr) jelölő X
dr. Gedei József 64. Jász-Nagykun-Szolnok 2. (Jászberény) jelölő X
Gelencsér Ferenc 1. Budapest 1. (I-V-VIII-IX. kerület) X jelölő
Gér Mihály 81. Pest 10. (Monor) X X jelölő X
Godó Beatrix 70. Nógrád 1. (Salgótarján) jelölő X
Grőber Attila 103. Veszprém 4. (Pápa) jelölő
Gurmai Zita 67. Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya) X jelölő X
Gy. Németh Erzsébet 2. Budapest 2. (XI. kerület) jelölő X X
Hadházy Ákos 8. Budapest 8. (XIV. kerület) X jelölő X
Hajnal Miklós 3. Budapest 3. (XII. kerület) X X jelölő
Harangozó Tamás 94. Tolna 1. (Szekszárd) X jelölő X
Hegedűs Andrea 34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2. (Miskolc) jelölő X X
Hegedűs Péter 59. Hajdú-Bihar 6. (Hajdúböszörmény) X X jelölő X X
Hiller István 16. Budapest 16. (XX. kerület) X X X jelölő X
Hiszékeny Dezső 7. Budapest 7. (XIII. kerület) X X jelölő
Hohn Krisztina 77. Pest 6. (Gödöllő) X X jelölő X
Hornyák Evelin 36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4. (Kazincbarcika) X jelölő
Horváth Ákos Ervin 84. Somogy 1. (Kaposvár) X X jelölő
Horváth Ferenc 70. Nógrád 1. (Salgótarján) X jelölő
Horváth Jácint 106. Zala 3. (Nagykanizsa) jelölő X
Horváth Roland Károly 23. Bács-Kiskun 5. (Kiskunhalas) jelölő X
Inotay Gergely 75. Pest 4. (Vác) X X jelölő X
Jámbor András 6. Budapest 6. (VIII-IX. kerület) jelölő
Jancsó Zita 49. Győr-Moson-Sopron 1. (Győr) jelölő X
Jánosi Zoltán 60. Heves 1. (Eger) X jelölő
Jézsó Gábor 38. Borsod-Abaúj-Zemplén 6. (Tiszaújváros) X X jelölő X
Jószai Teodóra 79. Pest 8. (Szigetszentmiklós) jelölő X
Juhász Béla 75. Pest 4. (Vác) X jelölő X
Kálló Gergely 47. Fejér 4. (Dunaújváros) X jelölő X X X
Kálmán Olga 4. Budapest 4. (II-III. kerület) jelölő X X
dr. Kármán Irén 63. Jász-Nagykun-Szolnok 1. (Szolnok) X jelölő
Keresztes László Lóránt 26. Baranya 2. (Pécs) jelölő X
Kertész Éva 48. Fejér 5. (Sárbogárd) jelölő X
Kertész Ottó 64. Jász-Nagykun-Szolnok 2. (Jászberény) X X X jelölő
Király József 20. Bács-Kiskun 2. (Kecskemét) X X jelölő
Kis-Szeniczey Kálmán 22. Bács-Kiskun 4. (Kiskunfélegyháza) X jelölő X X
dr. Kiss Krisztián 89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2. (Nyíregyháza) X jelölő
Kiss László 24. Bács-Kiskun 6. (Baja) X X X jelölő
dr. Komáromi Zoltán 3. Budapest 3. (XII. kerület) jelölő X
Komjáthi Imre 17. Budapest 17. (XXI-XXIII. kerület) X X jelölő
dr. Konczer Erik 67. Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya) jelölő X
Kormos Anna 39. Borsod-Abaúj-Zemplén 7. (Mezőkövesd) X jelölő X
Korózs Lajos 62. Heves 3. (Hatvan) X jelölő
Kosztin Mihály 56. Hajdú-Bihar 3. (Debrecen) X jelölő
Kovácsné Varga Ildikó 51. Győr-Moson-Sopron 3. (Csorna) X jelölő
dr. Kudron Nándor 21. Bács-Kiskun 3. (Kalocsa) X jelölő
Kunhalmi Ágnes 15. Budapest 15. (XVIII. kerület) X X X jelölő X
László Ferenc 83. Pest 12. (Cegléd) jelölő
Leel-Őssy Gábor 31. Békés 3. (Gyula) jelölő X
Lejer Zoltán 19. Bács-Kiskun 1. (Kecskemét) jelölő X X X
Lengyel Máté 88. Szabolcs-Szatmár-Bereg 1. (Nyíregyháza) X jelölő X X
Lőcsei Lajos 62. Heves 3. (Hatvan) X jelölő
dr. Lukács László György 65. Jász-Nagykun-Szolnok 3. (Karcag) jelölő X X X
dr. Magóné Tóth Gyöngyi 21. Bács-Kiskun 3. (Kalocsa) jelölő X X
Magyar Zoltán 53. Győr-Moson-Sopron 5. (Mosonmagyaróvár) jelölő X X
Mándi László 55. Hajdú-Bihar 2. (Debrecen) X X X jelölő
Márki-Zay Péter 43. Csongrád-Csanád 4. (Hódmezővásárhely) X jelölő X
Márton Roland 44. Fejér 1. (Székesfehérvár) X jelölő
Mellár Tamás 25. Baranya 1. (Pécs) X X X jelölő
Mészáros Gábor 42. Csongrád-Csanád 3. (Szentes) X jelölő
