Politika:Előválasztás

Innen: Politika
2021. szeptember 29-ig bejelentett egyéni indulók
Választókerület DK Jobbik LMP MMM Momentum MSZP-Párbeszéd Új Világ független
1. Budapest 1. (I-V-VIII-IX. kerület) Csárdi Antal Gelencsér Ferenc
2. Budapest 2. (XI. kerület) Gy. Németh Erzsébet Orosz Anna
3. Budapest 3. (XII. kerület) dr. Komáromi Zoltán Hajnal Miklós Visi Piroska
4. Budapest 4. (II-III. kerület) Kálmán Olga Tordai Bence Szalai László
5. Budapest 5. (VI-VII. kerület) dr. Oláh Lajos dr. Beleznay Zsuzsanna Almási Kecskés Gusztáv Tompos Márton
6. Budapest 6. (VIII-IX. kerület) Manhalter Dániel Demeter Márta Csordás Anett Jámbor András
7. Budapest 7. (XIII. kerület) Keszthelyi Dorottya Naszádos Zsófia Hiszékeny Dezső
8. Budapest 8. (XIV. kerület) Hadházy Ákos
9. Budapest 9. (X-XIX. kerület) Arató Gergely Paróczai Anikó Burány Sándor
10. Budapest 10. (III. kerület) Szabó Tímea
11. Budapest 11. (IV. kerület) Varju László
12. Budapest 12. (XV. kerület) Barkóczi Balázs Palocsai Béla
13. Budapest 13. (XVI. kerület) Nemes Gábor Vajda Zoltán Hollai Gábor Palotás János
14. Budapest 14. (XVII. kerület) Szilágyi György Lukoczki Károly
15. Budapest 15. (XVIII. kerület) Ferencz István Kunhalmi Ágnes
16. Budapest 16. (XX. kerület) Hiller István Vidákovics László
17. Budapest 17. (XXI-XXIII. kerület) Szabó Szabolcs Komjáthi Imre
18. Budapest 18. (XXII. kerület) Molnár Gyula Tóth Endre
19. Bács-Kiskun 1. (Kecskemét) Szőkéné Kopping Rita Lejer Zoltán
20. Bács-Kiskun 2. (Kecskemét) Bodrozsán Alexandra Király József
21. Bács-Kiskun 3. (Kalocsa) dr. Magóné Tóth Gyöngyi Angeli Gabriella Király Róbert dr. Kudron Nándor
22. Bács-Kiskun 4. (Kiskunfélegyháza) Kis-Szeniczey Kálmán
23. Bács-Kiskun 5. (Kiskunhalas) Horváth Roland Károly Papp Dénes Kovács Erika
24. Bács-Kiskun 6. (Baja) László Károly Preininger Rozália Kiss László Vass Antal
25. Baranya 1. (Pécs) Nemes Balázs Mellár Tamás Szőke Tibor
26. Baranya 2. (Pécs) dr. Szakács László Keresztes László Lóránt Simon Gábor Imre
27. Baranya 3. (Mohács) Schwarcz-Kiefer Patrik Frey Benjámin
28. Baranya 4. (Szigetvár) Szarkándi Lajosné Alpár György Koltai Péter P. Horváth Tamás
29. Békés 1. (Békéscsaba) Stummer János Miklós Attila
30. Békés 2. (Békés) dr. Kondé Gábor Gajdos Attila Miskéri László Baranyi Béla
31. Békés 3. (Gyula) Leel-Őssy Gábor Bereczki János Mikóné Hirth Beáta Pomuczné Nagy Ildikó
32. Békés 4. (Orosháza) Szabó Ervin dr. Szelényi Zoltán
