Települési eredmények a különböző választásokon

Azok a városok, ahol 2 vagy több választókerület van, külön listában vannak, mert az EP-választáson nem lehetséges a választókerületek szerinti megkülönböztetés.

A megyék után zárójelben a települések száma.

Baranya megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Pécs)Gyód57748.5249.60371-1.0846.0251.70352-5.6837.2252.91223-15.70
Keszü1,10464.2133.4280230.8061.6633.4775928.1950.6341.60476 9.03
Kökény56255.2042.9337512.2753.8942.9434710.9548.5043.78233 4.72
Pécsudvard64456.0640.0446216.0241.0458.96307-17.9242.5246.18301-3.65
Pogány1,01456.6240.9068715.7255.3941.5061213.8947.3045.14463 2.16
2. (Pécs)Berkesd67832.4965.99397-33.5039.6359.13323-19.5031.5664.00225-32.44
Bogád88350.0045.14576 4.8651.7343.43578 8.3041.4448.90362-7.46
Cserkút50355.7242.1733213.5554.2242.7733211.4548.0242.29227 5.73
Ellend17937.9858.14129-20.1643.8551.54130-7.6943.6848.2887-4.60
Hásságy24336.8761.45179-24.5840.7456.48108-15.7428.5765.71140-37.14
Komló20,45358.2739.101223719.1658.9638.261214820.7051.8142.287541 9.53
Kozármisleny4,83654.2842.58346911.7054.7342.06337112.6747.7845.092160 2.69
Kővágószőlős1,07243.2755.05594-11.7843.6854.21570-10.5343.6749.10387-5.43
Lothárd22047.4646.61118 0.8548.2544.74114 3.5139.7349.3273-9.59
Magyarsarlós25738.2954.86175-16.5738.1058.33168-20.2430.2856.88109-26.61
Mánfa64865.6030.2240735.3859.4936.4139023.0854.7738.1628316.61
Nagykozár1,54949.3246.531109 2.8050.7844.931026 5.8540.9249.86694-8.93
Orfű87353.3441.5158311.8453.9841.1857812.8048.2641.07431 7.19
Pereked13324.2173.6895-49.4734.6963.2749-28.5720.6371.4363-50.79
Romonya42951.3543.24296 8.1151.9442.64258 9.3044.2644.81183-0.55
Szemely39338.4659.34273-20.8847.1050.19259-3.0942.9551.28156-8.33
Szilágy22941.8454.61141-12.7747.8650.43117-2.5637.5055.2196-17.71
3. (Mohács)Ág14430.4358.7092-28.2632.6161.9692-29.3525.0073.0852-48.08
Alsómocsolád25535.8162.16148-26.3535.5762.42149-26.8525.2658.9595-33.68
Apátvarasd10942.1151.3276-9.2139.4755.2676-15.7937.2950.8559-13.56
Babarc58634.0762.91364-28.8531.7364.26249-32.5327.5668.44225-40.89
Bár45438.4660.14286-21.6841.1555.14243-13.9930.2960.57175-30.29
Belvárdgyula32640.1058.85192-18.7540.2157.14189-16.9337.6056.00125-18.40
Beremend2,05048.9747.861264 1.1150.0047.151264 2.8542.5651.93726-9.37
Bezedek19519.4079.85134-60.4521.1078.90109-57.8014.6183.1589-68.54
Bikal62361.8034.5541127.2563.6931.9836931.7154.1738.6426415.53
Birján42643.7552.43288-8.6844.8150.62241-5.8137.9358.13203-20.20
Bóly2,89141.4656.621978-15.1744.1253.061734-8.9436.5158.391353-21.88
Borjád31825.6569.11191-43.4627.5668.59156-41.0320.0078.18110-58.18
Dunaszekcső1,56334.2064.12889-29.9234.9962.40726-27.4126.7969.46560-42.68
Egerág79354.1343.3054510.8354.6842.0254512.6640.7748.78287-8.01
Egyházasharaszti24421.0975.51147-54.4223.4574.48145-51.0319.7576.5481-56.79
Egyházaskozár62455.9539.5242016.4355.5340.2940715.2351.7141.88234 9.83
Erdősmárok6016.6779.1748-62.5017.0278.7247-61.7016.6775.0036-58.33
Erdősmecske29028.4169.89176-41.4832.5264.23123-31.7125.0070.4588-45.45
Erzsébet24143.4253.95152-10.5345.4552.45143-6.9930.8665.4381-34.57
Fazekasboda15730.8466.36107-35.5138.5760.0070-21.4320.9774.1962-53.23
Feked15544.9250.85118-5.9343.6452.7355-9.0937.2146.5186-9.30
Geresdlak63030.8766.33392-35.4634.2163.49304-29.2831.1865.02263-33.84
Görcsönydoboka31638.0258.33192-20.3142.6553.68136-11.0335.7160.71112-25.00
Hegyhátmaróc11755.0040.008015.0057.6939.747817.9553.4543.105810.34
Hidas1,70337.7460.241089-22.5043.0455.141041-12.1027.1968.12640-40.94
Himesháza84237.5060.54560-23.0438.2058.99356-20.7931.7163.11328-31.40
Homorúd47632.1565.27311-33.1232.7963.64308-30.8418.8872.45196-53.57
Hosszúhetény2,75451.3045.761803 5.5551.7543.981712 7.7740.1250.621124-10.50
Illocska20729.2769.92123-40.6531.4065.29121-33.8836.1459.0483-22.89
Ivánbattyán10134.9260.3263-25.4032.5665.1243-32.5641.3054.3546-13.04
Ivándárda19353.3845.86133 7.5252.4644.26122 8.2055.4240.968314.46
Kárász27250.3047.31167 2.9951.8343.29164 8.5451.8944.34106 7.55
Kásád25035.9362.87167-26.9534.1863.92158-29.7529.6364.2081-34.57
Kátoly25640.1258.08167-17.9637.6061.60125-24.0034.2356.76111-22.52
Kékesd14329.9064.9597-35.0522.6871.1397-48.4527.0366.2274-39.19
Kisbudmér8827.2763.6444-36.3629.5565.9144-36.3614.2978.5728-64.29
Kisharsány40839.7557.38244-17.6239.1855.92245-16.7334.6259.23130-24.62
Kisherend17440.7857.28103-16.5042.5753.47101-10.8935.9453.1264-17.19
Kisjakabfalva11120.5979.4168-58.8223.7376.2759-52.5423.7376.2759-52.54
Kiskassa20146.7250.36137-3.6553.1545.05111 8.1151.1443.1888 7.95
Kislippó24741.7256.95151-15.2344.1654.55154-10.3945.9850.5787-4.60
Kisnyárád15539.2459.4979-20.2538.4657.6926-19.2336.5155.5663-19.05
Kistapolca17047.2750.00110-2.7352.7344.55110 8.1838.4657.6952-19.23
Köblény17929.4663.39112-33.9331.5363.06111-31.5335.5955.9359-20.34
Kölked82025.6872.05440-46.3626.9570.92423-43.9731.3560.32252-28.97
Lánycsók2,03936.2960.831320-24.5537.0960.081235-23.0030.1864.58782-34.40
Lapáncsa15311.4384.76105-73.3312.3882.86105-70.4813.4184.1582-70.73
Lippó41037.4560.30267-22.8540.6956.86204-16.1828.2666.67138-38.41
Liptód16331.5263.0492-31.5230.0066.0050-36.0033.9061.0259-27.12
Lovászhetény23638.2458.09136-19.8539.7158.09136-18.3824.6465.2269-40.58
Mágocs1,88648.1949.961131-1.7749.4647.581114 1.8943.5551.10636-7.55
Magyarbóly76729.4167.54459-38.1330.1667.52431-37.3525.3667.39276-42.03
Magyaregregy62647.7447.74398 0.0050.7045.68359 5.0141.9452.53217-10.60
Majs76134.8863.31496-28.4335.0262.66474-27.6431.7763.54277-31.77
Maráza15530.4367.3992-36.9636.5161.9063-25.4034.3359.7067-25.37
Máriakéménd41239.4855.79233-16.3140.3853.52213-13.1539.2955.71140-16.43
Márok35825.7973.81252-48.0231.8566.24157-34.3917.2874.69162-57.41
Martonfa18673.0525.5314147.5265.0032.1414032.8646.9038.05113 8.85
Máza95554.9441.5459713.4055.2840.1252115.1655.7437.9836617.76
Mecseknádasd1,32140.8955.96856-15.0742.3655.41628-13.0632.3260.58591-28.26
Mekényes22639.5753.96139-14.3940.7151.43140-10.7143.3347.7890-4.44
Mohács15,18641.4055.7911358-14.4042.4953.8910815-11.4033.8459.695978-25.84
Monyoród12939.7655.4283-15.6642.3150.0078-7.6938.4648.0852-9.62
Nagybudmér13727.0866.6796-39.5824.3670.5178-46.1524.1967.7462-43.55
Nagyhajmás25435.0060.00160-25.0037.1957.85121-20.6634.0048.00100-14.00
Nagyharsány1,20034.0062.57700-28.5735.0462.13705-27.0931.2564.32384-33.07
Nagynyárád58021.1078.66417-57.5527.4372.29350-44.8618.2177.81302-59.60
Nagypall31235.6463.37202-27.7233.8563.54192-29.6923.1367.91134-44.78
Nagytótfalu27924.8672.38181-47.5128.1870.17181-41.9922.4173.28116-50.86
Óbánya11032.5067.5080-35.0034.0465.9647-31.9136.3654.5566-18.18
Ófalu28827.3271.13194-43.8136.2862.83113-26.5521.8874.22128-52.34
Olasz50644.7652.97353-8.2246.9850.00298-3.0242.7251.46206-8.74
Old235 7.1989.54153-82.3511.4885.25122-73.77 5.3692.86112-87.50
Palkonya22531.4166.03156-34.6240.1957.01107-16.8226.8867.7493-40.86
Palotabozsok71126.1171.86494-45.7529.9166.59428-36.6821.7474.20345-52.46
Pécsdevecser9240.3554.3957-14.0454.8445.1631 9.6832.5658.1443-25.58
Pécsvárad3,22842.7554.242192-11.5042.3254.322084-12.0036.0056.541461-20.53
Peterd16426.9269.23104-42.3130.5667.59108-37.0428.9565.7976-36.84
Pócsa14323.2375.7699-52.5350.0046.8832 3.1227.0864.5848-37.50
Sárok10533.3366.6766-33.3334.2965.7135-31.4340.0052.5040-12.50
Sátorhely51745.2152.40334-7.1943.5453.45333-9.9136.7054.26188-17.55
Siklósnagyfalu310 7.6989.10156-81.4111.5487.82156-76.2813.7586.2580-72.50
Somberek1,24830.4567.11821-36.6632.1964.82668-32.6325.3969.29508-43.90
Szajk64634.9564.21475-29.2637.1659.84366-22.6824.9269.58309-44.66
Szalatnak26540.4656.07173-15.6143.2854.48134-11.1944.0052.00100-8.00
Szárász3572.7318.182254.5577.2718.182259.0968.7512.501656.25
Szászvár1,92054.7241.57123913.1657.5039.24113418.2550.8145.05677 5.76
Szebény29130.8563.83188-32.9831.4962.43181-30.9423.6270.87127-47.24
Szederkény1,44743.3752.44860-9.0746.5649.26741-2.7037.7056.25496-18.55
Székelyszabar46332.0866.21293-34.1336.6361.88202-25.2525.4069.31189-43.92
Szellő11830.3063.6466-33.3332.8459.7067-26.8735.4258.3348-22.92
Szőkéd30538.7454.45191-15.7142.0252.66188-10.6446.6046.60103 0.00
Szűr22230.7266.01153-35.2942.8653.2577-10.3925.5671.1190-45.56
Tófű9535.2163.3871-28.1735.2164.7971-29.5822.0064.0050-42.00
Töttös43333.8166.19278-32.3733.2164.98277-31.7728.6868.99129-40.31
Udvar12416.2577.5080-61.2520.9076.1267-55.2218.4678.4665-60.00
Újpetre82844.7053.64481-8.9446.3451.31382-4.9737.2358.03274-20.80
Vékény11750.0046.1578 3.8549.3546.7577 2.6043.7550.0048-6.25
Véménd1,15332.0365.22693-33.1933.3362.91453-29.5828.2563.45446-35.20
Versend68215.8276.28392-60.4616.9180.42337-63.5018.1277.85149-59.73
Villány1,93432.1366.491301-34.3632.4065.811173-33.4226.5769.56877-42.99
Villánykövesd22332.5766.86175-34.2927.2172.79136-45.5928.7963.64132-34.85
Vokány66830.8365.78412-34.9536.0959.63327-23.5521.9269.23260-47.31
Zengővárkony35824.8072.05254-47.2423.4775.12213-51.6428.1164.86185-36.76
4. (Szigetvár)Abaliget55452.2839.1437313.1455.5338.5437116.9845.7443.95223 1.79
Adorjás15230.0062.5080-32.5031.7165.8582-34.1528.2169.2339-41.03
Almamellék32445.2253.04230-7.8336.7462.33215-25.5833.5764.34143-30.77
Almáskeresztúr6452.9435.295117.6552.9439.225113.7336.5943.9041-7.32
Alsószentmárton81613.5078.73489-65.2412.9582.01417-69.0631.4768.53143-37.06
Aranyosgadány29036.9949.71173-12.7238.9254.49167-15.5732.2258.8990-26.67
Áta16142.4547.17106-4.7241.3550.96104-9.6231.8862.3269-30.43
Babarcszőlős8617.7868.8945-51.1128.8962.2245-33.33 6.0690.9133-84.85
Bakóca23522.6470.75106-48.1125.4573.64110-48.1824.2972.8670-48.57
Bakonya28956.3237.9317418.3955.2840.3716114.9155.0535.7810919.27
