Az előválasztás indulói

Az Országos Előválasztási Bizottság által jóváhagyott jelöltek, akik összegyűjtötték a 400 aláírást. A fénykép a befogadó frakció oszlopában. Az ÚVNP oszlopban a név háttérszíne a másodlagos befogadó frakcióé.

A sátrak listája választókerületenkéntVálasztókerületek postai irányítószám szerint

A választókerület alatti sáv a 2018-as választás egyéni eredményét mutatja: összellenzék, Fidesz.

Készült: 2021. szeptember 26. 04:49 A sajtóban bejelentett jelöltek listájaA befogadott jelöltek listája
VálasztókerületDKJobbikLMPMomentumMSZPPárbeszédÚVNP
1. Budapest 1.

(I-V-VIII-IX. kerület)

Csárdi Antal Csárdi Antal Csárdi Antal
Csárdi Antal
Gelencsér Ferenc
Gelencsér Ferenc
Csárdi Antal Csárdi Antal Csárdi Antal
2. Budapest 2.

(XI. kerület)

Gy. Németh Erzsébet
Gy. Németh Erzsébet
Gy. Németh Erzsébet Gy. Németh Erzsébet Orosz Anna
Orosz Anna
Orosz Anna Orosz Anna
3. Budapest 3.

(XII. kerület)

dr. Komáromi Zoltán
dr. Komáromi Zoltán
Hajnal Miklós dr. Komáromi Zoltán Hajnal Miklós
Hajnal Miklós
Hajnal Miklós Hajnal Miklós Visi Piroska
Visi Piroska
4. Budapest 4.

(II-III. kerület)

Kálmán Olga
Kálmán Olga
Kálmán Olga Tordai Bence Tordai Bence Tordai Bence Tordai Bence
Tordai Bence
5. Budapest 5.

(VI-VII. kerület)

dr. Oláh Lajos
dr. Oláh Lajos
dr. Beleznay Zsuzsanna
dr. Beleznay Zsuzsanna
dr. Beleznay Zsuzsanna Tompos Márton
Tompos Márton
dr. Oláh Lajos dr. Oláh Lajos dr. Beleznay Zsuzsanna
6. Budapest 6.

(VIII-IX. kerület)

Manhalter Dániel
Manhalter Dániel
Demeter Márta
Demeter Márta
Csordás Anett
Csordás Anett
Jámbor András Jámbor András
Jámbor András
Csordás Anett
7. Budapest 7.

(XIII. kerület)

Keszthelyi Dorottya
Keszthelyi Dorottya
Hiszékeny Dezső Hiszékeny Dezső Naszádos Zsófia
Naszádos Zsófia
Hiszékeny Dezső
Hiszékeny Dezső
Hiszékeny Dezső
8. Budapest 8.

(XIV. kerület)

Hadházy Ákos
Hadházy Ákos
Tóth Csaba
Tóth Csaba
9. Budapest 9.

(X-XIX. kerület)

Arató Gergely
Arató Gergely
Arató Gergely Burány Sándor Paróczai Anikó
Paróczai Anikó
Burány Sándor Burány Sándor
Burány Sándor
Paróczai Anikó
10. Budapest 10.

(III. kerület)

Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea Szabó Tímea
Szabó Tímea
11. Budapest 11.

(IV. kerület)

Varju László
Varju László
Varju László Varju László Varju László Varju László Varju László
12. Budapest 12.

(XV. kerület)

Barkóczi Balázs
Barkóczi Balázs
Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs Palocsai Béla
Palocsai Béla
Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs
13. Budapest 13.

(XVI. kerület)

Nemes Gábor
Nemes Gábor
Nemes Gábor Hollai Gábor
Hollai Gábor
Vajda Zoltán
Vajda Zoltán
Vajda Zoltán Palotás János
Palotás János
14. Budapest 14.

(XVII. kerület)

Szilágyi György Szilágyi György
Szilágyi György
Szilágyi György Szilágyi György Lukoczki Károly
Lukoczki Károly
Lukoczki Károly Szilágyi György
15. Budapest 15.

(XVIII. kerület)

Ferencz István
Ferencz István
Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes
Kunhalmi Ágnes
Kunhalmi Ágnes
16. Budapest 16.

(XX. kerület)

Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István
Hiller István
Hiller István Vidákovics László
Vidákovics László
17. Budapest 17.

(XXI-XXIII. kerület)

Komjáthi Imre Szabó Szabolcs Komjáthi Imre Szabó Szabolcs
Szabó Szabolcs
Komjáthi Imre
Komjáthi Imre
Komjáthi Imre
18. Budapest 18.

(XXII. kerület)

Molnár Gyula
Molnár Gyula
Tóth Endre Tóth Endre
Tóth Endre
Tóth Endre
19. Bács-Kiskun 1.

(Kecskemét)

Szőkéné Kopping Rita
Szőkéné Kopping Rita
Lejer Zoltán
Lejer Zoltán
Lejer Zoltán Szőkéné Kopping Rita Lejer Zoltán Lejer Zoltán
20. Bács-Kiskun 2.

(Kecskemét)

Bodrozsán Alexandra Király József Király József Bodrozsán Alexandra
Bodrozsán Alexandra
Király József
Király József
Király József
21. Bács-Kiskun 3.

(Kalocsa)

dr. Magóné Tóth Gyöngyi
dr. Magóné Tóth Gyöngyi
dr. Kudron Nándor
dr. Kudron Nándor
dr. Kudron Nándor dr. Magóné Tóth Gyöngyi Angeli Gabriella
Angeli Gabriella
Angeli Gabriella
22. Bács-Kiskun 4.

(Kiskunfélegyháza)

Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán
Kis-Szeniczey Kálmán
Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán Kis-Szeniczey Kálmán
23. Bács-Kiskun 5.

(Kiskunhalas)

Horváth Roland Károly
Horváth Roland Károly
Kovács Erika
Kovács Erika
Papp Dénes
Papp Dénes
Papp Dénes Papp Dénes
24. Bács-Kiskun 6.

(Baja)

László Károly
László Károly
Preininger Rozália
Preininger Rozália
Preininger Rozália Kiss László
Kiss László
Kiss László Kiss László Vass Antal
Vass Antal
25. Baranya 1.

(Pécs)

Nemes Balázs Mellár Tamás Mellár Tamás Nemes Balázs
Nemes Balázs
Mellár Tamás Mellár Tamás
Mellár Tamás
Nemes Balázs
26. Baranya 2.

(Pécs)

dr. Szakács László
dr. Szakács László
dr. Szakács László Keresztes László Lóránt
Keresztes László Lóránt
Keresztes László Lóránt Keresztes László Lóránt Keresztes László Lóránt
27. Baranya 3.

(Mohács)

Frey Benjámin Schwarcz-Kiefer Patrik
Schwarcz-Kiefer Patrik
Schwarcz-Kiefer Patrik Frey Benjámin
Frey Benjámin
Schwarcz-Kiefer Patrik Schwarcz-Kiefer Patrik
28. Baranya 4.

(Szigetvár)

Szarkándi Lajosné
Szarkándi Lajosné
Alpár György
Alpár György
Koltai Péter
Koltai Péter
Koltai Péter
29. Békés 1.

(Békéscsaba)

Stummer János Stummer János
Stummer János
Stummer János Stummer János Miklós Attila
Miklós Attila
Miklós Attila
30. Békés 2.

(Békés)

dr. Kondé Gábor
dr. Kondé Gábor
Gajdos Attila
Gajdos Attila
Miskéri László
Miskéri László
Miskéri László
31. Békés 3.

(Gyula)

Leel-Őssy Gábor
Leel-Őssy Gábor
Mikóné Hirth Beáta Mikóné Hirth Beáta
Mikóné Hirth Beáta
Leel-Őssy Gábor Leel-Őssy Gábor
32. Békés 4.

(Orosháza)

Szabó Ervin Szabó Ervin
Szabó Ervin
Szabó Ervin dr. Szelényi Zoltán
dr. Szelényi Zoltán
dr. Szelényi Zoltán
33. Borsod-Abaúj-Zemplén 1.

(Miskolc)

Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcs
Csabalik Zsuzsanna
Csabalik Zsuzsanna

Szilágyi Szabolcs

Szilágyi Szabolcs dr. Simon Gábor
dr. Simon Gábor
dr. Simon Gábor Szilágyi Szabolcs
34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2.

(Miskolc)

Hegedűs Andrea
Hegedűs Andrea
Hegedűs Andrea Varga László Varga László Varga László
Varga László
Varga László
35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3.

(Ózd)

Farkas Péter Barnabás Farkas Péter Barnabás
Farkas Péter Barnabás
Kiss Sándor
Kiss Sándor
Kiss Sándor
36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4.

(Kazincbarcika)

Üveges Gábor Üveges Gábor
Üveges Gábor
Koleszár István
Koleszár István

Üveges Gábor

Hornyák Evelin
Hornyák Evelin
Hornyák Evelin Hornyák Evelin Üveges Gábor
37. Borsod-Abaúj-Zemplén 5.

(Sátoraljaújhely)

Erdei Sándor Zsolt Erdei Sándor Zsolt
Erdei Sándor Zsolt
Erdei Sándor Zsolt Berger Zsolt
Berger Zsolt
Berger Zsolt Berger Zsolt
38. Borsod-Abaúj-Zemplén 6.

(Tiszaújváros)

Jézsó Gábor Jézsó Gábor Jézsó Gábor
Jézsó Gábor
Jézsó Gábor
39. Borsod-Abaúj-Zemplén 7.

(Mezőkövesd)

Sermer Ádám
Sermer Ádám
Kormos Anna Kormos Anna
Kormos Anna
Kormos Anna
40. Csongrád-Csanád 1.

(Szeged)

dr. Binszki József
dr. Binszki József
dr. Binszki József Szabó Sándor Szabó Sándor Szabó Sándor
Szabó Sándor
Szabó Sándor
41. Csongrád-Csanád 2.

(Szeged)

Tóth Péter Tóth Péter
Tóth Péter
Tóth Péter Mihálik Edvin
Mihálik Edvin

Tóth Szabolcs
Tóth Szabolcs

Mihálik Edvin Mihálik Edvin
42. Csongrád-Csanád 3.

(Szentes)

Szűcs Ildikó Szűcs Ildikó
Szűcs Ildikó
Szűcs Ildikó Borsik Viktor
Borsik Viktor
Borsik Viktor Borsik Viktor Mészáros Gábor
Mészáros Gábor
43. Csongrád-Csanád 4.

(Hódmezővásárhely)

Mucsi Tamás
Mucsi Tamás
Márki-Zay Péter Márki-Zay Péter
Márki-Zay Péter
44. Fejér 1.

(Székesfehérvár)

Ráczné Földi Judit
Ráczné Földi Judit
Ráczné Földi Judit Márton Roland Márton Roland
Márton Roland
Márton Roland
45. Fejér 2.

(Székesfehérvár)

Fazakas Attila Fazakas Attila
Fazakas Attila
Fazakas Attila Fazakas Attila Fazakas Attila But Sándor
But Sándor
46. Fejér 3.

(Bicske)

Balázs Péter
Balázs Péter
Balázs Péter Balázs Péter József András
József András
Balázs Péter ifj. Bogdán János
ifj. Bogdán János

Balázs Péter

47. Fejér 4.

(Dunaújváros)

Kálló Gergely Kálló Gergely
Kálló Gergely
Kálló Gergely Kovács Janka
Kovács Janka
Kálló Gergely Kálló Gergely
48. Fejér 5.

(Sárbogárd)

Kertész Éva
Kertész Éva
Kertész Éva Orosvári Zsolt
Orosvári Zsolt
Kertész Éva Kertész Éva Gottlóz Tibor
Gottlóz Tibor
49. Győr-Moson-Sopron 1.

(Győr)

Jancsó Zita
Jancsó Zita
Jancsó Zita Rehó Tibor Rehó Tibor
Rehó Tibor
50. Győr-Moson-Sopron 2.

(Győr)

dr. Gasztonyi László
dr. Gasztonyi László
dr. Gasztonyi László Németh Eszter
Németh Eszter

Balla Jenő
Balla Jenő

Juhász István
Juhász István
Juhász István
51. Győr-Moson-Sopron 3.

(Csorna)

Kovácsné Varga Ildikó Orbán Krisztián
Orbán Krisztián
Kovácsné Varga Ildikó
Kovácsné Varga Ildikó
Kovácsné Varga Ildikó
52. Győr-Moson-Sopron 4.

(Sopron)

dr. Brenner Koloman dr. Brenner Koloman
dr. Brenner Koloman
dr. Brenner Koloman dr. Brenner Koloman Jakál Adrienn Jakál Adrienn
Jakál Adrienn
53. Győr-Moson-Sopron 5.

(Mosonmagyaróvár)

Magyar Zoltán Magyar Zoltán
Magyar Zoltán
Magyar Zoltán Balázs Endre
Balázs Endre
Magyar Zoltán Magyar Zoltán
54. Hajdú-Bihar 1.

(Debrecen)

Varga Zoltán
Varga Zoltán
Illés-Rácz Mariann
Illés-Rácz Mariann

Pálinkás József

Szabó Bence Szabó Bence
Szabó Bence
Pálinkás József
Pálinkás József
55. Hajdú-Bihar 2.

(Debrecen)

Vaszkó Imre
Vaszkó Imre
Fülep Olivér
Fülep Olivér

Mándi László

Mándi László Mándi László
Mándi László
Mándi László Mándi László
56. Hajdú-Bihar 3.

(Debrecen)

Szörényi Károly
Szörényi Károly
Salamon Gergő
Salamon Gergő

Szabó Zsolt
Szabó Zsolt

Salamon Gergő Kosztin Mihály
Kosztin Mihály
Szórádi Sándor Szórádi Sándor
Szórádi Sándor
57. Hajdú-Bihar 4.

(Berettyóújfalu)

Szabó Patrik
Szabó Patrik
Szántai László Szántai László Szántai László
Szántai László
Bihary Judit
Bihary Judit
Bihary Judit
58. Hajdú-Bihar 5.

(Hajdúszoboszló)

Bangóné Borbély Ildikó Kiss László Kiss László Kiss László
Kiss László
Bangóné Borbély Ildikó
Bangóné Borbély Ildikó
Bangóné Borbély Ildikó
59. Hajdú-Bihar 6.

(Hajdúböszörmény)

Tóth József
Tóth József
Hegedűs Péter
Hegedűs Péter
Hegedűs Péter dr. Tömöri Zsolt Sándor
dr. Tömöri Zsolt Sándor

Hegedűs Péter

Hegedűs Péter Hegedűs Péter
60. Heves 1.

(Eger)

Berecz Mátyás
Berecz Mátyás
Berecz Mátyás Berecz Mátyás Jánosi Zoltán
Jánosi Zoltán
Jánosi Zoltán Jánosi Zoltán Jánosi Zoltán
61. Heves 2.

(Gyöngyös)

Dudás Róbert Dudás Róbert
Dudás Róbert
Dudás Róbert Dudás Róbert Dudás Róbert
62. Heves 3.

(Hatvan)

Korózs Lajos Lőcsei Lajos
Lőcsei Lajos
Korózs Lajos
Korózs Lajos
Korózs Lajos Varga Ferenc
Varga Ferenc
63. Jász-Nagykun-Szolnok 1.

(Szolnok)

Sziráki Pál
Sziráki Pál
Sziráki Pál Tóth Áron
Tóth Áron
dr. Kármán Irén
dr. Kármán Irén
dr. Kármán Irén dr. Kármán Irén
64. Jász-Nagykun-Szolnok 2.

(Jászberény)

dr. Gedei József
dr. Gedei József
Kertész Ottó Kertész Ottó dr. Gedei József Kertész Ottó
Kertész Ottó
Kertész Ottó
65. Jász-Nagykun-Szolnok 3.

(Karcag)

Turó Vilmos
Turó Vilmos
dr. Lukács László György
dr. Lukács László György
dr. Lukács László György Kozma Dániel
Kozma Dániel
dr. Lukács László György dr. Lukács László György
66. Jász-Nagykun-Szolnok 4.

(Törökszentmiklós)

Csányi Tamás Csányi Tamás
Csányi Tamás
Csányi Tamás Csányi Tamás
67. Komárom-Esztergom 1.

(Tatabánya)

dr. Konczer Erik
dr. Konczer Erik
dr. Konczer Erik Gurmai Zita Gurmai Zita Gurmai Zita
Gurmai Zita
Gurmai Zita
68. Komárom-Esztergom 2.

(Esztergom)

Nunkovics Tibor Nunkovics Tibor
Nunkovics Tibor
Nunkovics Tibor
69. Komárom-Esztergom 3.

(Komárom)

Szanyi Gábor Szanyi Gábor
Szanyi Gábor
Szanyi Gábor dr. Nemes Andrea dr. Nemes Andrea
dr. Nemes Andrea
dr. Nemes Andrea Szanyi Gábor
70. Nógrád 1.

(Salgótarján)

Godó Beatrix
Godó Beatrix
Godó Beatrix Horváth Ferenc Horváth Ferenc
Horváth Ferenc
Horváth Ferenc Horváth Ferenc Dömsödi Gábor
Dömsödi Gábor
71. Nógrád 2.

(Balassagyarmat)

Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd
Gyenes Szilárd
Gyenes Szilárd Gyenes Szilárd
72. Pest 1.

(Érd)

Bősz Anett
Bősz Anett
Bősz Anett Tetlák Örs
Tetlák Örs
Ollero Marco
Ollero Marco
Ollero Marco Ollero Marco Tetlák Örs
73. Pest 2.

(Budakeszi)

Hegyesi Beáta
Hegyesi Beáta
Szél Bernadett Szél Bernadett
Szél Bernadett
Szél Bernadett Szél Bernadett
74. Pest 3.

(Szentendre)

Pál Gábor Pál Gábor
Pál Gábor
Kóder György
Kóder György

dr. Katona Andrea
dr. Katona Andrea

Pál Gábor

Buzinkay György
Buzinkay György
Buzinkay György Buzinkay György Pál Gábor
75. Pest 4.

(Vác)

Juhász Béla Inotay Gergely
Inotay Gergely
Gyurcsik Ádám
Gyurcsik Ádám

Inotay Gergely

Juhász Béla Inotay Gergely Inotay Gergely Juhász Béla
Juhász Béla
76. Pest 5.

(Dunakeszi)

Tonzor Péter
Tonzor Péter
Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid Dorosz Dávid
Dorosz Dávid
Fekete László
Fekete László
77. Pest 6.

(Gödöllő)

Simon Erika Hohn Krisztina Hohn Krisztina
Hohn Krisztina
dr. Varga Zoltán
dr. Varga Zoltán
Hohn Krisztina Hohn Krisztina Simon Erika
Simon Erika
78. Pest 7.

(Vecsés)

Fricsovszky-Tóth Péter Fricsovszky-Tóth Péter
Fricsovszky-Tóth Péter
Fricsovszky-Tóth Péter Farag Alexandra
Farag Alexandra
Farag Alexandra Farag Alexandra
79. Pest 8.

(Szigetszentmiklós)

Jószai Teodóra
Jószai Teodóra
Nagy János
Nagy János
Nagy János Jószai Teodóra Nagy János Nagy János Nagy János
80. Pest 9.

(Nagykáta)

Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet
Schmuck Erzsébet
Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet
81. Pest 10.

(Monor)

Magdics Máté
Magdics Máté
Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály Gér Mihály
Gér Mihály
82. Pest 11.

(Dabas)

Jánosi-Lesi Ágota
Jánosi-Lesi Ágota
Jánosi-Lesi Ágota Andrejka Zombor
Andrejka Zombor
Andrejka Zombor Andrejka Zombor Andrejka Zombor
83. Pest 12.

(Cegléd)

Zágráb Nándor Zágráb Nándor
Zágráb Nándor
Sipos Mihály
Sipos Mihály

Zágráb Nándor

Zágráb Nándor László Ferenc
László Ferenc
László Ferenc Zágráb Nándor
84. Somogy 1.

(Kaposvár)

dr. Varga István
dr. Varga István
Horváth Ákos Ervin
Horváth Ákos Ervin
Horváth Ákos Ervin Bereczki Dávid
Bereczki Dávid
dr. Varga István dr. Varga István Horváth Ákos Ervin
85. Somogy 2.

(Barcs)

Remes Gábor
Remes Gábor
Ander Balázs
Ander Balázs
Ander Balázs Ander Balázs Remes Gábor Remes Gábor
86. Somogy 3.

(Marcali)

Steinmetz Ádám
Steinmetz Ádám
Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám
87. Somogy 4.

(Siófok)

dr. Kovács Miklós
dr. Kovács Miklós
Potocskáné Kőrösi Anita
Potocskáné Kőrösi Anita
Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita
88. Szabolcs-Szatmár-Bereg 1.

(Nyíregyháza)

Lengyel Máté Lengyel Máté
Lengyel Máté
Lengyel Máté dr. Csipkés József
dr. Csipkés József
Lengyel Máté
89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2.

(Nyíregyháza)

Aranyos Gábor Gyüre Csaba
Gyüre Csaba
Gyüre Csaba Aranyos Gábor Aranyos Gábor
Aranyos Gábor
Aranyos Gábor dr. Kiss Krisztián
dr. Kiss Krisztián
90. Szabolcs-Szatmár-Bereg 3.

(Kisvárda)

Tóth Viktor
Tóth Viktor
Tóth Viktor Tóth Viktor Sárosy Zoltán
Sárosy Zoltán
Sárosy Zoltán
91. Szabolcs-Szatmár-Bereg 4.

(Vásárosnamény)

dr. Sápi Mónika
dr. Sápi Mónika
dr. Sápi Mónika Bíróné dr. Dienes Csilla
Bíróné dr. Dienes Csilla
Bíróné dr. Dienes Csilla
92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5.

(Mátészalka)

Papp Ildikó Földi István
Földi István
Földi István Földi István Papp Ildikó
Papp Ildikó
Papp Ildikó Földi István
93. Szabolcs-Szatmár-Bereg 6.

(Nyírbátor)

Czirják Alexandra
Czirják Alexandra
dr. Bélteki Béla
dr. Bélteki Béla
dr. Bélteki Béla Pradlik Milán
Pradlik Milán
Tóth Viktor
Tóth Viktor
Tóth Viktor dr. Bélteki Béla
94. Tolna 1.

(Szekszárd)

dr. Bozsolik Róbert dr. Bozsolik Róbert
dr. Bozsolik Róbert
Harangozó Tamás Harangozó Tamás Harangozó Tamás
Harangozó Tamás
Harangozó Tamás dr. Bozsolik Róbert
95. Tolna 2.

(Dombóvár)

Szabó Loránd
Szabó Loránd
Száraz Zoltán Száraz Zoltán
Száraz Zoltán
Száraz Zoltán Száraz Zoltán
96. Tolna 3.

(Paks)

Tóth Attila Szilveszter
Tóth Attila Szilveszter
Bencze János
Bencze János
Bencze János Bencze János Bencze János Bencze János
97. Vas 1.

(Szombathely)

dr. Czeglédy Csaba
dr. Czeglédy Csaba
Ungár Péter Ungár Péter
Ungár Péter
Ungár Péter Ungár Péter Ungár Péter Koczka Tibor
Koczka Tibor
98. Vas 2.

(Sárvár)

Szilágyi Tamás
Szilágyi Tamás
Hencz Kornél Bányai-Németh Gábor
Bányai-Németh Gábor
Hencz Kornél
Hencz Kornél
Hencz Kornél
99. Vas 3.

(Körmend)

Pleva Dániel Bana Tibor
Bana Tibor
Pleva Dániel
Pleva Dániel
100. Veszprém 1.

(Veszprém)

Csonka Balázs
Csonka Balázs
Csonka Balázs Csonka Balázs Mesterházy Attila
Mesterházy Attila
Mesterházy Attila
101. Veszprém 2.

(Balatonfüred)

Benedek Szilveszter
Benedek Szilveszter
Szecsődi Andrea Benedek Szilveszter Szecsődi Andrea
Szecsődi Andrea
Benedek Szilveszter Benedek Szilveszter
102. Veszprém 3.

(Tapolca)

Rig Lajos Rig Lajos
Rig Lajos
Rig Lajos Rig Lajos
103. Veszprém 4.

(Pápa)

Süle Zsolt
Süle Zsolt
Süle Zsolt dr. Jádi István
dr. Jádi István
Grőber Attila
Grőber Attila
Grőber Attila
104. Zala 1.

(Zalaegerszeg)

dr. Csidei Irén
dr. Csidei Irén
Benke Richárd
Benke Richárd

Föőr Gábor
Föőr Gábor

dr. Paksy Zoltán
dr. Paksy Zoltán
Plesz Dóra
Plesz Dóra
Plesz Dóra Plesz Dóra
105. Zala 2.

(Keszthely)

Czuth Zoltán László Elekes István Elekes István Elekes István
Elekes István
Czuth Zoltán László
Czuth Zoltán László
Czuth Zoltán László Molnár Tibor
Molnár Tibor
106. Zala 3.

(Nagykanizsa)

Horváth Jácint
Horváth Jácint
Berta Krisztián
Berta Krisztián
Berta Krisztián Berta Krisztián Horváth Jácint Horváth Jácint Berta Krisztián

Összesen 255 hivatalos jelölt 106 választókerületben, 253 adta le, 2 nem adta le a 400 aláírást.

Összesítések

Frakciók szerint
FrakcióJelöltVker
DK 59 59
Jobbik 52 50
LMP 17 16
Momentum 59 57
MSZP 39 39
Párbeszéd 10 10
ÚVNP 17 17
Összesen 253 106
Választókerületenként
JelöltVkerÖssz.
0 0 0
1 11 11
2 54 108
3 32 96
4 7 28
5 2 10
Össz. 106 253
A nők aránya az indulók között
PártLétszámA nők aránya (%)
NőkÖsszes
induló
Frakción
belül
Összes
induló
DK 18 59 31 7.1
Jobbik 6 52 12 2.4
LMP 5 17 29 2.0
Momentum 14 59 24 5.5
MSZP 10 39 26 4.0
Párbeszéd 2 10 20 0.8
ÚVNP 2 17 12 0.8
Összesen 57 253 22.5
Hivatalos jelölő szervezetek
Támogató szervezet DK Jobbik LMP Momentum MSZP Párbeszéd ÚVNP
C8-Civilek a Józsefvárosért 1
Civil Fórum Debrecen 3
Civil Zugló Egyesület 1
DK 59 23 2 5 9 1 2
független 6 3
Jobbik 20 47 5 12 5 4 1
Közösen Vas Megyéért 1
Liberálisok 49 3 2
LMP 9 42 9 8 12 6
MARÉG 1 1
MMM 10 38 4 19 7 4 6
Momentum 6 13 2 54 10 4 1
MSZP 10 12 6 20 39 9
OLPK 1
Párbeszéd 10 12 6 20 38 9 1
Patakért Egyesület 1
Szikra Mozgalom 1
Új Kezdet 1 9 8 9 2
ÚVNP 17 5 6 17
Velnök Közéleti, Kulturális és Polgári Egyesület 1
Nem adták le a 400 aláírást
NévFrakcióVálasztókerületPárt
dr. Bellányi Balázs ÚVNP/LMP 41. Csongrád-Csanád 2. (Szeged) Új Világ
Törőcsik Károly Konrád ÚVNP/LMP 40. Csongrád-Csanád 1. (Szeged) Új Világ
Forrás: Előválasztás 2021.