33. Borsod-Abaúj-Zemplén 1. (Miskolc) Szilágyi Szabolcs dr. Simon Gábor Csabalik Zsuzsanna
34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2. (Miskolc) Hegedűs Andrea Varga László
35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3. (Ózd) Farkas Péter Barnabás Kiss Sándor
36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4. (Kazincbarcika) Üveges Gábor Hornyák Evelin Koleszár István
37. Borsod-Abaúj-Zemplén 5. (Sátoraljaújhely) Erdei Sándor Zsolt Berger Zsolt
38. Borsod-Abaúj-Zemplén 6. (Tiszaújváros) Jézsó Gábor Tóth Ádám
39. Borsod-Abaúj-Zemplén 7. (Mezőkövesd) Sermer Ádám Kormos Anna
40. Csongrád-Csanád 1. (Szeged) dr. Binszki József Szabó Sándor Törőcsik Károly Konrád
41. Csongrád-Csanád 2. (Szeged) Tóth Péter Tóth Szabolcs Mihálik Edvin dr. Bellányi Balázs
42. Csongrád-Csanád 3. (Szentes) Borsik Viktor Mészáros Gábor Szűcs Ildikó
43. Csongrád-Csanád 4. (Hódmezővásárhely) Mucsi Tamás Márki-Zay Péter
44. Fejér 1. (Székesfehérvár) Ráczné Földi Judit Márton Roland
45. Fejér 2. (Székesfehérvár) Fazakas Attila But Sándor
46. Fejér 3. (Bicske) Balázs Péter ifj. Bogdán János József András
47. Fejér 4. (Dunaújváros) Kálló Gergely Kovács Janka
48. Fejér 5. (Sárbogárd) Kertész Éva Gottlóz Tibor Orosvári Zsolt
49. Győr-Moson-Sopron 1. (Győr) Jancsó Zita Jenei Ferenc Urbán Tibor Rehó Tibor
50. Győr-Moson-Sopron 2. (Győr) dr. Gasztonyi László Balla Jenő Juhász István Németh Eszter
51. Győr-Moson-Sopron 3. (Csorna) Orbán Krisztián Kovácsné Varga Ildikó
52. Győr-Moson-Sopron 4. (Sopron) Simon Zoltán dr. Brenner Koloman Jakál Adrienn
53. Győr-Moson-Sopron 5. (Mosonmagyaróvár) Ábrahám Tivadar Magyar Zoltán Szabó Miklós Balázs Endre
54. Hajdú-Bihar 1. (Debrecen) Varga Zoltán Szabó Bence Pálinkás József Illés-Rácz Mariann
55. Hajdú-Bihar 2. (Debrecen) Vaszkó Imre Jármi Péter Mándi László dr. Bánfalvi Győző Fülep Olivér
56. Hajdú-Bihar 3. (Debrecen) Szörényi Károly Salamon Gergő Kosztin Mihály Szórádi Sándor Csák László Szabó Zsolt
57. Hajdú-Bihar 4. (Berettyóújfalu) Szabó Patrik Szántai László Bihary Judit
58. Hajdú-Bihar 5. (Hajdúszoboszló) Kiss László Bangóné Borbély Ildikó Somogyi Ferenc
59. Hajdú-Bihar 6. (Hajdúböszörmény) Tóth József Hegedűs Péter Nagy Péter dr. Tömöri Zsolt Sándor
60. Heves 1. (Eger) Berecz Mátyás Jánosi Zoltán
61. Heves 2. (Gyöngyös) Balogh Bálint Dudás Róbert
62. Heves 3. (Hatvan) Lőcsei Lajos Korózs Lajos Varga Ferenc
63. Jász-Nagykun-Szolnok 1. (Szolnok) Tóth Áron dr. Kármán Irén Sziráki Pál