Baksa64056.3638.9040117.4657.2239.6938817.5344.7549.72181-4.97
Bánfa13857.1438.967718.1848.0548.0577 0.0050.0047.3738 2.63
Baranyahídvég14819.0072.00100-53.0023.0074.00100-51.0015.2583.0559-67.80
Baranyajenő35441.9056.67210-14.7642.4556.13212-13.6845.2449.21126-3.97
Baranyaszentgyörgy10117.9580.7778-62.8216.6776.9278-60.2613.1181.9761-68.85
Basal15344.0949.4693-5.3838.7156.9993-18.2838.1052.3863-14.29
Besence9422.2237.0454-14.8141.5158.4953-16.9869.0528.574240.48
Bicsérd83346.4248.87530-2.4546.9449.72539-2.7839.0852.92325-13.85
Bisse19931.0359.48116-28.4532.4864.96117-32.4829.4965.3878-35.90
Boda33643.4253.95228-10.5342.7354.19227-11.4529.1364.57127-35.43
Bodolyabér18334.7161.16121-26.4543.4355.5699-12.1234.7859.4269-24.64
Bogádmindszent34731.1662.31199-31.1634.6761.81199-27.1426.8368.29123-41.46
Bogdása22032.1162.39109-30.28 0.00100.0068-100.0040.5153.1679-12.66
Boldogasszonyfa31536.0562.66233-26.6130.5367.70226-37.1730.0763.64143-33.57
Bosta10834.3349.2567-14.9340.9148.4866-7.5840.0047.5040-7.50
Botykapeterd25545.8150.32155-4.5246.0051.33150-5.3322.3773.6876-51.32
Bükkösd89538.1557.23498-19.0839.0258.09451-19.0732.7661.38290-28.62
Bürüs7047.6252.3842-4.7637.5062.5040-25.0032.1453.5728-21.43
Csányoszró53041.6451.88293-10.2441.7552.98285-11.2335.9058.97156-23.08
Csarnóta11742.5352.8787-10.3443.0253.4986-10.4744.6848.9447-4.26
Csebény7155.3242.554712.7739.5856.2548-16.6733.3366.6733-33.33
Cserdi29161.3136.5013724.8260.3836.7910623.5867.3125.005242.31
Csertő31951.5346.43196 5.1037.5658.88197-21.3241.5155.66106-14.15
Csonkamindszent13027.0672.9485-45.8825.0075.0088-50.0019.3575.8162-56.45
Cún16518.0277.48111-59.4620.1878.95114-58.7717.3180.7752-63.46
Dencsháza46145.3452.12236-6.7833.4762.40242-28.9339.8557.14133-17.29
Dinnyeberki6724.3968.2941-43.9026.8373.1741-46.3430.0056.6730-26.67
Diósviszló55629.5864.95311-35.3729.3066.88314-37.5823.1274.57173-51.45
Drávacsehi14942.2253.3390-11.1144.5849.4083-4.8241.8252.7355-10.91
Drávacsepely18532.3860.95105-28.5737.6161.47109-23.8526.4770.5968-44.12
Drávafok38937.2359.74231-22.5136.6762.22180-25.5630.8865.44136-34.56
Drávaiványi13127.3870.2484-42.8625.0073.8184-48.8125.8667.2458-41.38
Drávakeresztúr10335.7162.8670-27.1421.0578.9538-57.8948.5751.4335-2.86
Drávapalkonya20943.1053.45116-10.3445.9253.0698-7.1430.3658.9356-28.57
Drávapiski6815.3871.7939-56.4125.6471.7939-46.15 7.1485.7114-78.57
Drávaszabolcs55242.0453.75333-11.7141.9454.52310-12.5838.2855.98209-17.70
Drávaszerdahely14943.1848.8688-5.6842.5351.7287-9.2028.3360.0060-31.67
Drávasztára33740.6955.39204-14.7143.8255.06178-11.2420.5473.21112-52.68
Endrőc29744.9252.94187-8.0240.7458.64162-17.9029.4164.71102-35.29
Felsőegerszeg11225.0073.6876-48.6827.6368.4276-40.7934.2965.7135-31.43
Felsőszentmárton72344.6253.32437-8.7046.3053.38311-7.0729.3966.41262-37.02
Garé24053.8941.9216711.9854.3942.6917111.7053.5733.338420.24
Gerde40435.6561.30230-25.6536.4461.33225-24.8933.1064.08142-30.99
Gerényes16228.7566.2580-37.5027.8568.3579-40.5114.6385.3741-70.73
Gilvánfa258 6.1688.36146-82.19 9.1890.8298-81.6312.5080.3656-67.86
Gordisa22027.2067.20125-40.0025.9672.12104-46.1521.4369.6456-48.21
Gödre67225.2471.46424-46.2330.1967.87361-37.6719.4875.32231-55.84
Görcsöny1,30446.6546.91776-0.2647.9247.52745 0.4042.5951.23486-8.64
Gyöngyfa10617.4677.7863-60.3219.0579.3763-60.3213.9576.7443-62.79
Gyöngyösmellék23033.3364.96117-31.6229.4768.4295-38.9538.0060.0050-22.00
Harkány3,96642.0955.172340-13.0841.9055.702246-13.8032.4261.781897-29.36
Hegyszentmárton33038.3858.08198-19.7042.2156.28199-14.0731.0967.23119-36.13
Helesfa28845.5750.00158-4.4342.1454.09159-11.9540.2151.5597-11.34
Hetvehely36542.9854.89235-11.9142.2353.88206-11.6543.7552.34128-8.59
Hirics17710.6480.8594-70.2112.2084.1582-71.95 5.8892.6568-86.76
Hobol77165.2431.9149233.3356.0141.1449114.8748.6343.92255 4.71
Horváthertelend4555.1744.832910.3436.6763.3330-26.6734.6265.3826-30.77
Husztót5237.5058.3324-20.8337.5062.5024-25.0025.0067.8628-42.86
Ibafa17554.8443.019311.8341.9453.7693-11.8338.8950.0072-11.11
Ipacsfa17635.5461.16121-25.6236.3660.33121-23.9724.7171.7685-47.06
Kacsóta22139.2957.86140-18.5736.1159.03144-22.9239.1958.1174-18.92
Kákics16236.8462.1195-25.2626.4772.55102-46.0832.6961.5452-28.85
Katádfa12538.5761.4370-22.8613.0484.0669-71.0122.4573.4749-51.02
Kémes39038.5555.02249-16.4739.6057.20250-17.6040.0055.62160-15.62
Kemse5023.0871.7939-48.7225.6469.2339-43.5930.0066.6730-36.67
Kétújfalu57151.4646.20342 5.2638.6857.23318-18.5537.6357.22194-19.59
Királyegyháza74343.4551.94412-8.5045.1252.93410-7.8030.6563.32199-32.66
Kisasszonyfa15743.0448.1079-5.0641.5747.1989-5.6245.6149.1257-3.51
Kisbeszterce6250.0047.7344 2.2747.7347.7344 0.0050.0050.0028 0.00
Kisdér9528.7960.6166-31.8230.3066.6766-36.3628.8968.8945-40.00
Kisdobsza19335.8562.26106-26.4224.5375.47106-50.9412.9082.2662-69.35
Kishajmás15239.4756.5876-17.1140.7953.9576-13.1644.2353.8552-9.62
Kisszentmárton20024.1770.00120-45.8328.7068.52108-39.8123.0874.3678-51.28
Kistamási10128.1268.7564-40.6214.0484.2157-70.18 8.5788.5735-80.00
Kistótfalu25655.0642.4115812.6652.2344.59157 7.6451.0034.0010017.00
Kisvaszar25121.7772.79147-51.0221.9274.66146-52.7415.8579.2782-63.41
Kórós16712.0084.00100-72.0014.4481.1190-66.6714.0485.9657-71.93
Kovácshida20938.7157.26124-18.5539.2056.80125-17.6032.8156.2564-23.44
Kovácsszénája6037.7860.0045-22.2231.1166.6745-35.5631.5860.5338-28.95
Kővágótöttös27639.0255.49164-16.4640.4957.67163-17.1833.0060.00100-27.00
Liget32051.9443.69206 8.2557.7539.5718718.1851.8240.0011011.82
Lúzsok16014.8177.7881-62.9620.9079.1067-58.2114.2985.7142-71.43
Magyarhertelend53651.6445.36366 6.2851.5445.99324 5.5645.6350.95263-5.32
Magyarlukafa5647.9245.8348 2.0829.1764.5848-35.4236.6763.3330-26.67
Magyarmecske23726.7670.42142-43.6632.2066.10118-33.9023.9469.0171-45.07
Magyarszék82755.1940.5360714.6654.4343.4055311.0340.8349.17360-8.33
Magyartelek15827.2766.6799-39.3929.2967.6899-38.3828.3366.6760-38.33
Márfa16432.1464.29112-32.1432.7466.37113-33.6328.5761.4370-32.86
Markóc5127.2766.6733-39.3926.4770.5934-44.1212.0088.0025-76.00
Marócsa6414.0482.4657-68.4214.5585.4555-70.9112.5087.5040-75.00
Matty28128.4965.59186-37.1031.9363.86166-31.9323.8570.64109-46.79
Mecsekpölöske35548.4448.00225 0.4450.0048.21224 1.7942.2149.35154-7.14
Merenye20647.9048.74119-0.8440.0058.33120-18.3344.2355.7752-11.54
Meződ9141.6751.6760-10.0044.2650.8261-6.5640.0052.5040-12.50
Mindszentgodisa63240.3654.69384-14.3233.7664.97314-31.2134.4058.40250-24.00
Molvány14753.6143.309710.3134.0259.7997-25.7738.8953.7054-14.81
Mozsgó69450.9746.36412 4.6142.2655.53407-13.2736.2757.35204-21.08
Nagycsány11047.3045.9574 1.3547.3750.0076-2.6339.2254.9051-15.69
Nagydobsza47946.5151.94258-5.4336.4862.30244-25.8225.6271.90121-46.28
Nagypeterd55266.6733.3335733.3359.6039.2735420.3450.6738.5722312.11
Nagyváty25532.2267.78180-35.5629.6569.19172-39.5321.3174.59122-53.28
Nemeske19455.8839.7113616.1846.3851.45138-5.0744.3051.9079-7.59
Nyugotszenterzsébet19348.3147.46118 0.8544.1754.17120-10.0037.7055.7461-18.03
Ócsárd34042.7949.34229-6.5544.7850.00230-5.2229.3662.39109-33.03
Okorág12437.6859.4269-21.7426.7670.4271-43.6628.3069.8153-41.51
Okorvölgy6243.9048.7841-4.8846.3453.6641-7.3227.2772.7322-45.45
Oroszló23749.3847.50160 1.8851.7245.52145 6.2142.1150.5395-8.42
Ózdfalu12325.0064.2984-39.2928.9265.0683-36.1439.2957.1456-17.86
Palé7232.1460.7156-28.5735.1953.7054-18.5242.8652.3842-9.52
Páprád13326.2668.6999-42.4231.0064.00100-33.0019.1872.6073-53.42
Patapoklosi28444.1053.42161-9.3240.9455.91127-14.9636.5661.2993-24.73
Pécsbagota8738.1854.5555-16.3642.8653.5756-10.7144.1252.9434-8.82
Pellérd1,80660.1636.79121523.3759.3937.14120922.2551.0639.5770511.49
Pettend10325.0070.3164-45.3120.3178.1264-57.8120.8379.1748-58.33
Piskó177 2.1696.40139-94.24 3.6094.96139-91.37 0.00100.00109-100.00
Rádfalva16429.8165.38104-35.5831.9663.9297-31.9630.3062.1266-31.82
Regenye13944.9346.3869-1.4550.7942.8663 7.9450.0043.7532 6.25
Rózsafa27052.6946.11167 6.5945.2452.98168-7.7441.1150.0090-8.89
Sámod16629.8467.74124-37.9033.6766.3398-32.6530.4967.0782-36.59
Sásd2,54049.2649.131614 0.1250.0348.301615 1.7339.7055.34927-15.64
Sellye2,27054.0842.57137211.5253.4942.87134610.6246.5447.69780-1.15
Siklós7,96151.2344.875003 6.3651.3845.894916 5.4940.7152.623105-11.92
Siklósbodony11510.7784.6265-73.8510.7784.6265-73.85 4.8890.2441-85.37
Somogyapáti38257.6841.9124115.7751.3048.26230 3.0445.5848.98147-3.40
Somogyhárságy33349.3947.35245 2.0436.9458.56222-21.6230.8359.17120-28.33
Somogyhatvan26258.6740.6715018.0053.9545.39152 8.5551.7248.2858 3.45
Somogyviszló18055.2641.2311414.0441.6753.33120-11.6729.5163.9361-34.43
Sósvertike140 9.2887.6397-78.35 9.3089.5386-80.2311.7683.8268-72.06
Sumony34527.3767.89190-40.5326.1571.79195-45.6430.5367.3795-36.84
Szabadszentkirály65549.7747.90428 1.8752.3944.58397 7.8141.7955.22268-13.43
Szágy9310.3989.6177-79.22 9.4390.5753-81.1311.5486.5452-75.00
Szalánta93843.8350.32616-6.4943.9351.62585-7.6934.9258.20378-23.28
Szaporca18117.6077.60125-60.0018.2579.37126-61.1116.6779.7684-63.10
Szava25526.1470.59153-44.4426.1470.59153-44.4421.1871.7685-50.59
Szentdénes24434.0460.28141-26.2428.6768.53143-39.8624.3673.0878-48.72
Szentegát29549.7045.51167 4.1940.1257.56172-17.4437.2555.88102-18.63
Szentkatalin7734.0060.0050-26.0031.3766.6751-35.2937.1454.2935-17.14
Szentlászló66062.4736.6344525.8453.0144.91432 8.1036.0758.45219-22.37
Szentlőrinc5,29650.2646.413400 3.8549.7047.443284 2.2541.0651.971880-10.90
Szigetvár8,54764.8433.22738031.6157.6339.87731217.7746.4048.043220-1.65
Szilvás11624.4263.9586-39.5327.7168.6783-40.9622.0064.0050-42.00
Szőke9924.5968.8561-44.2624.1967.7462-43.5520.0072.5040-52.50
Szörény5559.4637.843721.6258.0641.943116.1350.0050.0024 0.00
Szulimán19052.9944.03134 8.9646.3252.94136-6.6244.2950.0070-5.71
Tarrós7138.1856.3655-18.1841.8256.3655-14.5546.8853.1232-6.25
Tékes19437.0055.00100-18.0036.3656.5799-20.2040.3556.1457-15.79
Teklafalu25157.3840.1612217.2142.1656.86102-14.7135.3858.4665-23.08
Tengeri4436.1150.0036-13.8940.0057.1435-17.1430.7765.3826-34.62
Tésenfa15722.3468.0994-45.7428.9569.7476-40.7926.9263.4652-36.54
Téseny24531.2564.84128-33.5932.1166.06109-33.9438.5755.7170-17.14
Tormás22221.4375.40126-53.9722.3473.4094-51.0627.7171.0883-43.37
Tótszentgyörgy12056.0440.669115.3847.2550.5591-3.3036.8457.8957-21.05
Túrony22048.9747.59145 1.3848.2849.66145-1.3835.2958.82102-23.53
Vajszló1,43437.3957.30904-19.9140.4257.59856-17.1733.7463.23495-29.49
Várad9868.3328.336040.0030.0065.0060-35.0013.8980.5636-66.67
Varga6416.0080.0050-64.0014.5883.3348-68.75 2.4490.2441-87.80
Vásárosbéc16254.3740.7810313.5949.5144.66103 4.8539.1341.3046-2.17
Vásárosdombó90440.7955.23478-14.4440.3757.97483-17.6034.7058.58268-23.88
Vázsnok10942.1956.2564-14.0643.7554.6964-10.9436.3652.2744-15.91
Vejti12834.4859.7787-25.2934.0961.3688-27.2732.0866.0453-33.96
Velény10451.6738.336013.3344.8350.0058-5.1738.2452.9434-14.71
Zádor26653.0145.78166 7.2347.6249.66147-2.0438.4658.2491-19.78
Zaláta19927.9168.99129-41.0927.7370.59119-42.8615.1282.5686-67.44
Zók23745.1049.67153-4.5846.7549.35154-2.6046.5846.5873 0.00

Bács-Kiskun megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Kecskemét)Felsőlajos78535.9063.12507-27.2234.9762.08509-27.1126.6468.09304-41.45
Fülöpháza72438.2561.54481-23.2836.7462.00479-25.2628.0367.52314-39.49
Kerekegyháza5,12735.4663.523232-28.0634.5163.333240-28.8328.9366.101929-37.17
Kunadacs1,22431.7167.04719-35.3333.6165.14720-31.5322.0274.27377-52.25
Kunbaracs51235.1561.82330-26.6735.1562.73330-27.5829.0162.96162-33.95
Kunpeszér57935.1864.27361-29.0935.6561.56359-25.9126.0367.77242-41.74
Kunszentmiklós6,71732.7766.214309-33.4432.7665.014310-32.2524.2369.532534-45.30
Ladánybene1,37835.5562.73813-27.1834.5662.75816-28.1927.3563.87501-36.53
Lajosmizse9,21736.8862.155659-25.2736.3261.835672-25.5127.3966.213205-38.81
Szabadszállás5,06042.1856.832942-14.6541.4156.082946-14.6632.3261.681618-29.36
Szalkszentmárton2,31838.8960.171391-21.2837.7260.211405-22.4927.6769.17759-41.50
Tass2,35131.8767.381346-35.5130.9666.591347-35.6324.2071.59785-47.39
2. (Kecskemét)Ballószög2,83241.1657.861922-16.7040.4155.541923-15.1335.2656.161072-20.90
Helvécia3,71038.9959.862362-20.8738.1258.632369-20.5132.2561.181324-28.93
Szentkirály1,50326.1672.701055-46.5426.1772.031051-45.8620.0373.81649-53.78
Tiszakécske9,29336.8961.975909-25.0836.8060.665908-23.8729.0765.483670-36.40
Városföld1,82433.0665.731240-32.6632.3964.461238-32.0728.1265.93722-37.81
3. (Kalocsa)Akasztó2,72243.5655.821777-12.2737.7060.621780-22.9223.1071.801039-48.70
Apostag1,66749.6648.591031 1.0748.1649.811034-1.6436.5456.29572-19.76
Bátya1,69246.1151.751117-5.6444.5752.381115-7.8032.2962.20672-29.91
Csengőd1,69933.9064.661115-30.7630.5866.641115-36.0520.6773.61682-52.93
Drágszél27539.6260.38159-20.7538.3659.75159-21.3837.2959.32118-22.03
Dunaegyháza1,20848.8049.93709-1.1348.9449.22709-0.2836.5457.42364-20.88
Dunapataj2,69350.7947.941650 2.8548.9448.881651 0.0637.8259.45989-21.64
Dunaszentbenedek67232.6565.81389-33.1634.2863.66388-29.3827.2067.60250-40.40
Dunatetétlen46741.2957.20264-15.9142.4855.26266-12.7838.4158.70138-20.29
Dunavecse3,14347.7850.951798-3.1747.4850.281788-2.8039.9053.74990-13.84
Foktő1,30947.1751.29778-4.1145.3451.85783-6.5136.7254.36482-17.63
Géderlak79944.4453.83522-9.3943.1654.14519-10.9834.5362.54307-28.01
Harta2,89256.7442.13195114.6154.8643.67176111.1948.6546.101332 2.55
Homokmégy1,10544.2953.78727-9.4943.6453.08731-9.4437.5556.12474-18.57
Kalocsa13,21959.4938.721120620.7758.5038.511117720.0049.4145.205914 4.21
Kaskantyú81529.0769.77516-40.7028.7969.84514-41.0521.9773.89314-51.91
Kiskőrös11,48734.4264.558121-30.1333.8663.767956-29.9025.9168.815299-42.89
Miske1,38642.7955.34909-12.5442.7455.23889-12.4934.0660.37646-26.32
Ordas37839.6958.40262-18.7038.2658.33264-20.0833.9059.89177-25.99
Öregcsertő64443.0455.19395-12.1543.4054.57394-11.1740.0055.45220-15.45
Páhi94926.1572.65585-46.5025.9872.33589-46.3524.0674.20345-50.14
Solt5,25146.1951.923434-5.7445.1552.673395-7.5136.1559.762003-23.61
Soltszentimre1,05434.2763.20674-28.9333.6363.69672-30.0625.6168.46371-42.86
Soltvadkert5,86729.9569.173866-39.2131.2566.303766-35.0523.8870.922366-47.04
Szakmár99550.7047.60647 3.0949.0647.48636 1.5740.2452.68410-12.44
Tabdi90636.9662.72625-25.7636.8361.27630-24.4429.1165.99347-36.89
Újsolt16556.2541.9611214.2952.6340.3511412.2842.8649.3577-6.49
Újtelek31632.4763.64231-31.1733.9160.43230-26.5227.3865.48168-38.10
Uszód77846.8950.70499-3.8146.8050.20500-3.4035.2961.11306-25.82
4. (Kiskunfélegyháza)Ágasegyháza1,54432.3365.36996-33.0332.8365.07999-32.2323.4972.95562-49.47
Bócsa1,48634.5561.59958-27.0435.8360.27949-24.4530.0362.67576-32.64
Bugac2,16629.1268.391408-39.2831.2566.341411-35.0822.4971.39818-48.90
Bugacpusztaháza21927.5471.74138-44.2025.7172.86140-47.1425.2972.4187-47.13
Csólyospálos1,26921.6975.96807-54.2822.4374.47807-52.0413.1982.13470-68.94
Fülöpjakab92927.3063.33619-36.0329.6363.12621-33.4920.1567.60392-47.45
Fülöpszállás1,82431.2066.351061-35.1632.9664.611068-31.6526.8867.36625-40.48
Gátér78233.3363.18516-29.8436.0660.43513-24.3730.6561.01336-30.36
Izsák4,75231.2566.422957-35.1731.2766.092955-34.8222.3072.301740-50.00
Jakabszállás2,16928.9368.551507-39.6230.3167.091501-36.7826.4868.41842-41.92
Jászszentlászló2,04634.1263.581395-29.4635.0362.311393-27.2826.4667.58805-41.12
Kiskunfélegyháza24,35045.3152.3417728-7.0344.0953.0317744-8.9436.8557.4210018-20.56
Kiskunmajsa9,02037.2060.855486-23.6437.7160.345479-22.6327.3366.713337-39.38
Kömpöc55724.5074.50400-50.0028.5069.25400-40.7514.8175.72243-60.91
Kunszállás1,37130.4265.16927-34.7432.9063.44930-30.5426.3567.90539-41.56
Lakitelek3,84134.3662.382395-28.0235.3461.242394-25.9029.3662.321502-32.96
Móricgát37028.8870.04277-41.1630.6967.15277-36.4623.1674.21190-51.05
Nyárlőrinc1,87733.4963.861245-30.3635.7361.451240-25.7326.7466.17677-39.44
Orgovány2,67229.7367.241682-37.5130.9465.741687-34.8026.0567.99856-41.94
Pálmonostora1,43128.7269.75853-41.0329.1768.96857-39.7923.9771.54534-47.57
Petőfiszállás1,24127.5370.59799-43.0529.9466.79795-36.8620.9371.67473-50.74
Szank1,94030.6867.641307-36.9530.5367.251307-36.7321.6673.81817-52.14
Tiszaalpár3,97839.4958.122340-18.6338.4458.992331-20.5528.4065.191373-36.78
Tiszaug66631.5365.76406-34.2433.8262.99408-29.1728.7463.78254-35.04
5. (Kiskunhalas)Bácsalmás5,42248.1350.333175-2.2047.4849.523130-2.0443.8350.522001-6.70
Bácsszőlős27352.4446.95164 5.4950.0048.17164 1.8337.0058.00100-21.00
Balotaszállás1,21129.4669.23689-39.7729.2067.99678-38.7925.7267.19381-41.47
Borota1,06236.1662.63661-26.4836.2761.31659-25.0436.9157.85363-20.94
Császártöltés1,91849.8749.451187 0.4250.8148.07982 2.7543.4351.44799-8.01
Csikéria65838.0759.76415-21.6938.2657.87413-19.6130.6060.34232-29.74
Hajós2,44246.2452.571594-6.3447.3650.141438-2.7837.2556.58988-19.33
Harkakötöny70432.4365.69478-33.2631.9565.15482-33.2022.2967.20314-44.90
Imrehegy53929.8668.41345-38.5527.7968.77349-40.9719.0775.26194-56.19
Jánoshalma6,94343.9155.334309-11.4245.3152.834304-7.5333.7558.412551-24.66
Kecel6,86045.1453.134566-7.9940.4957.464574-16.9730.8363.112624-32.28
Kelebia2,09537.3161.241241-23.9338.3459.321239-20.9829.7257.80737-28.09
Kéleshalom35743.5653.78225-10.2241.6353.39221-11.7631.2060.80125-29.60
Kiskunhalas22,61843.1654.6816554-11.5344.0152.6816586-8.6734.2757.168969-22.89
Kisszállás2,01336.1661.901239-25.7536.0161.501244-25.4828.4862.63653-34.15
Kunbaja1,24848.2850.40758-2.1146.1252.05709-5.9240.4356.50423-16.08
Kunfehértó1,84049.7548.861224 0.9048.7047.081232 1.6239.1452.49764-13.35
Mélykút4,14339.0559.712507-20.6639.2756.422508-17.1529.6359.871505-30.23
Pirtó78534.5662.93518-28.3834.4263.65520-29.2328.2566.54269-38.29
Tataháza96845.3953.16553-7.7843.7453.72551-9.9836.0754.84341-18.77
Tázlár1,38526.2172.70912-46.4926.3771.33914-44.9718.7476.76555-58.02
Tompa3,71839.1259.581989-20.4637.5159.681989-22.1730.8460.311164-29.47
Zsana62728.7469.12421-40.3828.2069.67422-41.4721.1272.84232-51.72
6. (Baja)Bácsbokod2,17642.4555.561251-13.1144.8152.721214-7.9135.5754.57700-19.00
Bácsborsód93539.5058.97524-19.4738.9758.17526-19.2029.2263.64308-34.42
Bácsszentgyörgy13725.7772.1697-46.3925.0070.8396-45.8323.6173.6172-50.00
Baja29,33550.8848.0321797 2.8550.4846.9021527 3.5842.1852.2112735-10.03
Bátmonostor1,29131.9467.57814-35.6331.8966.75809-34.8624.8069.00500-44.20
Csátalja1,21136.0962.05751-25.9736.2661.79717-25.5229.8166.17473-36.36
Csávoly1,45837.9160.52889-22.6139.9357.52864-17.5930.4363.18516-32.75
Dávod1,70034.1864.831018-30.6535.0663.281024-28.2230.9163.45673-32.54
Dunafalva75233.6864.27487-30.6032.5863.11488-30.5325.4265.89299-40.47
Dusnok2,47032.4166.481629-34.0732.6865.611582-32.9321.6472.79952-51.16
Érsekcsanád2,32237.9459.801368-21.8639.5957.701364-18.1127.0867.58805-40.50
Érsekhalma50849.4947.47297 2.0250.5145.39293 5.1252.2241.6718010.56
Fajsz1,38139.5657.89862-18.3339.5556.32847-16.7732.6060.44503-27.83
Felsőszentiván1,55143.7453.37935-9.6346.2650.21936-3.9540.1754.66580-14.48
Gara1,66146.9851.18977-4.2046.8251.02927-4.2138.6057.54544-18.93
Hercegszántó1,63735.8063.68961-27.8936.1462.34916-26.2031.2164.36564-33.16
Katymár1,48638.5660.92765-22.3538.3960.03758-21.6438.2456.53421-18.29
Madaras2,31139.7558.751263-19.0040.6957.071251-16.3932.7860.11717-27.34