Mihálik Edvin 41. Csongrád-Csanád 2. (Szeged) X jelölő
Mikóné Hirth Beáta 31. Békés 3. (Gyula) X X jelölő
Molnár Gyula 18. Budapest 18. (XXII. kerület) jelölő
Molnár Tibor 105. Zala 2. (Keszthely) X jelölő
Nagy János 79. Pest 8. (Szigetszentmiklós) X X jelölő X
dr. Nemes Andrea 69. Komárom-Esztergom 3. (Komárom) X X X jelölő
Nemes Balázs 25. Baranya 1. (Pécs) X jelölő
Nemes Gábor 13. Budapest 13. (XVI. kerület) jelölő X
Nunkovics Tibor 68. Komárom-Esztergom 2. (Esztergom) X jelölő X X
dr. Oláh Lajos 5. Budapest 5. (VI-VII. kerület) jelölő X
Ollero Marco 72. Pest 1. (Érd) X jelölő
Orbán Krisztián 51. Győr-Moson-Sopron 3. (Csorna) X jelölő
Orosz Anna 2. Budapest 2. (XI. kerület) X X jelölő
Pál Gábor 74. Pest 3. (Szentendre) X jelölő X
Pálinkás József 54. Hajdú-Bihar 1. (Debrecen) X jelölő
Palocsai Béla 12. Budapest 12. (XV. kerület) X jelölő
Papp Ildikó 92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. (Mátészalka) X jelölő
Plesz Dóra 104. Zala 1. (Zalaegerszeg) X jelölő
Pleva Dániel 99. Vas 3. (Körmend) X jelölő
dr. Popovics Judit 67. Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya) X jelölő
Potocskáné Kőrösi Anita 87. Somogy 4. (Siófok) jelölő X X X
Preininger Rozália 24. Bács-Kiskun 6. (Baja) X X jelölő
Ráczné Földi Judit 44. Fejér 1. (Székesfehérvár) jelölő X
Remes Gábor 85. Somogy 2. (Barcs) jelölő X
Rig Lajos 102. Veszprém 3. (Tapolca) X jelölő X X
Salamon Gergő 56. Hajdú-Bihar 3. (Debrecen) jelölő X
Schmuck Erzsébet 80. Pest 9. (Nagykáta) X X jelölő X X
Schwarcz-Kiefer Patrik 27. Baranya 3. (Mohács) jelölő X X X
Simon Erika 77. Pest 6. (Gödöllő) X jelölő
Steinmetz Ádám 86. Somogy 3. (Marcali) jelölő X X X
Stummer János 29. Békés 1. (Békéscsaba) X jelölő X X X
Süle Zsolt 103. Veszprém 4. (Pápa) jelölő X
Szabó Ervin 32. Békés 4. (Orosháza) X jelölő X X
Szabó Loránd 95. Tolna 2. (Dombóvár) jelölő X
Szabó Sándor 40. Csongrád-Csanád 1. (Szeged) X X jelölő X
Szabó Szabolcs 17. Budapest 17. (XXI-XXIII. kerület) X X jelölő
Szabó Tímea 10. Budapest 10. (III. kerület) X X X X jelölő X
dr. Szakács László 26. Baranya 2. (Pécs) jelölő X X
Szántai László 57. Hajdú-Bihar 4. (Berettyóújfalu) X X jelölő
Szanyi Gábor 69. Komárom-Esztergom 3. (Komárom) X jelölő X
Száraz Zoltán 95. Tolna 2. (Dombóvár) X X jelölő
Szecsődi Andrea 101. Veszprém 2. (Balatonfüred) X X jelölő
Szél Bernadett 73. Pest 2. (Budakeszi) X X X jelölő
Szilágyi György 14. Budapest 14. (XVII. kerület) X jelölő X X X
Szilágyi Szabolcs 33. Borsod-Abaúj-Zemplén 1. (Miskolc) X jelölő X X X
Sziráki Pál 63. Jász-Nagykun-Szolnok 1. (Szolnok) X X X jelölő
Szőkéné Kopping Rita 19. Bács-Kiskun 1. (Kecskemét) jelölő X
Szűcs Ildikó 42. Csongrád-Csanád 3. (Szentes) X X X jelölő
Tonzor Péter 76. Pest 5. (Dunakeszi) jelölő X
Tordai Bence 4. Budapest 4. (II-III. kerület) X X jelölő X
Tóth Endre 18. Budapest 18. (XXII. kerület) X X jelölő
Tóth Péter 41. Csongrád-Csanád 2. (Szeged) X jelölő X
Tóth Viktor 90. Szabolcs-Szatmár-Bereg 3. (Kisvárda) jelölő X X
Ungár Péter 97. Vas 1. (Szombathely) X jelölő X X X
Üveges Gábor 36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4. (Kazincbarcika) X X X jelölő
Vajda Zoltán 13. Budapest 13. (XVI. kerület) jelölő X
dr. Varga István 84. Somogy 1. (Kaposvár) jelölő X
Varga László 34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2. (Miskolc) X jelölő X
Varju László 11. Budapest 11. (IV. kerület) jelölő X X X X X
Vidákovics László 16. Budapest 16. (XX. kerület) X jelölő
Visi Piroska 3. Budapest 3. (XII. kerület) X jelölő
Zágráb Nándor 83. Pest 12. (Cegléd) jelölő X X X