Gedei Tibor

64. Jász-Nagykun-Szolnok 2. (Jászberény) dr. Gedei József Kertész Ottó
65. Jász-Nagykun-Szolnok 3. (Karcag) Turó Vilmos dr. Lukács László György Kozma Dániel
66. Jász-Nagykun-Szolnok 4. (Törökszentmiklós) Csányi Tamás
67. Komárom-Esztergom 1. (Tatabánya) dr. Konczer Erik Gurmai Zita dr. Popovics Judit
68. Komárom-Esztergom 2. (Esztergom) Nunkovics Tibor
69. Komárom-Esztergom 3. (Komárom) Szanyi Gábor dr. Nemes Andrea
70. Nógrád 1. (Salgótarján) Godó Beatrix Horváth Ferenc Dömsödi Gábor
71. Nógrád 2. (Balassagyarmat) Gyenes Szilárd
72. Pest 1. (Érd) Bősz Anett Tetlák Örs Ollero Marco
73. Pest 2. (Budakeszi) Hegyesi Beáta Szél Bernadett
74. Pest 3. (Szentendre) Pál Gábor Kóder György Buzinkay György Stelli-Kis Sándor dr. Katona Andrea
75. Pest 4. (Vác) Inotay Gergely Juhász Béla Gyurcsik Ádám
76. Pest 5. (Dunakeszi) Tonzor Péter Dorosz Dávid Fekete László
77. Pest 6. (Gödöllő) Hohn Krisztina dr. Varga Zoltán Simon Erika
78. Pest 7. (Vecsés) Farag Alexandra Fricsovszky-Tóth Péter
79. Pest 8. (Szigetszentmiklós) Jószai Teodóra Nagy János
80. Pest 9. (Nagykáta) Schmuck Erzsébet Ujhelyi Sándor
81. Pest 10. (Monor) Magdics Máté Gér Mihály
82. Pest 11. (Dabas) Jánosi-Lesi Ágota Andrejka Zombor
83. Pest 12. (Cegléd) Zágráb Nándor László Ferenc Sipos Mihály
84. Somogy 1. (Kaposvár) dr. Varga István Szabóné Szendefy Mária Bereczki Dávid Horváth Ákos Ervin
85. Somogy 2. (Barcs) Remes Gábor Ander Balázs
86. Somogy 3. (Marcali) Steinmetz Ádám
87. Somogy 4. (Siófok) dr. Kovács Miklós Potocskáné Kőrösi Anita
88. Szabolcs-Szatmár-Bereg 1. (Nyíregyháza) Lengyel Máté dr. Csipkés József
89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2. (Nyíregyháza) Gyüre Csaba Aranyos Gábor dr. Kiss Krisztián
90. Szabolcs-Szatmár-Bereg 3. (Kisvárda) Bulitka András Tóth Viktor Sárosy Zoltán
91. Szabolcs-Szatmár-Bereg 4. (Vásárosnamény) dr. Sápi Mónika Bíróné dr. Dienes Csilla
92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5. (Mátészalka) Földi István Papp Ildikó
93. Szabolcs-Szatmár-Bereg 6. (Nyírbátor) Czirják Alexandra dr. Bélteki Béla Pradlik Milán Tóth Viktor
94. Tolna 1. (Szekszárd) dr. Bozsolik Róbert Harangozó Tamás
95. Tolna 2. (Dombóvár) Szabó Loránd Száraz Zoltán
96. Tolna 3. (Paks) Tóth Attila Szilveszter Bencze János
97. Vas 1. (Szombathely) dr. Czeglédy Csaba Ungár Péter Koczka Tibor
98. Vas 2. (Sárvár) Szilágyi Tamás Bányai-Németh Gábor Hencz Kornél
99. Vas 3. (Körmend) Bana Tibor Pleva Dániel Horváth József Áron
100. Veszprém 1. (Veszprém) Csonka Balázs Mesterházy Attila Katanics Sándor
101. Veszprém 2. (Balatonfüred) Benedek Szilveszter Szecsődi Andrea
102. Veszprém 3. (Tapolca) Rig Lajos
103. Veszprém 4. (Pápa) Süle Zsolt dr. Jádi István Grőber Attila
104. Zala 1. (Zalaegerszeg) dr. Csidei Irén Benke Richárd dr. Paksy Zoltán Föőr Gábor Plesz Dóra
105. Zala 2. (Keszthely) Elekes István Czuth Zoltán László Molnár Tibor
106. Zala 3. (Nagykanizsa) Horváth Jácint Berta Krisztián
Összesen 61 34 12 26 54 45 28 23

Mindösszesen 8 párt 106 választókerületben 283 jelöltet indít.

Forrás

Jelöltlisták:

  • Jobbik
  • LMP
  • MMM
  • Momentum
  • Párbeszéd
  • DK (A DK jelöltjeit az elnökség még nem hagyta jóvá. Gyurcsány Ferenc egy tévéinterjúban jelezte, hogy valamennyi körzetben jelöltet fognak állítani.)

Egyéni bejelentések: