Az előválasztás jelöltjei

Készült: 2021. június 12.

VálasztókerületDKJobbikLMPMMMMomentumMSZP-PárbeszédÚj Világfüggetlen
1. Budapest 1.

(I-V-VIII-IX. kerület)

Csárdi Antal Csárdi Antal Csárdi Antal
Csárdi Antal
Gelencsér Ferenc Gelencsér Ferenc
Gelencsér Ferenc
2. Budapest 2.

(XI. kerület)

Gy. Németh Erzsébet
Gy. Németh Erzsébet
Gy. Németh Erzsébet Gy. Németh Erzsébet Orosz Anna Orosz Anna
Orosz Anna
Barabás Richárd
Barabás Richárd
3. Budapest 3.

(XII. kerület)

Dr. Komáromi Zoltán
Dr. Komáromi Zoltán
Hajnal Miklós Dr. Komáromi Zoltán Káncz Csaba
Káncz Csaba
Hajnal Miklós
Hajnal Miklós
Visi Piroska
Visi Piroska
4. Budapest 4.

(II-III. kerület)

Kálmán Olga
Kálmán Olga
Kálmán Olga Kálmán Olga

Tordai Bence

Tordai Bence Tordai Bence
Tordai Bence
Szalai László
Szalai László
5. Budapest 5.

(VI-VII. kerület)

Dr. Oláh Lajos
Dr. Oláh Lajos
dr. Beleznay Zsuzsanna
dr. Beleznay Zsuzsanna
dr. Beleznay Zsuzsanna Almási Kecskés Gusztáv
Almási Kecskés Gusztáv
Tompos Márton
Tompos Márton
Dr. Oláh Lajos
6. Budapest 6.

(VIII-IX. kerület)

Mannhalter Dániel
Mannhalter Dániel
Demeter Márta Demeter Márta
Demeter Márta
Csordás Anett Csordás Anett Csordás Anett
Csordás Anett

Jámbor András
Jámbor András

7. Budapest 7.

(XIII. kerület)

Keszthelyi Dorottya
Keszthelyi Dorottya
Hiszékeny Dezső Naszádos Zsófia
Naszádos Zsófia
Hiszékeny Dezső
Hiszékeny Dezső
8. Budapest 8.

(XIV. kerület)

Tóth Csaba Tóth Csaba Hadházy Ákos Hadházy Ákos
Hadházy Ákos
Tóth Csaba
Tóth Csaba
9. Budapest 9.

(X-XIX. kerület)

Arató Gergely
Arató Gergely
Arató Gergely Paróczai Anikó
Paróczai Anikó
Burány Sándor
Burány Sándor
10. Budapest 10.

(III. kerület)

Szabó Tímea Szabó Tímea Turgonyi Dániel
Turgonyi Dániel
Szabó Tímea
Szabó Tímea
11. Budapest 11.

(IV. kerület)

Varju László
Varju László
Varju László Varju László Varju László
12. Budapest 12.

(XV. kerület)

Barkóczi Balázs
Barkóczi Balázs
Barkóczi Balázs Barkóczi Balázs Palocsai Béla
Palocsai Béla
Barkóczi Balázs
13. Budapest 13.

(XVI. kerület)

Nemes Gábor
Nemes Gábor
Nemes Gábor Vajda Zoltán
Vajda Zoltán
Hollai Gábor
Hollai Gábor
Vajda Zoltán Palotás János
Palotás János
14. Budapest 14.

(XVII. kerület)

Szilágyi György Szilágyi György
Szilágyi György
Szilágyi György Szilágyi György Szilágyi György
15. Budapest 15.

(XVIII. kerület)

Ferencz István
Ferencz István
Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes Kunhalmi Ágnes
Kunhalmi Ágnes
16. Budapest 16.

(XX. kerület)

Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István Hiller István
Hiller István
Vidákovics László
Vidákovics László
17. Budapest 17.

(XXI-XXIII. kerület)

Komjáthi Imre Szabó Szabolcs Szabó Szabolcs Szabó Szabolcs
Szabó Szabolcs
Komjáthi Imre
Komjáthi Imre
18. Budapest 18.

(XXII. kerület)

Molnár Gyula Tóth Endre Tóth Endre Tóth Endre
Tóth Endre
Molnár Gyula
Molnár Gyula
19. Bács-Kiskun 1.

(Kecskemét)

Szőkéné Kopping Rita
Szőkéné Kopping Rita
Lejer Zoltán
Lejer Zoltán
Lejer Zoltán Lejer Zoltán Bíró Barna
Bíró Barna
Lejer Zoltán
20. Bács-Kiskun 2.

(Kecskemét)

Bodrozsán Alexandra Bodrozsán Alexandra
Bodrozsán Alexandra
Király József
Király József
21. Bács-Kiskun 3.

(Kalocsa)

Dr. Magóné Tóth Gyöngyi
Dr. Magóné Tóth Gyöngyi
Dr. Magóné Tóth Gyöngyi Bakai Ádám
Bakai Ádám
Angeli Gabriella
Angeli Gabriella
22. Bács-Kiskun 4.

(Kiskunfélegyháza)

Kis-Szeniczey Kálmán
Kis-Szeniczey Kálmán
Kis-Szeniczey Kálmán
23. Bács-Kiskun 5.

(Kiskunhalas)

Horváth Roland Károly
Horváth Roland Károly
Papp Dénes
Papp Dénes
24. Bács-Kiskun 6.

(Baja)

László Károly
László Károly
Preininger Rozália
Preininger Rozália
Kiss László
Kiss László
Vass Antal
Vass Antal
25. Baranya 1.

(Pécs)

Auth István
Auth István
Mellár Tamás Mellár Tamás Nemes Balázs
Nemes Balázs
Mellár Tamás
Mellár Tamás
26. Baranya 2.

(Pécs)

Zag Gábor
Zag Gábor
Keresztes László Lóránt
Keresztes László Lóránt
Simon Gábor Imre
Simon Gábor Imre
Dr. Szakács László Dr. Szakács László
Dr. Szakács László
27. Baranya 3.

(Mohács)

Páger Ferenc
Páger Ferenc
Schwarcz-Kiefer Patrik
Schwarcz-Kiefer Patrik
Schwarcz-Kiefer Patrik Frey Benjámin
Frey Benjámin
28. Baranya 4.

(Szigetvár)

Szarkándi Lajosné
Szarkándi Lajosné
Alpár György
Alpár György
Koltai Péter
Koltai Péter
P. Horváth Tamás
P. Horváth Tamás
29. Békés 1.

(Békéscsaba)

Stummer János Stummer János
Stummer János
Stummer János Stummer János
30. Békés 2.

(Békés)

dr. Kondé Gábor
dr. Kondé Gábor
Baranyi Béla
Baranyi Béla
31. Békés 3.

(Gyula)

Mikóné Hirth Beáta Mikóné Hirth Beáta
Mikóné Hirth Beáta
32. Békés 4.

(Orosháza)

Szabó Ervin Szabó Ervin
Szabó Ervin
Sebők Éva
Sebők Éva
Dr. Szelényi Zoltán
Dr. Szelényi Zoltán
33. Borsod-Abaúj-Zemplén 1.

(Miskolc)

Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcs
Szilágyi Szabolcs Szilágyi Szabolcs
34. Borsod-Abaúj-Zemplén 2.

(Miskolc)

Hegedűs Andrea
Hegedűs Andrea
Hegedűs Andrea Varga László Varga László
Varga László
35. Borsod-Abaúj-Zemplén 3.

(Ózd)

Kovács József
Kovács József
36. Borsod-Abaúj-Zemplén 4.

(Kazincbarcika)

Sólyom Sándor
Sólyom Sándor
Üveges Gábor Üveges Gábor
Üveges Gábor
Hornyák Evelin
Hornyák Evelin
Hornyák Evelin
37. Borsod-Abaúj-Zemplén 5.

(Sátoraljaújhely)

Erdei Sándor Zsolt Erdei Sándor Zsolt Erdei Sándor Zsolt
Erdei Sándor Zsolt
38. Borsod-Abaúj-Zemplén 6.

(Tiszaújváros)

Pelek Dávid
Pelek Dávid
Tóth Ádám
Tóth Ádám
39. Borsod-Abaúj-Zemplén 7.

(Mezőkövesd)

Sermer Ádám
Sermer Ádám
Szépvölgyi Gergő
Szépvölgyi Gergő
Kormos Anna
Kormos Anna
40. Csongrád-Csanád 1.

(Szeged)

Szabó Sándor Szabó Sándor Szabó Sándor
Szabó Sándor
41. Csongrád-Csanád 2.

(Szeged)

Dr. Binszki József
Dr. Binszki József
Tóth Szabolcs
Tóth Szabolcs
Mihálik Edvin
Mihálik Edvin
Mihálik Edvin
42. Csongrád-Csanád 3.

(Szentes)

Fehér Attila
Fehér Attila
Mészáros Gábor
Mészáros Gábor
Borsik Viktor
Borsik Viktor
43. Csongrád-Csanád 4.

(Hódmezővásárhely)

Mucsi Tamás
Mucsi Tamás
Márki-Zay Péter Márki-Zay Péter
Márki-Zay Péter
Márki-Zay Péter
44. Fejér 1.

(Székesfehérvár)

Ráczné Földi Judit
Ráczné Földi Judit
Ráczné Földi Judit Barlabás András
Barlabás András
Márton Roland
Márton Roland
45. Fejér 2.

(Székesfehérvár)

Fazakas Attila Fazakas Attila
Fazakas Attila
Fazakas Attila But Sándor
But Sándor
46. Fejér 3.

(Bicske)

Balázs Péter
Balázs Péter
Balázs Péter Balázs Péter ifj. Bogdán János
ifj. Bogdán János
47. Fejér 4.

(Dunaújváros)

Kálló Gergely Kálló Gergely
Kálló Gergely
Kálló Gergely Kovács Janka
Kovács Janka
Kálló Gergely
48. Fejér 5.

(Sárbogárd)

Kertész Éva
Kertész Éva
Gottlóz Tibor
Gottlóz Tibor
49. Győr-Moson-Sopron 1.

(Győr)

Jancsó Zita
Jancsó Zita
Jenei Ferenc
Jenei Ferenc
Urbán Tibor
Urbán Tibor
50. Győr-Moson-Sopron 2.

(Győr)

Dr. Gasztonyi László
Dr. Gasztonyi László
Dr. Gasztonyi László
51. Győr-Moson-Sopron 3.

(Csorna)

Szabó Zoltán
Szabó Zoltán
Orbán Krisztián
Orbán Krisztián
52. Győr-Moson-Sopron 4.

(Sopron)

Simon Zoltán
Simon Zoltán
Dr. Brenner Koloman
Dr. Brenner Koloman
Dr. Brenner Koloman Supka-Kovácsné Holzhofer Tünde
Supka-Kovácsné Holzhofer Tünde
Jakál Adrienn
Jakál Adrienn
53. Győr-Moson-Sopron 5.

(Mosonmagyaróvár)

Ábrahám Tivadar
Ábrahám Tivadar
Magyar Zoltán
Magyar Zoltán
Magyar Zoltán Szabó Miklós
Szabó Miklós
Balázs Endre
Balázs Endre
Magyar Zoltán
54. Hajdú-Bihar 1.

(Debrecen)

Varga Zoltán
Varga Zoltán
Szabó Bence
Szabó Bence
Fábián István
Fábián István
Pálinkás József
Pálinkás József
55. Hajdú-Bihar 2.

(Debrecen)

Vaszkó Imre
Vaszkó Imre
Mándi László Jármi Péter
Jármi Péter
Mándi László
Mándi László
Dr. Bánfalvi Győző
Dr. Bánfalvi Győző
56. Hajdú-Bihar 3.

(Debrecen)

Kosztin Mihály Kosztin Mihály
Kosztin Mihály
Szórádi Sándor
Szórádi Sándor
Csák László
Csák László
57. Hajdú-Bihar 4.

(Berettyóújfalu)

Szabó Patrik
Szabó Patrik
Szántai László
Szántai László
58. Hajdú-Bihar 5.

(Hajdúszoboszló)

Szörényi Károly
Szörényi Károly
Kiss László Kiss László
Kiss László
59. Hajdú-Bihar 6.

(Hajdúböszörmény)

Tóth József
Tóth József
Hegedűs Péter Hegedűs Péter
Hegedűs Péter
Dr. Tömöri Zsolt Sándor
Dr. Tömöri Zsolt Sándor
60. Heves 1.

(Eger)

Berecz Mátyás
Berecz Mátyás
Berecz Mátyás Berecz Mátyás Jánosi Zoltán
Jánosi Zoltán
Jánosi Zoltán
61. Heves 2.

(Gyöngyös)

Balogh Bálint
Balogh Bálint
Dudás Róbert
Dudás Róbert
Dudás Róbert Dudás Róbert Dudás Róbert
62. Heves 3.

(Hatvan)

Basa Zoltán
Basa Zoltán
Lőcsei Lajos
Lőcsei Lajos
Korózs Lajos
Korózs Lajos
Varga Ferenc
Varga Ferenc
63. Jász-Nagykun-Szolnok 1.

(Szolnok)

Sziráki Pál Tóth Áron
Tóth Áron
dr. Kármán Irén
dr. Kármán Irén
dr. Kármán Irén Sziráki Pál
Sziráki Pál
64. Jász-Nagykun-Szolnok 2.

(Jászberény)

Dr. Gedei József
Dr. Gedei József
Kovács Mihály
Kovács Mihály
Kertész Ottó
Kertész Ottó
65. Jász-Nagykun-Szolnok 3.

(Karcag)

dr. Lukács László György
dr. Lukács László György
dr. Lukács László György Kozma Dániel
Kozma Dániel
66. Jász-Nagykun-Szolnok 4.

(Törökszentmiklós)

Csányi Tamás Csányi Tamás
Csányi Tamás
Csányi Tamás Csányi Tamás
67. Komárom-Esztergom 1.

(Tatabánya)

Dr. Konczer Erik
Dr. Konczer Erik
Dr. Konczer Erik dr. Popovics Judit
dr. Popovics Judit
Gurmai Zita
Gurmai Zita
68. Komárom-Esztergom 2.

(Esztergom)

Nunkovics Tibor Nunkovics Tibor
Nunkovics Tibor
Nunkovics Tibor Nunkovics Tibor
69. Komárom-Esztergom 3.

(Komárom)

Szanyi Gábor Szanyi Gábor
Szanyi Gábor
70. Nógrád 1.

(Salgótarján)

Godó Beatrix
Godó Beatrix
Horváth Ferenc
Horváth Ferenc
Horváth Ferenc Dömsödi Gábor
Dömsödi Gábor
71. Nógrád 2.

(Balassagyarmat)

Gyenes Szilárd
Gyenes Szilárd
72. Pest 1.

(Érd)

Bősz Anett
Bősz Anett
Bősz Anett Tetlák Örs
Tetlák Örs
Bősz Anett Ollero Marco
Ollero Marco
73. Pest 2.

(Budakeszi)

Hegyesi Beáta
Hegyesi Beáta
Szél Bernadett Szél Bernadett Szél Bernadett
Szél Bernadett
74. Pest 3.

(Szentendre)

Pál Gábor Pál Gábor
Pál Gábor
Kóder György
Kóder György
Buzinkay György
Buzinkay György
Béres András
Béres András
Stelli-Kis Sándor
Stelli-Kis Sándor
75. Pest 4.

(Vác)

Inotay Gergely
Inotay Gergely
Juhász Béla
Juhász Béla
Juhász Béla Gyurcsik Ádám
Gyurcsik Ádám
76. Pest 5.

(Dunakeszi)

Tonzor Péter
Tonzor Péter
Dorosz Dávid Vajda Viktória
Vajda Viktória
Dorosz Dávid
Dorosz Dávid
Fekete László
Fekete László
77. Pest 6.

(Gödöllő)

Hohn Krisztina
Hohn Krisztina
Dr. Varga Zoltán
Dr. Varga Zoltán
Simon Erika
Simon Erika
78. Pest 7.

(Vecsés)

Fricsovszky-Tóth Péter Fricsovszky-Tóth Péter Fricsovszky-Tóth Péter Farag Alexandra
Farag Alexandra
Fricsovszky-Tóth Péter
Fricsovszky-Tóth Péter
79. Pest 8.

(Szigetszentmiklós)

Jószai Teodóra
Jószai Teodóra
Nagy János Kendernay János
Kendernay János
Nagy János
Nagy János
Nagy János
80. Pest 9.

(Nagykáta)

Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet
Schmuck Erzsébet
Schmuck Erzsébet Schmuck Erzsébet Ujhelyi Sándor
Ujhelyi Sándor
81. Pest 10.

(Monor)

Magdics Máté
Magdics Máté
Gér Mihály
Gér Mihály
82. Pest 11.

(Dabas)

Jánosi-Lesi Ágota
Jánosi-Lesi Ágota
Andrejka Zombor
Andrejka Zombor
83. Pest 12.

(Cegléd)

Kökény Gábor
Kökény Gábor
Zágráb Nándor
Zágráb Nándor
Zágráb Nándor László Ferenc
László Ferenc
84. Somogy 1.

(Kaposvár)

Dr. Varga István
Dr. Varga István
Szabóné Szendefy Mária
Szabóné Szendefy Mária
Bereczki Dávid
Bereczki Dávid
Pintér Attila
Pintér Attila
85. Somogy 2.

(Barcs)

Remes Gábor
Remes Gábor
Ander Balázs
Ander Balázs
Ander Balázs Ander Balázs
86. Somogy 3.

(Marcali)

Steinmetz Ádám
Steinmetz Ádám
Steinmetz Ádám Steinmetz Ádám
87. Somogy 4.

(Siófok)

Dr. Kovács Miklós
Dr. Kovács Miklós
Potocskáné Kőrösi Anita
Potocskáné Kőrösi Anita
Potocskáné Kőrösi Anita Potocskáné Kőrösi Anita
88. Szabolcs-Szatmár-Bereg 1.

(Nyíregyháza)

Lengyel Máté Lengyel Máté
Lengyel Máté
Lengyel Máté Dr. Csipkés József
Dr. Csipkés József
89. Szabolcs-Szatmár-Bereg 2.

(Nyíregyháza)

dr. Kiss Krisztián
dr. Kiss Krisztián
Aranyos Gábor
Aranyos Gábor
91. Szabolcs-Szatmár-Bereg 4.

(Vásárosnamény)

dr. Sápi Mónika
dr. Sápi Mónika
92. Szabolcs-Szatmár-Bereg 5.

(Mátészalka)

Földi István
Földi István
Földi István Jármi László
Jármi László
93. Szabolcs-Szatmár-Bereg 6.

(Nyírbátor)

Czirják Alexandra
Czirják Alexandra
Pradlik Milán
Pradlik Milán
94. Tolna 1.

(Szekszárd)

Takács László
Takács László
dr. Bozsolik Róbert
dr. Bozsolik Róbert
Harangozó Tamás Harangozó Tamás
Harangozó Tamás
95. Tolna 2.

(Dombóvár)

Szabó Loránd
Szabó Loránd
Száraz Zoltán Száraz Zoltán
Száraz Zoltán
Tigelmann Péter
Tigelmann Péter
96. Tolna 3.

(Paks)

Tóth Attila Szilveszter
Tóth Attila Szilveszter
97. Vas 1.

(Szombathely)

Dr. Czeglédy Csaba
Dr. Czeglédy Csaba
Ungár Péter Ungár Péter
Ungár Péter
Koczka Tibor
Koczka Tibor
98. Vas 2.

(Sárvár)

Szilágyi Tamás
Szilágyi Tamás
Bányai-Németh Gábor
Bányai-Németh Gábor
99. Vas 3.

(Körmend)

Dr. Ipkovich György Bana Tibor
Bana Tibor
Pleva Dániel
Pleva Dániel
Dr. Ipkovich György
Dr. Ipkovich György
Horváth József Áron
Horváth József Áron
100. Veszprém 1.

(Veszprém)

Csonka Balázs
Csonka Balázs
Csonka Balázs Mesterházy Attila
Mesterházy Attila
101. Veszprém 2.

(Balatonfüred)

Dr. Hajba Csaba
Dr. Hajba Csaba
Dr. Hajba Csaba Szecsődi Andrea Szecsődi Andrea
Szecsődi Andrea
102. Veszprém 3.

(Tapolca)

Rig Lajos Rig Lajos
Rig Lajos
Rig Lajos
103. Veszprém 4.

(Pápa)

Benedek Szilveszter
Benedek Szilveszter
Dr. Jádi István
Dr. Jádi István
Grőber Attila
Grőber Attila
104. Zala 1.

(Zalaegerszeg)

Dr. Csidei Irén
Dr. Csidei Irén
Benke Richárd
Benke Richárd
Dr. Paksy Zoltán
Dr. Paksy Zoltán
Plesz Dóra
Plesz Dóra
105. Zala 2.

(Keszthely)

Molnár Tibor
Molnár Tibor
Elekes István
Elekes István
Czuth Zoltán László
Czuth Zoltán László
106. Zala 3.

(Nagykanizsa)

Horváth Jácint
Horváth Jácint
Berta Krisztián
Berta Krisztián
Fodor Csaba
Fodor Csaba

Statisztikák

Jelöltszám választókerületenként
JelöltSzámÖssz.
010
11818
23876
33296
41664
515
Össz.106259

A jelöltek száma pártok szerint
PártJelöltTámogatottÖsszesen
DK 65 22 87
Jobbik 26 33 59
LMP 14 23 37
MMM 27 40 67
Momentum 61 11 72
MSZP-Párbeszéd 39 16 55
Új Világ 17 1 18
független 10 0 10
Összesen 259 146 405

Jelölt nélküli választókerületek
90. Szabolcs-Szatmár-Bereg 3.

Civil szervezetek
JelöltIndító/támogató szervezet
Csordás Anett C8 Civilek Józsefvárosért
Hadházy Ákos CivilZugló Egyesület
Bana Tibor Normális Magyarországért Egyesület
But Sándor Normális Magyarországért Egyesület
Hadházy Ákos Normális Magyarországért Egyesület
Jakál Adrienn Normális Magyarországért Egyesület
Juhász Béla Normális Magyarországért Egyesület
Kosztin Mihály Normális Magyarországért Egyesület
Dr. Magóné Tóth Gyöngyi Normális Magyarországért Egyesület
Molnár Tibor Normális Magyarországért Egyesület
Simon Erika Normális Magyarországért Egyesület
Tigelmann Péter Normális Magyarországért Egyesület
Tóth Ádám Normális Magyarországért Egyesület
Ujhelyi Sándor Normális Magyarországért Egyesület
Üveges Gábor Normális Magyarországért Egyesület
Jámbor András Szikra Mozgalom

Kereszt-támogatások
DK Jobbik LMP MMM Momentum MSZP-Párbeszéd Új Világ függetlenÖsszesen
DK 65 12 2 1 5 2 22
Jobbik 12 26 3 5 6 6 1 33
LMP 8 13 14 2 23
MMM 4 16 1 27 11 6 2 40
Momentum 3 1 61 6 1 11
MSZP-Párbeszéd 3 4 2 2 5 39 16
Új Világ 1 17 1
független 10 0
Összesen 27 48 8 9 23 25 6 146

A párt sorában a más pártnak adott támogatások száma. A párt oszlopában a más párttól kapott támogatások száma. Az átlóban a párt saját jelöltjeinek a száma pirossal.

Az Összesen sor és oszlop a saját jelöltek nélkül értendő.

Ha egy jelölt több párttól kapott támogatást, az Összesen sorban többször vesszük számításba.

A támogatások név szerinti listája itt található.

További információk az előválasztás jelöltjeiről.

Az adatok letöltése Excel-formábanKözös jelöltek Excel formában

Ha tud a fenti táblázatban nem szereplő jelöltről vagy hibás adatról, kérem jelezze: gyimesilaszlo9 kukac gmail pont com