Mátételke41130.0067.60250-37.6029.2068.00250-38.8023.1967.39138-44.20
Nagybaracska1,89832.5465.841051-33.3032.1065.911056-33.8122.9571.02597-48.07
Nemesnádudvar1,49835.3363.33900-28.0038.2658.79643-20.5324.1469.54522-45.40
Rém1,02340.2857.62571-17.3441.9355.09570-13.1630.6560.06323-29.41
Sükösd2,96239.4459.361833-19.9139.4058.321797-18.9228.7863.341143-34.56
Szeremle1,15030.3268.69709-38.3629.9967.92717-37.9421.5872.62431-51.04
Vaskút2,82738.6460.121778-21.4838.7558.811685-20.0628.7565.931127-37.18

Békés megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Békéscsaba)Békéscsaba48,73653.3642.573616710.7953.6442.843634710.8046.0646.4521551-0.39
Csabaszabadi25247.1950.00178-2.8145.4552.84176-7.3938.1856.36110-18.18
Csorvás4,04945.0550.832404-5.7845.7050.872416-5.1737.5453.801396-16.26
Gerendás1,03542.8654.09721-11.2343.2954.38730-11.1031.1263.07482-31.95
Kétegyháza2,94652.2841.71171210.5751.7445.151577 6.5947.7344.71926 3.02
Kétsoprony1,11831.4964.11794-32.6234.0263.00773-28.9821.1870.53543-49.36
Kondoros4,15540.8154.602632-13.7940.1156.982608-16.8731.0062.981626-31.98
Szabadkígyós2,18046.4149.431392-3.0246.5750.431398-3.8637.2053.26828-16.06
Telekgerendás1,29448.6047.92891 0.6746.7049.67910-2.9738.0754.17528-16.10
Újkígyós4,20247.9448.172620-0.2348.5648.942642-0.3839.6253.441484-13.81
2. (Békés)Békés15,65841.7253.2812244-11.5641.9253.5112232-11.5830.0763.475776-33.40
Békésszentandrás3,09548.0249.921995-1.9047.7249.801970-2.0836.9353.911354-16.99
Bucsa1,80330.9066.571029-35.6731.7566.121033-34.3728.8467.60534-38.76
Csabacsűd1,46342.6155.95967-13.3443.6153.75947-10.1440.2851.91576-11.63
Csárdaszállás35743.4454.30221-10.8644.1053.28229-9.1740.2453.25169-13.02
Dévaványa6,10439.1458.193600-19.0638.4558.903620-20.4432.5960.481875-27.89
Ecsegfalva1,02142.7853.99589-11.2144.5852.37590-7.8035.1658.61273-23.44
Gyomaendrőd10,98348.4648.776571-0.3248.6748.116521 0.5741.7250.753866-9.03
Hunya53743.1455.46357-12.3240.9056.58357-15.6931.0365.52232-34.48
Kamut87643.2654.20631-10.9441.8053.94634-12.1535.9855.29378-19.31
Kardos48337.3860.12321-22.7436.5660.94320-24.3829.8761.04231-31.17
Kertészsziget30939.8058.16196-18.3741.0057.50200-16.5032.0461.17103-29.13
Körösladány3,57438.8559.592121-20.7439.8358.442139-18.6133.8058.991068-25.19
Köröstarcsa2,04847.6050.451229-2.8548.5449.431230-0.8933.6859.55665-25.86
Mezőberény8,22153.4043.825109 9.5753.3443.905077 9.4346.3846.832889-0.45
Murony1,03147.3451.09640-3.7548.0650.08645-2.0240.3653.92332-13.55
Örménykút30934.8362.69201-27.8633.8462.63198-28.7932.3562.50136-30.15
Szarvas13,05147.6450.408611-2.7647.5050.218387-2.7140.3150.825468-10.52
3. (Gyula)Bélmegyer81040.6055.68537-15.0839.4256.57548-17.1528.3764.54282-36.17
Biharugra78931.3167.98559-36.6731.5567.38561-35.8320.8776.96369-56.10
Doboz3,43242.8554.162140-11.3144.4853.572156-9.0933.9659.371110-25.41
Elek3,74151.5445.972171 5.5746.2251.452105-5.2339.0656.971234-17.91
Füzesgyarmat4,61653.3044.692936 8.6253.2344.152942 9.0842.5449.881662-7.34
Geszt58430.5767.83314-37.2629.5467.69325-38.1517.9277.46173-59.54
Gyula24,90352.3244.9918941 7.3352.6343.9218644 8.7142.9750.6810712-7.71
Körösnagyharsány49229.3565.53293-36.1830.4165.88296-35.4721.8673.77183-51.91
Körösújfalu40426.5269.13230-42.6128.1469.70231-41.5617.8375.19129-57.36
Kötegyán1,19934.0064.28697-30.2736.1861.40702-25.2125.4267.70421-42.28
Méhkerék1,73745.9552.631123-6.6846.2250.181110-3.9639.8358.32595-18.49
Mezőgyán85838.5357.33532-18.8040.1956.45535-16.2638.7853.40294-14.63
Okány1,88639.4958.581137-19.0939.4557.891128-18.4432.1161.83545-29.72
Sarkad7,94539.9358.004538-18.0739.5658.324489-18.7633.1661.082518-27.92
Sarkadkeresztúr1,29843.0252.20795-9.1844.1153.13798-9.0236.7560.04468-23.29
Szeghalom7,34650.2247.354693 2.8849.5047.144707 2.3646.0846.652435-0.57
Tarhos67731.0966.92402-35.8234.0062.78403-28.7827.5268.99258-41.47
Újszalonta8432.7662.0758-29.3135.5955.9359-20.3431.4360.0035-28.57
Vésztő5,42535.9161.922999-26.0135.7262.102976-26.3827.5167.601574-40.09
Zsadány1,24938.4859.20777-20.7239.2360.26775-21.0334.0259.77435-25.75
4. (Orosháza)Almáskamarás68949.4147.74421 1.6650.6647.48377 3.1832.4264.38219-31.96
Battonya4,53755.1141.71252213.4052.8944.322439 8.5746.0547.351394-1.29
Békéssámson1,92043.9352.821136-8.8940.6555.581139-14.9330.2961.03680-30.74
Csanádapáca2,07454.9543.13125211.8250.3247.391264 2.9339.3453.55732-14.21
Dombegyház1,69648.6747.341052 1.3348.2948.951052-0.6737.0856.88596-19.80
Dombiratos48346.3050.93324-4.6343.3854.46325-11.0839.6254.72212-15.09
Gádoros2,95847.3549.831808-2.4946.0351.211812-5.1936.1854.85959-18.67
Kardoskút68855.2340.5344914.7054.6541.5945213.0542.6247.54244-4.92
Kaszaper1,51052.3945.27941 7.1249.9547.73947 2.2241.1451.29581-10.15
Kevermes1,46641.2255.97854-14.7540.6157.29857-16.6931.5461.15520-29.62
Kisdombegyház39829.9667.84227-37.8931.7467.39230-35.6522.3073.65148-51.35
Kunágota2,14244.7551.261229-6.5141.7556.151236-14.4034.4261.21642-26.79
Lőkösháza1,43655.4441.8990013.5651.1746.50899 4.6744.7747.48516-2.71
Magyarbánhegyes1,68358.3840.22100218.1650.3548.261007 2.0938.6455.31546-16.67
Magyardombegyház18430.6169.3998-38.7831.3168.6999-37.3720.5575.3473-54.79
Medgyesbodzás79848.2849.23522-0.9646.9550.29509-3.3433.1160.54299-27.42
Medgyesegyháza2,86459.8538.57189821.2957.2340.44188916.7846.3046.811175-0.51
Mezőhegyes4,26258.3639.73267818.6353.6044.812696 8.7948.9746.051607 2.92
Mezőkovácsháza4,77553.0744.373205 8.7150.7347.073172 3.6638.9054.231807-15.33
Nagybánhegyes1,05848.6349.59730-0.9645.4453.11691-7.6730.0263.50463-33.48
Nagykamarás1,07051.1544.41653 6.7449.7748.99645 0.7836.1558.60343-22.45
Nagyszénás4,10953.0143.922805 9.0948.7448.102813 0.6438.6553.871591-15.21
Orosháza23,44357.7139.821791617.8953.7643.371791610.3845.1948.459819-3.26
Pusztaföldvár1,31148.1443.23835 4.9144.6749.46835-4.7933.3354.84465-21.51
Pusztaottlaka30028.4970.43186-41.9432.2666.67186-34.4127.7469.03155-41.29
Tótkomlós4,76853.1044.643098 8.4648.5848.543018 0.0342.4349.302081-6.87
Végegyháza1,04856.5740.9865415.6053.7344.90657 8.8341.2251.06376-9.84

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Miskolc)Alsózsolca4,29646.5950.652829-4.0746.7150.512839-3.8041.1853.871474-12.69
Arnót1,94446.3449.331409-2.9847.5448.971405-1.4237.5155.66893-18.14
Felsőzsolca5,24352.0744.603545 7.4852.5345.183493 7.3642.8851.192344-8.32
Sajókeresztúr1,25453.5243.5288010.0055.0141.4687813.5549.2744.55550 4.73
Szirmabesenyő3,55760.5735.74254624.8260.7636.61255124.1551.7941.36156210.44
2. (Miskolc)Parasznya95755.4841.8756613.6054.0142.3357411.6748.1247.81320 0.31
Radostyán47759.0239.3430519.6755.9940.7830915.2145.4046.01163-0.61
Sajóbábony2,13952.5044.171320 8.3350.7944.211321 6.5943.3149.24725-5.93
Sajólászlófalva34956.3638.1822018.1855.0038.1822016.8240.6552.03123-11.38
Varbó92068.2730.6866537.5964.9733.2366831.7445.8344.53384 1.30
3. (Ózd)Aggtelek45443.0854.46325-11.3845.2652.60327-7.3436.8959.56225-22.67
Alsószuha34839.2560.38265-21.1338.1759.54262-21.3733.7760.26151-26.49
Alsótelekes11050.7247.8369 2.9054.2945.7170 8.5754.1044.2661 9.84
Arló2,64041.2056.121046-14.9142.7655.901043-13.1439.5552.13445-12.58
Bánréve99260.6737.2156723.4660.8338.8155422.0253.1843.35346 9.83
Becskeháza3226.0969.5723-43.4834.7865.2223-30.4337.0455.5627-18.52
Bódvalenke147 3.0880.0065-76.92 4.6281.5465-76.92 4.8495.1662-90.32
Bódvarákó7733.3360.7851-27.4528.8567.3152-38.4615.0075.0040-60.00
Bódvaszilas84240.9058.58577-17.6840.3658.75560-18.3931.2263.41410-32.20
Borsodbóta63460.8033.9532426.8562.2732.8232629.4566.4521.9415544.52
Borsodnádasd2,43451.5146.691390 4.8251.6246.811393 4.8140.4353.27794-12.85
Borsodszentgyörgy98144.5753.29608-8.7243.7953.59612-9.8036.4858.31307-21.82
Bükkmogyorósd12445.9552.7074-6.7644.5952.7074-8.1142.6753.3375-10.67
Csernely55142.9554.36298-11.4142.9657.04284-14.0838.9554.07172-15.12
Csokvaomány63256.2541.9338414.3255.7841.9038913.8848.8945.78225 3.11
Domaháza59537.0159.74308-22.7338.2459.48306-21.2428.1664.37174-36.21
Dövény22230.5264.29154-33.7731.4166.67156-35.2627.8468.0497-40.21
Dubicsány24265.3234.1017331.2157.2331.7917325.4344.3540.00115 4.35
Égerszög5442.1157.8938-15.7941.0358.9739-17.9541.0353.8539-12.82
Farkaslyuk1,22040.0049.68475-9.6847.3950.73479-3.3456.4638.4429418.03
Felsőkelecsény28954.1239.4117014.7155.0339.6416915.3856.1834.838921.35
Felsőnyárád79358.2437.3652220.8860.3135.9951424.3258.7033.1129325.60
Felsőtelekes56736.5160.95315-24.4437.9360.19319-22.2637.2859.17169-21.89
Gömörszőlős7346.0050.0050-4.0046.0050.0050-4.0043.2451.3537-8.11
Hangony1,24741.5055.56612-14.0544.1253.10612-8.9929.2963.85379-34.56
Hét40362.1634.7525927.4166.4131.6425634.7750.7742.31130 8.46
Hidvégardó46037.9758.54316-20.5738.9258.23316-19.3030.5261.97213-31.46
Imola9529.5167.2161-37.7042.8657.1463-14.2930.1964.1553-33.96
Jákfalva38441.2956.22201-14.9346.6351.69178-5.0643.8548.46130-4.62
Járdánháza1,36146.6150.76723-4.1547.9850.21719-2.2340.0052.21385-12.21
Jósvafő22454.7843.9515710.8351.9045.57158 6.3351.4943.56101 7.92
Kánó14234.0961.3688-27.2738.4660.4491-21.9825.6173.1782-47.56
Kelemér36139.4451.17213-11.7445.2845.28212 0.0043.0951.22123-8.13
Királd65656.7439.3335617.4259.3836.9735722.4139.5353.95215-14.42
Kissikátor24958.9338.1016820.8358.8237.6517021.1848.4640.00130 8.46
Komjáti17344.5353.28137-8.7645.3853.08130-7.6939.2459.4979-20.25
Kurityán1,25553.5444.18790 9.3754.9242.6879212.2551.1942.62420 8.57
Lénárddaróc22347.5952.41166-4.8247.2752.73165-5.4537.1158.7697-21.65
Martonyi32425.9373.54189-47.6226.2069.52187-43.3220.8775.65115-54.78
Nekézseny58545.2250.56356-5.3450.4247.06357 3.3638.2857.42209-19.14
Ormosbánya1,19753.7143.1660710.5454.3243.2361311.0948.0046.86350 1.14
Ózd26,90154.2742.771655711.5054.4542.971658511.4846.7846.508205 0.28
Perkupa65528.7868.31344-39.5330.3566.47346-36.1332.4460.89225-28.44
Putnok4,95648.7148.002950 0.7150.0047.842958 2.1635.3057.612003-22.32
Ragály49845.6152.03296-6.4247.8450.50301-2.6641.8456.03141-14.18
Rudabánya1,97647.9849.291063-1.3249.5348.881072 0.6538.2655.16562-16.90
Sajógalgóc28847.4946.93179 0.5654.4440.5618013.8939.4749.12114-9.65
Sajókaza2,17546.2450.581129-4.3447.8049.151113-1.3535.1058.90584-23.80
Sajómercse17146.3048.15108-1.8550.9346.30108 4.6328.3363.3360-35.00
Sajónémeti35944.3451.42212-7.0844.1752.91206-8.7434.2164.91114-30.70
Sajópüspöki41857.5436.1125221.4357.7737.8525119.9242.1151.88133-9.77
Sajóvelezd61953.1144.35354 8.7654.1443.3736210.7740.1948.80209-8.61
Sáta89939.3259.17529-19.8544.4454.80531-10.3634.2058.36269-24.16
Serényfalva81066.0129.6345936.3864.0731.3946232.6855.9734.9824320.99
Szalonna73342.5352.58388-10.0544.6549.09383-4.4431.0365.09232-34.05
Szendrő2,96139.8156.901673-17.1041.2156.361604-15.1531.7262.50848-30.78
Szin54913.3884.60396-71.2115.4282.01389-66.58 8.6290.69290-82.07
Szinpetri17832.2865.35127-33.0734.1365.08126-30.9528.5763.1084-34.52
Szögliget53831.4766.76340-35.2931.6466.27335-34.6327.7167.47249-39.76
Szőlősardó9746.5152.3386-5.8148.8447.6786 1.1646.6751.6760-5.00
Szuhafő12730.7762.6491-31.8739.1359.7892-20.6541.2557.5080-16.25
Szuhogy86236.1461.04498-24.9040.4057.62453-17.2229.0762.79258-33.72
Teresztenye2366.6733.331533.3362.5037.501625.0046.6753.3315-6.67
Tornakápolna2336.3663.6422-27.2740.9159.0922-18.1830.7761.5413-30.77
Tornanádaska393 1.1298.88269-97.77 3.0191.73266-88.72 2.3697.24254-94.88
Tornaszentandrás16437.3856.07107-18.6945.7950.47107-4.6739.3954.5566-15.15
Trizs17748.1548.15135 0.0051.4947.76134 3.7335.4251.0496-15.62
Uppony25558.7539.3816019.3854.6642.2416112.4250.0043.40106 6.60
Varbóc5540.5456.7637-16.2240.5451.3537-10.8125.0058.3336-33.33
Zádorfalva34930.6069.40134-38.8136.7258.19177-21.4735.6461.39101-25.74
Zubogy43157.6338.9829518.6461.8735.7929926.0950.3241.29155 9.03
4. (Kazincbarcika)Abaújlak8529.0969.0955-40.0031.4868.5254-37.0421.0578.9538-57.89
Abaújszolnok11038.4655.7752-17.3134.2160.5338-26.3215.7984.2138-68.42
Abod14424.0772.22108-48.1526.3667.27110-40.9114.0679.6964-65.62
Alacska62453.6943.75352 9.9454.1144.76353 9.3540.4952.15163-11.66
Alsógagy7138.0062.0050-24.0051.0248.9849 2.0444.1948.8443-4.65
Alsóvadász1,10835.5756.14627-20.5738.6158.23632-19.6226.5165.44298-38.93
Baktakék55139.5150.46329-10.9442.6852.02321-9.3530.9563.10168-32.14
Balajt33941.8153.67177-11.8637.4358.66179-21.2329.5962.2498-32.65
Bánhorváti1,13836.2958.25733-21.9647.2050.62731-3.4234.9357.08438-22.15
Berente94263.3433.7852129.5661.6436.0752425.5754.8032.7428122.06
Beret20519.6451.79112-32.1419.0569.0584-50.0038.7853.0649-14.29
Boldva1,79548.7748.181015 0.5947.5650.491024-2.9341.0752.59521-11.52
Borsodszirák92136.4359.11516-22.6738.2458.24510-20.0028.0062.67225-34.67
Büttös16228.9570.18114-41.2330.1768.97116-38.7926.8771.6467-44.78
Csenyéte260 0.0074.14116-74.14 1.6478.69122-77.05 0.00100.0057-100.00
Csobád54243.1553.94343-10.7938.5558.55345-20.0030.3364.45211-34.12
Damak19441.5456.15130-14.6242.3157.69130-15.3835.6358.6287-22.99
Debréte19 7.6992.3113-84.62 8.3391.6712-83.33 9.0990.9111-81.82
Dédestapolcsány1,22854.6340.7475613.8955.8240.3475615.4842.7145.78391-3.07
Detek21441.5549.30142-7.7543.4553.79145-10.3439.4452.1171-12.68
Edelény7,69542.0956.145125-14.0542.5455.365063-12.8231.7462.033176-30.29
Fáj267 0.9297.24217-96.31 0.4699.07216-98.61 3.2396.77124-93.55
Fancsal27752.2445.27201 6.9752.2445.27201 6.9743.2454.05111-10.81
Felsőgagy13630.9143.6455-12.7335.7150.0056-14.2933.3361.5439-28.21
Felsővadász36128.9667.21183-38.2527.8761.20183-33.3322.3572.9485-50.59
Forró1,98428.0067.221257-39.2230.6866.001144-35.3134.2461.97660-27.73
Gadna163 8.4791.53118-83.05 7.6990.60117-82.91 1.2798.7379-97.47
Gagyapáti2735.7164.2914-28.5740.0060.0015-20.0046.1546.1513 0.00
Gagybátor13436.5957.3282-20.7340.9659.0483-18.0722.7375.0044-52.27
Gagyvendégi15328.4469.72109-41.2827.9370.27111-42.3414.2978.5770-64.29
Galvács7518.8781.1353-62.2624.5375.4753-50.9426.0072.0050-46.00
Hangács46228.9768.28290-39.3128.6767.92293-39.2523.1272.86199-49.75
Hegymeg9044.3053.1679-8.8644.8752.5678-7.6930.3065.1566-34.85
Hernádszentandrás31166.4632.2815834.1852.8045.96161 6.8342.3143.5978-1.28
Homrogd70439.5956.52437-16.9341.3657.42411-16.0633.0261.79212-28.77
Ináncs93648.5649.41591-0.8545.1253.31574-8.1933.1261.20317-28.08
Irota6946.4348.2156-1.7950.0048.1554 1.8552.9445.1051 7.84
Izsófalva1,30145.5252.74804-7.2143.9553.56801-9.6139.9056.93411-17.03
Kány4947.2247.2236 0.0047.2247.2236 0.0033.3366.6718-33.33
Kazincbarcika22,57965.8230.811615135.0164.7931.991618532.8058.2034.80802823.39
Kázsmárk71034.4063.14407-28.7535.3162.47405-27.1627.2768.18198-40.91
Keresztéte2827.7872.2218-44.4429.4164.7117-35.2928.5764.2914-35.71
Kiskinizs26834.4162.37186-27.9632.9864.89188-31.9131.1165.93135-34.81
Kondó49559.0136.9632222.0560.8034.5732426.2348.3541.21182 7.14
Krasznokvajda37524.6469.19211-44.5525.3667.94209-42.5826.2768.64118-42.37
Kupa13518.2779.81104-61.5418.4579.61103-61.1720.7871.4377-50.65
Ládbesenyő21231.6266.18136-34.5631.8865.22138-33.3325.5371.2894-45.74
Lak45518.2981.12339-62.8317.4881.90326-64.4210.8986.29248-75.40
Léh35324.1270.61228-46.4928.7967.17198-38.3821.7772.58124-50.81
Litka4246.8853.1232-6.2550.0050.0032 0.0039.1356.5223-17.39
Mályinka40652.8743.68261 9.2057.8940.9826616.9242.5950.00162-7.41
Meszes14340.5957.43101-16.8338.0058.00100-20.0024.3664.1078-39.74
Monaj19144.7651.43105-6.6748.1151.89106-3.7736.3658.1855-21.82
Múcsony2,39955.9840.24140415.7456.2741.70142714.5845.3148.08757-2.77
Nagybarca69046.0942.28447 3.8056.7341.0344615.7048.0644.17206 3.88
Nyésta2625.0068.7516-43.7523.5376.4717-52.9431.2562.5016-31.25
Nyomár24440.3659.04166-18.6738.1859.39165-21.2131.0359.7787-28.74
Pamlény3842.3142.3126 0.0042.3157.6926-15.3852.6347.3719 5.26
Perecse2333.3366.6718-33.3333.3366.6718-33.3314.2985.7114-71.43
Rakaca58110.9981.56282-70.5711.9383.16285-71.23 5.5694.44144-88.89
Rakacaszend25814.5883.33192-68.7513.8783.82173-69.94 6.4091.20125-84.80
Rásonysápberencs41340.8054.80250-14.0041.1556.38243-15.2327.8661.43140-33.57
Rudolftelep58069.5526.6428942.9166.1929.5027836.6956.4129.0611727.35
Sajóecseg86353.0843.67616 9.4253.0045.06617 7.9435.6554.20345-18.55
Sajóivánka52561.2435.3935625.8461.1934.8435326.3557.4831.7821425.70
Sajókápolna33857.6235.7121021.9055.7138.1021017.6241.9647.55143-5.59
Sajópálfala60744.9951.89449-6.9044.3053.02447-8.7234.9462.25249-27.31
Sajósenye29540.1857.53219-17.3539.3558.33216-18.9830.2263.31139-33.09
Sajószentpéter9,72460.6236.79535023.8360.5137.27532323.2453.7041.26295712.45
Sajóvámos1,72246.7650.261172-3.5047.1849.741172-2.5634.5858.77616-24.19
Selyeb34018.2774.62197-56.3519.1777.20193-58.0317.6080.00125-62.40
Szakácsi98 2.9494.1268-91.18 2.9497.0668-94.12 0.0098.3159-98.31
Szászfa9240.7459.2654-18.5241.1854.9051-13.7350.0042.3126 7.69
Szendrőlád1,32416.9179.45686-62.5416.4281.51676-65.0924.4774.47188-50.00
Szuhakálló76848.2144.42448 3.7951.5644.89450 6.6744.0647.89261-3.83
Tardona84260.5237.4353723.0961.5235.8753825.6544.5947.54305-2.95
Tomor18321.6075.20125-53.6021.7775.00124-53.2317.0279.7994-62.77
Tornabarakony1953.8546.1513 7.6953.8546.1513 7.6971.4328.571442.86
Tornaszentjakab15433.9864.08103-30.1032.0466.99103-34.9531.1768.8377-37.66
Vadna50258.4937.1131821.3858.9938.1731720.8247.8344.72161 3.11
Viszló6128.5766.6742-38.1026.1971.4342-45.24 9.7675.6141-65.85
Ziliz30553.8841.7520612.1451.6744.98209 6.7048.0046.40125 1.60
5. (Sátoraljaújhely)Abaújalpár6245.2450.0042-4.7647.6252.3842-4.7628.0064.0025-36.00
Abaújkér48643.7953.85338-10.0643.4553.57336-10.1232.7360.00165-27.27
Abaújszántó2,42051.7045.891412 5.8151.0346.991411 4.0441.2952.90792-11.62
Abaújvár13926.2171.84103-45.6329.1368.93103-39.8126.9273.0852-46.15
Alsóberecki61254.1244.51364 9.6250.2748.08364 2.2039.4250.00208-10.58
Alsóregmec15947.3750.88114-3.5147.7951.33113-3.5442.3550.5985-8.24
Arka7035.2964.7151-29.4144.2355.7752-11.5431.2558.3348-27.08
Baskó14745.2250.43115-5.2225.6972.48109-46.7919.7779.0786-59.30
Bodroghalom1,03749.6247.92528 1.7046.8851.37512-4.4949.1748.75240 0.42
Bodrogolaszi71757.9940.6443817.3548.7548.30441 0.4536.7359.73226-23.01
Boldogkőújfalu37924.6872.73154-48.0525.1674.84155-49.6821.0568.4276-47.37
Boldogkőváralja76846.4149.67459-3.2747.6350.65464-3.0237.5458.02293-20.48
Bózsva16248.6551.35111-2.7048.6550.45111-1.8031.7651.7685-20.00
Cigánd2,32242.2351.591068-9.3644.1853.511082-9.3342.4952.75546-10.26
Dámóc26837.5057.35136-19.8535.8263.43134-27.6127.7169.8883-42.17
Encs4,90746.0347.963211-1.9347.3148.693202-1.3735.7158.251770-22.54
Erdőbénye94344.9853.05558-8.0639.5158.38567-18.8725.1469.94346-44.80
Erdőhorváti47950.5246.05291 4.4741.4855.19270-13.7030.3057.58198-27.27
Felsőberecki22238.5859.84127-21.2641.4157.03128-15.6218.3169.0171-50.70
Felsődobsza70643.1352.29371-9.1644.5351.47375-6.9331.1858.06186-26.88
Felsőregmec201 4.9594.06101-89.11 5.0090.00100-85.00 5.4594.5555-89.09
Filkeháza8726.1569.2365-43.0827.0872.9248-45.8317.0775.6141-58.54
Fony26554.4835.1714519.3155.6337.3214218.3143.8244.9489-1.12
Fulókércs27020.6968.97116-48.2814.1385.8792-71.7425.9370.3754-44.44
Füzér33839.5757.87235-18.3039.1159.56225-20.4429.3866.49194-37.11
Füzérkajata9360.6131.826628.7962.6931.346731.3461.7036.174725.53
Füzérkomlós24041.5253.22171-11.7041.6253.76173-12.1438.4057.60125-19.20
Füzérradvány25036.4961.49148-25.0038.6458.33132-19.7039.1951.3574-12.16
Garadna30035.0060.91220-25.9136.7761.88223-25.1129.6360.74135-31.11
Gibárt29050.9345.37216 5.5650.0049.07216 0.9334.6558.27127-23.62
Golop46541.0258.38334-17.3737.6961.13337-23.4427.9466.67204-38.73
Gönc1,55136.7960.62965-23.8338.1359.79965-21.6628.2363.93549-35.70
Göncruszka46833.2159.33268-26.1235.4261.62271-26.2028.2668.12138-39.86
Györgytarló45358.2340.1624918.0753.6643.90246 9.7650.0042.3992 7.61
Háromhuta12637.3661.5491-24.1832.6164.1392-31.5223.4667.9081-44.44
Hejce17928.4666.67123-38.2128.4669.11123-40.6514.7178.43102-63.73
Hercegkút55147.2051.64428-4.4446.1551.17299-5.0229.2166.67291-37.46
Hernádbűd10532.8964.4776-31.5825.3372.0075-46.6712.5083.9356-71.43
Hernádcéce15927.0066.00100-39.0030.6965.35101-34.6525.9374.0754-48.15
Hernádpetri15727.2755.6888-28.4135.2360.2388-25.0025.0068.7548-43.75
Hernádszurdok13127.8867.31104-39.4231.7365.38104-33.6524.2471.2166-46.97
Hernádvécse68315.2074.77329-59.5716.1077.05292-60.9624.8671.82181-46.96
Hidasnémeti77646.4151.20502-4.7846.9351.49505-4.5543.3849.34302-5.96
Hollóháza70949.2347.68453 1.5544.3552.11451-7.7636.8859.57282-22.70
Karcsa1,41944.3246.12774-1.8147.0148.18770-1.1738.8854.03409-15.16
Karos39933.7662.82234-29.0629.1367.39230-38.2618.0276.58111-58.56
Kéked13132.0565.3878-33.3332.9164.5679-31.6523.6467.2755-43.64
Kenézlő98242.8853.65520-10.7738.7457.82524-19.0831.3962.41274-31.02
Kishuta27261.2636.1319125.1359.4737.8919021.5846.6145.76118 0.85
Kisrozvágy15634.0964.7788-30.6831.4068.6086-37.2115.8779.3763-63.49
Komlóska22378.9220.4816658.4352.7045.27148 7.4331.6758.33120-26.67
Korlát24238.5554.75179-16.2040.0057.78180-17.7825.6471.79117-46.15
Kovácsvágás47626.4469.23208-42.7929.0568.10210-39.0530.2866.97109-36.70
Lácacséke20122.3974.6367-52.2430.7767.6965-36.9226.1971.4342-45.24
Makkoshotyka68127.1270.96365-43.8419.0779.29367-60.2211.3884.43167-73.05
Méra1,25145.0151.16731-6.1646.2951.65728-5.3637.1357.02342-19.88
Mikóháza43157.0541.6731215.3854.9843.3029111.6841.1249.24197-8.12
Mogyoróska6945.4550.0044-4.5548.8948.8945 0.0036.5960.9841-24.39
Nagyhuta6042.8657.1435-14.2952.1747.8323 4.3531.4362.8635-31.43
Nagyrozvágy56034.9462.45269-27.5136.0662.08269-26.0231.0864.19148-33.11
Novajidrány1,02538.3958.14547-19.7439.3758.23541-18.8535.0256.96237-21.94
Nyíri30229.7467.18195-37.4429.8069.19198-39.3923.3670.80137-47.45
Olaszliszka1,25644.3253.63731-9.3041.5553.05722-11.5032.6361.84380-29.21
Pácin1,13642.6655.44579-12.7842.8355.63586-12.8034.0756.30270-22.22
Pálháza90255.0443.7658511.2850.6246.74567 3.8839.4754.30337-14.84
Pányok5117.9576.9239-58.9720.5176.9239-56.41 0.0092.5927-92.59
Pere23730.5668.06144-37.5034.5164.08142-29.5827.6966.1565-38.46
Pusztafalu18932.3766.19139-33.8134.7563.83141-29.0822.0076.00100-54.00
Pusztaradvány14613.1383.8499-70.7113.3384.4490-71.1112.2087.8041-75.61
Rátka77555.6642.8052112.8660.9535.2431525.7143.0647.11346-4.05
Regéc7629.0967.2755-38.1829.8270.1857-40.3516.3363.2749-46.94
Révleányvár38529.8669.68221-39.8227.8870.80226-42.9216.5377.69121-61.16
Ricse1,28150.8839.9656810.9250.5341.70566 8.8346.9445.92294 1.02
Sárazsadány19756.2541.4112814.8442.1956.25128-14.0639.1359.7892-20.65
Sárospatak10,00356.3042.57635013.7351.6746.166245 5.5141.8652.233942-10.38
Sátoraljaújhely12,03955.1143.031039412.0753.9441.641025312.3042.3951.454772-9.05
Semjén37941.3251.24121-9.9244.7249.59123-4.8839.6857.1463-17.46
Sima3066.6729.632737.0459.2637.042722.2247.3747.3719 0.00
Szalaszend76250.0045.26380 4.7452.5243.50377 9.0249.3146.53144 2.78
Szegi25655.4944.5116410.9848.1751.22164-3.0536.0060.00100-24.00
Szegilong19951.1345.86133 5.2651.4947.01134 4.4833.7258.1486-24.42
Szemere27025.0068.75128-43.7529.5068.35139-38.8533.3357.4154-24.07
Tállya1,47863.6733.7986729.8765.4133.1885032.2449.0543.79475 5.26
Telkibánya48940.3957.65307-17.2638.8357.93309-19.0928.8763.92194-35.05
Tiszacsermely39225.6066.67168-41.0726.9569.46167-42.5129.7667.8684-38.10
Tiszakarád1,82729.1661.25782-32.1029.1063.02787-33.9328.4868.48330-40.00
Tolcsva1,43059.4439.3390020.1152.7445.63859 7.1039.6754.43542-14.76
Tornyosnémeti32126.1571.28195-45.1330.3068.18198-37.8820.0077.60125-57.60
Vágáshuta8941.8256.3655-14.5550.0046.4328 3.5730.4365.2246-34.78
Vajdácska96244.2454.84547-10.6041.5457.33532-15.7933.3361.90273-28.57
Vámosújfalu61151.3847.48436 3.9042.1454.52420-12.3834.7759.60302-24.83
Vilmány96019.8756.80463-36.9329.6164.18483-34.5831.0864.86222-33.78
Vilyvitány21741.6058.40125-16.8031.7565.08126-33.3330.0065.0080-35.00
Viss48241.1553.11209-11.9643.0654.07209-11.0035.0960.53114-25.44
Vizsoly62832.8464.93402-32.0936.1962.84409-26.6520.2273.77183-53.55
Zalkod18647.2250.93108-3.7045.9551.35111-5.4142.1757.8383-15.66
Zemplénagárd54830.9665.48281-34.5230.8368.05266-37.2220.9273.86153-52.94
Zsujta14018.6075.5886-56.9829.0770.9386-41.8627.1271.1959-44.07
6. (Tiszaújváros)Alsódobsza25434.3263.91169-29.5939.6458.58169-18.9322.4170.69116-48.28
Aszaló1,39535.3363.10767-27.7735.8961.85755-25.9625.5567.20497-41.65
Bekecs2,00447.2450.301342-3.0653.7543.64134510.1145.7646.52791-0.76
Bodrogkeresztúr91144.5954.46628-9.8743.8153.49630-9.6834.0861.69402-27.61
Bodrogkisfalud72448.4548.45485 0.0050.7244.31483 6.4236.5454.23260-17.69
Bőcs2,13844.6653.731301-9.0746.8150.811299-4.0034.1658.63805-24.47
Csobaj55240.4957.56410-17.0743.2453.56407-10.3231.7161.59164-29.88
Gesztely2,06343.0255.271225-12.2443.2654.631232-11.3635.9960.42753-24.44
Girincs62429.4967.42356-37.9232.4665.50342-33.0427.0167.77211-40.76
Halmaj1,35343.7453.28839-9.5446.1152.55822-6.4535.2556.04505-20.79
Hernádkak1,23341.2856.27814-14.9942.8953.68816-10.7833.1458.53516-25.39
Hernádkércs25128.2467.65170-39.4123.7057.80173-34.1022.4374.77107-52.34
Hernádnémeti2,75946.9451.561666-4.6247.5650.091657-2.5338.3856.19977-17.81
Kesznyéten1,27732.1466.07725-33.9333.4764.88726-31.4023.1970.02427-46.84
Kiscsécs138 2.8396.23106-93.40 4.7691.43105-86.67 2.7097.3074-94.59
Legyesbénye1,19940.2957.41695-17.1243.0053.25693-10.2537.6957.04398-19.35
Mád1,80345.3552.851226-7.5048.5249.341218-0.8243.4550.94801-7.49
Megyaszó1,93934.6363.601132-28.9837.6660.091110-22.4328.2166.11599-37.90
Mezőzombor1,77327.4471.031046-43.5931.1067.441029-36.3528.2768.23513-39.96
Monok1,19546.4951.26755-4.7751.4346.67735 4.7640.0456.25512-16.21
Nagykinizs25641.9552.87174-10.9249.4349.43176 0.0040.4058.5999-18.18
Onga3,68852.3245.772366 6.5553.1344.462319 8.6745.7646.371322-0.61
Oszlár30551.6944.44207 7.2549.7646.41209 3.3547.0642.86119 4.20
Prügy1,86230.4366.141196-35.7032.4063.391210-30.9920.8075.34726-54.55
Sajóörös1,15259.9038.5979321.3157.7939.5779618.2247.0243.85504 3.17
Sajószöged1,87362.9435.13124427.8160.8636.56123924.2948.6144.89753 3.72
Sóstófalva17942.1556.20121-14.0545.0052.50120-7.5040.2155.6797-15.46
Szentistvánbaksa21535.9261.97142-26.0638.1360.43139-22.3035.7856.88109-21.10
Szerencs7,62544.2954.235220-9.9450.6647.285152 3.3842.7450.873395-8.13
Szikszó4,45448.6250.252824-1.6348.9148.482805 0.4337.9255.671701-17.75
Taktabáj40220.2478.54247-58.3021.9576.02246-54.0716.5682.12151-65.56
Taktaharkány2,77335.6063.201739-27.6041.0056.821744-15.8329.6663.971099-34.30
Taktakenéz85417.6878.86492-61.1821.2174.75495-53.5424.6073.02252-48.41
Taktaszada1,45024.4571.13814-46.6825.0070.67808-45.6724.1971.40430-47.21
Tarcal2,26548.8449.391468-0.5449.2449.031444 0.2142.0652.91756-10.85
Tiszaladány51332.4566.49376-34.0434.8463.83376-28.9927.1669.83232-42.67
Tiszalúc3,93048.7849.032052-0.2449.2647.342030 1.9241.0951.85920-10.76
Tiszapalkonya1,16853.1245.45704 7.6752.8146.03693 6.7842.7051.97356-9.27
Tiszatardos17831.7865.12129-33.3330.0063.85130-33.8517.3978.2692-60.87
Tiszaújváros13,45167.4530.711143136.7364.0432.801145031.2457.2336.91559820.33
Tokaj3,17149.8348.342083 1.4951.0346.192085 4.8440.5852.451390-11.87
Újcsanálos68434.7563.40377-28.6538.4660.48377-22.0228.2267.82202-39.60
7. (Mezőkövesd)Ároktő82926.5371.29505-44.7531.3365.66498-34.3424.6067.31309-42.72
Berzék76434.8563.71485-28.8736.0860.82485-24.7428.4466.82211-38.39
Bogács1,64943.4254.311101-10.9044.5352.281096-7.7633.0959.56680-26.47
Borsodgeszt24335.5462.65166-27.1139.8858.28163-18.4022.6171.30115-48.70
Borsodivánka43548.6746.33300 2.3349.3447.70304 1.6448.3946.08217 2.30
Bükkábrány1,35940.6558.33984-17.6843.2355.14983-11.9026.6362.31597-35.68
Bükkaranyos1,21244.7453.42760-8.6850.8846.27737 4.6141.1252.34428-11.21
Bükkszentkereszt1,01841.5356.34655-14.8143.7053.19643-9.4935.2957.73459-22.44
Bükkzsérc84136.7461.58596-24.8339.6656.47595-16.8125.8363.33360-37.50
Cserépfalu83337.3861.82626-24.4440.5856.23626-15.6531.0963.43402-32.34
Cserépváralja35850.3647.46276 2.9050.0045.65276 4.3535.3951.12178-15.73
Csincse46446.3351.44313-5.1150.3248.08312 2.2434.3357.71201-23.38
Egerlövő45527.9470.48315-42.5429.7768.28309-38.5122.5973.64239-51.05
Emőd3,97846.0452.102361-6.0647.8249.172359-1.3637.6454.401294-16.77
Gelej47025.1474.58354-49.4428.0571.10353-43.0619.3074.04285-54.74
Harsány1,62135.2363.431124-28.2038.1958.771118-20.5729.8563.03660-33.18
Hejőbába1,21938.6859.92786-21.2540.3956.88770-16.4935.6758.21457-22.54
Hejőkeresztúr82953.7043.89540 9.8154.8742.1353412.7339.5250.30334-10.78
Hejőkürt23838.6455.68176-17.0545.2049.72177-4.5251.4947.52101 3.96
Hejőpapi84536.4362.05527-25.6240.4157.33532-16.9233.3362.46309-29.13
Hejőszalonta55728.5470.26417-41.7328.8570.19416-41.3513.0981.54298-68.46
Igrici88930.0267.96543-37.9432.1464.84529-32.7030.7263.25332-32.53
Kács43335.9562.42306-26.4738.1960.52309-22.3330.3765.42214-35.05
Kisgyőr1,27841.9056.33790-14.4341.2755.32790-14.0530.0661.17479-31.11
Kistokaj1,73364.9932.78121132.2060.6936.33121124.3649.5643.82680 5.74
Köröm92115.5981.18558-65.5916.4081.28561-64.8812.5084.62416-72.12
Mályi3,48556.0941.59228414.4957.0840.12228816.9646.1047.851373-1.75
Mezőcsát4,68235.4562.312956-26.8638.4259.472946-21.0532.3261.141652-28.81
Mezőkeresztes2,97448.7549.731844-0.9851.2546.791838 4.4639.2648.651001-9.39
Mezőkövesd13,41846.8351.9111463-5.0850.8446.4111365 4.4337.3854.956100-17.57
Mezőnagymihály84337.7861.20585-23.4242.1255.82584-13.7031.7959.83346-28.03
Mezőnyárád1,31851.9745.07912 6.9156.3040.0991316.2142.5247.64508-5.12
Muhi40556.5239.8029916.7257.2438.3829718.8642.6248.09183-5.46
Nagycsécs60840.5352.11380-11.5845.6348.45355-2.8232.3761.15278-28.78
Négyes24339.1657.23166-18.0746.3050.00162-3.7036.9456.76111-19.82
Nemesbikk72541.1156.12433-15.0143.6854.02435-10.3438.5257.60283-19.08
Nyékládháza4,18053.2743.602750 9.6753.6942.89275110.8044.6747.661706-2.99
Ónod1,83639.1758.701034-19.5441.5052.581029-11.0833.6057.89494-24.29
Répáshuta39940.8358.48289-17.6544.0453.43277-9.3939.3551.39216-12.04
Sajóhídvég77236.1762.53459-26.3638.7059.57460-20.8729.3264.66249-35.34
Sajólád2,29444.1554.391368-10.2344.6553.461373-8.8140.1252.99653-12.86
Sajópetri1,16045.9651.35668-5.3945.2352.31650-7.0839.7250.83360-11.11
Sály1,25330.8067.24815-36.4431.6966.21811-34.5317.8666.07448-48.21
Szakáld37739.2358.85260-19.6242.1556.32261-14.1832.6357.89190-25.26
Szentistván1,95447.1650.901391-3.7449.9348.281398 1.6535.5156.54918-21.02
Szomolya1,23641.3855.72795-14.3443.3352.99787-9.6638.2953.16491-14.87
Tard96133.1965.13714-31.9333.8563.34712-29.4925.6870.27444-44.59
Tibolddaróc1,10243.5253.89694-10.3745.1351.58698-6.4530.9358.56333-27.63
Tiszabábolna28734.1365.38208-31.2538.7660.77209-22.0122.1475.00140-52.86
Tiszadorogma33537.8660.49243-22.6340.9856.97244-15.9828.5765.38182-36.81
Tiszakeszi2,03031.8865.421261-33.5435.2661.731262-26.4731.4362.41665-30.98
Tiszatarján1,04730.5166.47662-35.9531.9165.50658-33.5925.6770.59374-44.92
Tiszavalk26739.8057.71201-17.9142.1655.39204-13.2434.4659.46148-25.00
Vatta70036.2262.20508-25.9841.0257.03512-16.0236.1557.77296-21.62

Csongrád-Csanád megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Szeged)Deszk3,06557.0539.55211417.5055.8839.79210116.0947.4144.601314 2.82
Ferencszállás52448.4248.14349 0.2948.1446.70349 1.4341.3146.48213-5.16
Klárafalva42639.9153.51228-13.6040.4351.74230-11.3038.7356.34142-17.61
Kübekháza1,21754.7841.0574313.7353.7641.8673111.9049.6343.70405 5.93
Tiszasziget1,49440.3152.311017-12.0042.6352.161018-9.5333.2358.19641-24.96
Újszentiván1,57048.4848.571050-0.1049.7646.041049 3.7239.5150.00696-10.49
2. (Szeged)Ásotthalom3,23746.7651.621976-4.8641.5555.201971-13.6518.5152.261129-33.75
Bordány2,63542.4755.041646-12.5841.9654.101647-12.1430.0660.54968-30.48
Domaszék4,03242.9755.362697-12.3841.3655.622686-14.2629.1463.071630-33.93
Forráskút1,69135.4562.901151-27.4535.5161.871146-26.3524.8667.84712-42.98
Mórahalom5,15038.0360.523663-22.5036.7560.213649-23.4625.2762.392659-37.12
Öttömös56346.6552.58388-5.9345.7451.16387-5.4338.6552.99251-14.34
Pusztamérges87340.3257.90563-17.5840.2957.91556-17.6334.1058.67346-24.57
Röszke2,96839.7958.291822-18.5038.8258.011803-19.1925.7864.871059-39.09
Ruzsa2,06533.0365.311323-32.2832.3665.181304-32.8220.5270.46765-49.93
Üllés2,56041.9356.071655-14.1441.1855.061649-13.8927.5263.20981-35.68
Zákányszék2,28929.9768.081535-38.1128.6268.451534-39.8318.1073.91989-55.81
Zsombó2,85950.7647.361911 3.4049.3447.331893 2.0140.9650.171172-9.22
3. (Szentes)Árpádhalom39943.4555.06267-11.6142.5455.60268-13.0632.2461.84152-29.61
Baks1,57652.3445.84877 6.5052.2945.87872 6.4238.4254.71393-16.28
Balástya2,72037.5060.641664-23.1435.8260.601675-24.7826.0166.60961-40.58
Csanytelek2,12944.1254.241215-10.1243.4754.891217-11.4229.6364.04648-34.41
Csengele1,51325.0772.671061-47.6025.4771.501056-46.0219.0774.47666-55.41
Csongrád13,42442.9554.508726-11.5541.3555.888683-14.5332.8658.535365-25.67
Derekegyház1,19046.7149.49790-2.7846.0048.92787-2.9238.6350.55453-11.92
Dóc58933.6062.67375-29.0733.9662.83374-28.8822.6267.42221-44.80
Eperjes40944.9253.12256-8.2043.1953.31257-10.1224.6667.12146-42.47
Fábiánsebestyén1,62446.9851.191092-4.2145.5450.771109-5.2331.4953.60597-22.11
Felgyő1,01137.8660.31655-22.4437.3859.85650-22.4627.0664.43388-37.37
Kistelek6,00247.2750.653761-3.3845.2151.713800-6.5033.5258.282157-24.76
Mindszent5,45145.4251.873470-6.4643.6552.533478-8.8830.5757.212012-26.64
Nagymágocs2,36647.3250.681399-3.3645.2551.891399-6.6530.6058.55866-27.94
Nagytőke35435.7561.99221-26.2432.0063.56225-31.5620.8367.7196-46.88
Ópusztaszer1,57948.9348.26891 0.6749.3446.39914 2.9537.4553.29486-15.84
Pusztaszer1,17139.1158.19739-19.0840.1656.89747-16.7327.1365.70446-38.57
Sándorfalva6,71857.1640.01431417.1556.5339.78433416.7546.9144.132409 2.78
Szatymaz4,04049.5047.642517 1.8747.8647.822528 0.0435.8653.291383-17.43
Szegvár3,64839.7657.772432-18.0137.1560.062431-22.9129.2262.951533-33.72
Szentes22,17053.7543.581743210.1750.2046.4717395 3.7341.1049.669534-8.57
Tömörkény1,42040.7057.44914-16.7440.7056.22909-15.5131.4561.01477-29.56
4. (Hódmezővásárhely)Algyő4,42554.5341.49301513.0353.9642.49301511.4845.5146.521769-1.02
Ambrózfalva37554.6942.1925612.5056.8640.3925516.4744.5848.80166-4.22
Apátfalva2,39230.3468.111549-37.7731.9865.401529-33.4222.4669.99953-47.53
Csanádalberti35324.6873.16231-48.4825.8671.98232-46.1224.0270.95179-46.93
Csanádpalota2,28639.7158.931473-19.2139.8257.541439-17.7228.0666.05916-37.99
Földeák2,50935.9661.911688-25.9536.9959.681679-22.6931.4259.961114-28.55
Hódmezővásárhely35,88049.3148.0327664 1.2849.5846.7727644 2.8143.2948.4818515-5.19
Királyhegyes47824.0175.71354-51.6924.9373.09353-48.1616.3978.15238-61.76
Kiszombor3,16746.8450.731975-3.9047.1550.251962-3.1137.2453.921187-16.68
Kövegy33429.5570.45220-40.9130.7366.97218-36.2415.1877.49191-62.30
Magyarcsanád1,09323.2675.18705-51.9124.3672.21698-47.8519.5874.13429-54.55
Makó18,86745.0453.3013186-8.2645.0452.0413120-7.0036.2156.958676-20.74
Maroslele1,66831.8665.791064-33.9334.9761.831061-26.8625.9666.91674-40.95
Mártély1,04137.7260.49782-22.7638.4858.94777-20.4629.7159.76579-30.05
Nagyér40438.2659.57230-21.3040.0056.96230-16.9631.0163.29158-32.28
Nagylak39032.1467.14280-35.0034.2364.23260-30.0030.0565.57183-35.52
Óföldeák40628.8967.78270-38.8930.4865.43269-34.9425.6264.53203-38.92
Pitvaros1,13146.8051.85812-5.0547.8949.38804-1.4939.6152.69558-13.08
Székkutas1,80045.4551.831285-6.3847.0849.341283-2.2634.1258.77929-24.65

Fejér megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
2. (Székesfehérvár)Bakonycsernye2,55638.5559.781738-21.2338.3358.891761-20.5630.8362.121077-31.29
Bakonykúti12959.5539.338920.2256.1839.338916.8547.3039.1974 8.11
Balinka76741.1957.62505-16.4443.1954.72477-11.5328.7061.11324-32.41
Bodajk3,26743.6054.262381-10.6742.7854.222368-11.4431.7559.161518-27.40
Csákberény96331.7966.81711-35.0231.8865.87709-33.9925.4867.52471-42.04
Csókakő1,19537.3261.55879-24.2334.1965.08819-30.8929.2261.30664-32.08
Csór1,51043.0555.51971-12.4641.5054.69971-13.1828.5265.27596-36.74
Fehérvárcsurgó1,66241.3456.001166-14.6739.9356.631162-16.7029.1862.80699-33.62
Füle73446.0952.47486-6.3845.0653.09486-8.0235.1858.63307-23.45
Iszkaszentgyörgy1,71055.0643.16117711.8952.2844.341184 7.9440.7249.17722-8.45
Isztimér74136.2460.85516-24.6137.5858.10463-20.5228.5761.09329-32.52
Jenő1,07032.0766.03633-33.9733.1264.34631-31.2221.9972.12391-50.13
Kincsesbánya1,25346.0251.87854-5.8545.6450.87861-5.2340.3951.76510-11.37
Kőszárhegy1,27944.6754.33900-9.6744.2452.77902-8.5434.9655.62552-20.65
Magyaralmás1,31138.6760.27949-21.6038.6159.07948-20.4628.6267.30636-38.68
Moha45544.0853.95304-9.8743.1453.59306-10.4637.3954.78230-17.39
Mór11,24044.0454.788477-10.7544.6753.168373-8.4935.9355.395620-19.47
Nádasdladány1,43942.9554.95950-12.0043.5853.26950-9.6835.6954.58524-18.89
Nagyveleg51335.0063.16380-28.1635.7962.11380-26.3225.2268.14226-42.92
Polgárdi5,35536.5462.213273-25.6636.1661.563288-25.4028.2665.421787-37.16
Pusztavám1,95042.0355.441387-13.4141.4455.451221-14.0032.5357.25910-24.73
Sárkeresztes1,26544.6553.89963-9.2443.4253.78965-10.3637.4855.76651-18.28
Sárkeszi48346.4252.34321-5.9243.9353.89321-9.9740.5153.80158-13.29
Sárszentmihály2,52647.0550.331677-3.2846.2250.391679-4.1735.6354.86988-19.23
Söréd41532.4665.57305-33.1133.5564.82307-31.2725.5568.28227-42.73
Szabadbattyán3,91542.6054.822594-12.2241.1955.272600-14.0832.4961.041499-28.55
Úrhida1,93647.9249.821369-1.9046.2449.891371-3.6539.1951.83791-12.64
Zámoly1,86446.4150.881254-4.4743.9952.111257-8.1135.2156.51676-21.30
3. (Bicske)Alcsútdoboz1,16627.6871.34820-43.6627.6371.13807-43.4917.3778.25593-60.88
Baracska2,26143.5355.781461-12.2543.2153.891451-10.6831.3060.88933-29.58
Beloiannisz90851.7246.38580 5.3449.9144.62567 5.2947.4244.07329 3.34
Besnyő1,45648.6050.32928-1.7246.3050.16933-3.8639.0353.16474-14.14
Bicske9,12750.1349.068231 1.0748.8848.248189 0.6536.0258.044273-22.02
Bodmér20351.8148.19166 3.6150.6045.78166 4.8239.5351.94129-12.40
Csabdi1,02237.5561.34719-23.7837.5058.75720-21.2523.1971.37496-48.19
Csákvár4,34243.6055.582929-11.9842.2654.992913-12.7430.9263.111979-32.19
Etyek3,36451.9547.082281 4.8751.1145.632209 5.4843.3651.551513-8.20
Felcsút1,50530.2869.211179-38.9330.0768.561164-38.4921.7874.24854-52.46
Gánt50833.9765.21365-31.2337.2260.52309-23.3030.3062.50264-32.20
Gárdony9,64554.4644.22649310.2452.5043.876503 8.6344.2648.004706-3.74
Gyúró1,02240.3959.06723-18.6740.2856.67720-16.3931.1757.32478-26.15
Kajászó90640.6758.00600-17.3338.5157.26592-18.7530.1058.46402-28.36
Kápolnásnyék3,12050.3248.382216 1.9449.3347.352224 1.9841.7451.371495-9.63
Lovasberény2,21041.4457.831513-16.3940.7956.901515-16.1126.7366.81913-40.09
Mány1,91337.0162.511243-25.5037.2960.731062-23.4530.0065.18830-35.18
Martonvásár4,53544.6554.513214-9.8647.3347.933205-0.5941.6350.892181-9.26
Nadap48848.8050.13375-1.3347.3448.67376-1.3343.3250.54277-7.22
Óbarok65745.1053.76439-8.6643.4851.49437-8.0134.8360.00290-25.17
Pákozd2,68544.1354.651892-10.5241.8754.701894-12.8332.0762.061294-29.98
Pátka1,40941.9757.08953-15.1140.7456.74950-16.0032.9458.66595-25.71
Pázmánd1,74744.6954.091309-9.4043.6553.671308-10.0236.0158.86897-22.85
Ráckeresztúr2,77944.5454.501677-9.9644.1952.041670-7.8434.2958.36939-24.07
Sukoró1,42847.2951.551034-4.2646.1251.071030-4.9536.6058.99907-22.38
Szár1,33047.7151.33939-3.6246.8250.88739-4.0631.4562.31674-30.86
Tabajd75632.1466.96560-34.8230.8465.78561-34.9423.0873.22351-50.14
Tordas1,47853.2345.841082 7.3952.3144.551082 7.7644.0149.14759-5.14
Újbarok35645.5752.74237-7.1738.0255.73192-17.7137.5055.68176-18.18
Vál2,05233.5465.221449-31.6834.3461.791450-27.4524.9270.68931-45.76
Velence5,31253.1246.223639 6.9051.4045.333642 6.0743.9249.282796-5.36
Vereb63539.7759.30430-19.5339.1257.18432-18.0635.5259.07259-23.55
Vértesacsa1,43430.5769.00929-38.4330.0667.37855-37.3125.3170.83569-45.52
Vértesboglár73530.0468.68546-38.6431.6065.69443-34.0924.9471.43413-46.49
Zichyújfalu76536.2562.93491-26.6835.0262.96494-27.9428.5368.91312-40.38
4. (Dunaújváros)Adony3,19053.5444.332019 9.2151.9345.311995 6.6242.4350.951162-8.52
Dunaújváros37,47562.4435.622777626.8260.3736.762770423.6153.6140.551648013.06
Ercsi6,53246.7151.754033-5.0345.9551.764028-5.8139.3454.072410-14.73
Iváncsa2,27247.6950.431386-2.7447.3650.321385-2.9640.1152.94748-12.83
Kulcs2,63758.4639.42165419.0455.7840.61166215.1645.7246.471063-0.75
Nagyvenyim3,38257.7140.23247817.4756.6939.85248216.8449.3644.651653 4.72
Perkáta3,13748.0048.061829-0.0547.2650.541862-3.2839.7854.62910-14.84
Pusztaszabolcs4,86149.4248.442954 0.9847.4649.392956-1.9341.6651.321594-9.66
Rácalmás3,84561.3136.69274224.6259.0638.40271120.6649.3042.951716 6.35
5. (Sárbogárd)Aba3,71241.2757.102154-15.8340.5157.472170-16.9631.2962.401141-31.11
Alap1,50336.7460.73909-23.9835.8261.87910-26.0423.8971.04473-47.15
Alsószentiván48337.2960.00295-22.7138.0058.33300-20.3332.5464.50169-31.95
Baracs2,90154.1943.57192110.6254.0843.04191011.0547.1845.811170 1.37
Cece2,09129.9068.761351-38.8630.0468.621348-38.5816.9778.63772-61.66
Csősz81544.8154.21511-9.3945.3351.36514-6.0329.6359.67243-30.04
Daruszentmiklós1,00538.8559.23574-20.3840.0057.22575-17.2230.4265.36332-34.94
Dég1,79033.8364.481008-30.6533.2363.691008-30.4620.3074.12537-53.82
Előszállás1,88346.7251.151128-4.4346.6751.201127-4.5333.2860.22646-26.93
Enying5,39644.8753.133258-8.2644.8552.613260-7.7633.2155.661671-22.44
Hantos77259.8737.9646121.9154.4541.8746112.5837.9050.40248-12.50
Igar77729.9166.89438-36.9931.2964.40441-33.1128.8965.78225-36.89
Káloz1,91237.7160.541143-22.8337.8859.691151-21.8124.1067.99581-43.89
Kisapostag1,21950.4047.66875 2.7451.1446.80876 4.3440.1152.41561-12.30
Kisláng1,99733.4064.721009-31.3231.7965.551016-33.7621.8472.87435-51.03
Lajoskomárom1,79542.0155.561152-13.5440.4556.611157-16.1629.8160.40644-30.59
Lepsény2,52638.9459.041582-20.1038.3459.571578-21.2326.2064.66897-38.46
Mátyásdomb58441.9454.84341-12.9043.8253.24340-9.4141.7751.27158-9.49
Mezőfalva3,77255.8942.46224213.4355.8042.53216313.2742.9549.501206-6.55
Mezőkomárom76232.9865.11470-32.1332.3565.75473-33.4024.6471.07280-46.43
Mezőszentgyörgy1,02233.5262.31528-28.7936.3361.38523-25.0534.7557.92259-23.17
Mezőszilas1,69034.8762.17912-27.3034.3262.17912-27.8525.6067.74496-42.14
Nagykarácsony1,13542.2955.79726-13.5042.9255.43727-12.5235.2560.05383-24.80
Nagylók87849.4147.64508 1.7751.0845.36507 5.7239.4155.76269-16.36
Sárbogárd9,77545.6753.287830-7.6143.3054.457859-11.1531.0863.323713-32.24
Sáregres56741.2157.48381-16.2741.2156.96381-15.7524.7871.68226-46.90
Sárkeresztúr1,69925.3372.35821-47.0226.1972.59821-46.4124.8469.28306-44.44
Sárosd2,62341.9656.601530-14.6441.9655.561537-13.6037.6058.09742-20.49
Sárszentágota1,12028.7570.44734-41.6927.0171.35733-44.3418.0775.90415-57.83
Seregélyes3,66039.7359.052293-19.3238.9958.532298-19.5429.8064.491208-34.69
Soponya1,51838.8960.30990-21.4137.8759.82993-21.9525.3867.96465-42.58
Szabadegyháza1,75444.2054.131077-9.9442.4355.151077-12.7237.6257.01521-19.39
Szabadhídvég66032.4564.89376-32.4533.5163.85379-30.3422.5269.37222-46.85
Tác1,35239.7758.11943-18.3539.5158.37944-18.8628.6563.76527-35.10
Vajta66547.3751.58380-4.2141.6056.59387-14.9925.7964.25221-38.46

Győr-Moson-Sopron megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Győr)Kisbajcs70740.2656.59539-16.3341.4054.53541-13.1233.4360.30335-26.87
Nagybajcs79135.7861.67587-25.8937.4660.00590-22.5428.7964.78389-35.99
Vének15037.3857.01107-19.6337.3857.01107-19.6324.4463.3390-38.89
2. (Győr)Bakonygyirót13236.3662.6399-26.2640.4059.6099-19.1939.4752.6376-13.16
Bakonypéterd23125.3074.10166-48.8028.4868.48165-40.0028.4466.97109-38.53
Bakonyszentlászló1,47737.1961.80898-24.6140.3157.46898-17.1531.3361.42565-30.09
Bőny1,79147.1152.381178-5.2642.0255.351178-13.3332.4360.06626-27.64
Écs1,64231.9867.261179-35.2835.7161.651176-25.9427.0765.87750-38.80
Felpéc75835.7762.50520-26.7337.4558.88518-21.4333.4460.33305-26.89
Fenyőfő9750.0048.5368 1.4748.5750.0070-1.4333.3353.3345-20.00
Gönyű2,54741.6756.831663-15.1541.1455.421660-14.2833.7260.06949-26.34
Gyömöre97329.7269.50646-39.7830.2367.75645-37.5228.1066.67363-38.57
Győrasszonyfa42531.5167.12292-35.6235.4462.46285-27.0226.4469.54174-43.10
Győrság1,20929.2468.97838-39.7431.5064.44838-32.9420.0871.78528-51.70
Győrújbarát5,45641.1158.004021-16.8943.4353.684018-10.2537.6456.632760-18.99
Kajárpéc1,03127.6870.62708-42.9430.8865.86706-34.9922.4571.53432-49.07
Lázi44642.3155.94286-13.6444.0652.80286-8.7432.1862.07174-29.89
Mezőörs77625.4073.41504-48.0228.1769.01497-40.8519.4875.07349-55.59
Nagyszentjános1,47737.4361.72951-24.2939.7558.36951-18.6134.8160.38520-25.58
Nyalka36438.8160.14286-21.3342.5553.19282-10.6431.1863.44186-32.26
Nyúl3,51137.1262.082524-24.9641.6855.362529-13.6833.6959.661671-25.97
Pannonhalma2,81534.8663.841850-28.9738.3159.431861-21.1232.3161.951201-29.64
Pázmándfalu82532.6766.42551-33.7637.4860.51547-23.0333.0462.28342-29.24
Pér2,04039.3958.401399-19.0140.6656.061402-15.4132.0861.17801-29.09
Ravazd1,03435.1163.90712-28.7937.5058.43712-20.9329.2363.29414-34.06
Rétalap46034.9764.38306-29.4128.5769.81308-41.2323.7273.72156-50.00
Románd25825.6171.95164-46.3428.7467.66167-38.9217.4870.87103-53.40
Sikátor25935.2963.64187-28.3438.3860.54185-22.1625.8664.66116-38.79
Sokorópátka94425.3473.29659-47.9526.3270.65661-44.3319.2075.81401-56.61
Szerecseny66625.0072.82412-47.8225.7370.39412-44.6620.0071.76255-51.76
Táp60534.6264.18416-29.5738.8059.52415-20.7224.0769.63270-45.56
Tápszentmiklós74030.0469.96506-39.9238.7758.65503-19.8829.6564.04317-34.38
Tarjánpuszta33334.2765.32248-31.0536.3360.00245-23.6727.1563.58151-36.42
Tényő1,28630.7867.96874-37.1931.6165.98870-34.3727.8466.30546-38.46
Töltéstava1,68439.5759.091122-19.5241.3055.221121-13.9232.2860.11697-27.83
Veszprémvarsány83637.2261.75583-24.5339.4158.52581-19.1036.6157.92366-21.31
3. (Csorna)Acsalag39121.7078.30318-56.6020.1979.50317-59.3118.3378.09251-59.76
Agyagosszergény75132.3766.91556-34.5333.1565.59558-32.4423.7970.08391-46.29
Árpás21136.0263.98161-27.9537.5060.62160-23.1229.2766.67123-37.40
Babót93838.6759.85675-21.1940.8656.91673-16.0531.1861.94465-30.75
Bágyogszovát1,10028.8770.49776-41.6230.0967.99781-37.9021.0572.56532-51.50
Barbacs60636.3062.98416-26.6834.6962.20418-27.5126.4168.40231-41.99
Beled2,15634.8664.371569-29.5134.8163.211560-28.4025.6469.311010-43.66
Bezi40832.4166.90290-34.4831.6764.41281-32.7428.5761.90168-33.33
Bodonhely26430.8568.09188-37.2333.3364.52186-31.1824.2968.57140-44.29
Bogyoszló52841.6458.09377-16.4544.1855.03378-10.8535.2963.14255-27.84
Bősárkány1,74231.0967.741206-36.6530.9267.001203-36.0823.9373.17723-49.24
Cirák43628.0570.96303-42.9028.0570.30303-42.2417.9278.61173-60.69
Csáfordjánosfa17942.8657.14133-14.2941.7956.72134-14.9331.2560.4296-29.17
Csapod43328.7670.92306-42.1625.4172.64307-47.2319.1371.04183-51.91
Csér2957.6942.312615.3857.6938.462619.2350.0035.002015.00
Csikvánd40918.9680.67269-61.7122.1477.12271-54.9817.6579.41204-61.76
Csorna8,22939.6359.637474-20.0039.2458.267506-19.0227.9766.904190-38.93
Dénesfa32237.6161.50226-23.8937.9559.82224-21.8839.4957.32157-17.83
Dör50130.0069.72360-39.7228.1869.34362-41.1622.1873.09275-50.91
Edve10247.5052.5080-5.0045.0052.5080-7.5033.3358.3372-25.00
Egyed43338.2960.44316-22.1537.4259.43318-22.0130.0465.02223-34.98
Enese1,41934.6264.36982-29.7433.1664.08980-30.9228.3567.18582-38.83
Farád1,56927.9671.701159-43.7428.4870.651155-42.1621.4575.32774-53.88
Fehértó37838.9560.67267-21.7238.0659.33268-21.2733.7463.19163-29.45
Fertőendréd50035.7363.50389-27.7636.5060.93389-24.4222.7869.11259-46.33
Gyarmat1,09733.2965.83793-32.5333.0864.65792-31.5724.2270.35516-46.12
Gyóró32423.1176.00225-52.8925.5671.30223-45.7413.7775.45167-61.68
Győrsövényház64633.1666.58383-33.4233.3365.52348-32.1830.9865.10255-34.12
Győrszemere2,56234.5564.351557-29.8034.2862.891555-28.6228.9765.84887-36.87
Himod53131.2568.50400-37.2530.3369.17399-38.8514.9471.65261-56.70
Hövej25324.3975.61205-51.2224.5174.02204-49.5110.3282.58155-72.26
Ikrény1,47747.0651.721073-4.6646.4149.771071-3.3639.9751.95668-11.98
Iván99641.7357.61611-15.8840.7657.43606-16.6727.4266.13372-38.71
Jobaháza46831.7666.89296-35.1431.2962.93294-31.6319.2973.60197-54.31
Kapuvár8,26238.1661.046134-22.8737.4660.256148-22.7928.1565.714170-37.55
Kisbabot19924.1674.50149-50.3427.0370.95148-43.9224.4172.44127-48.03
Kisfalud62228.5171.07484-42.5628.2568.87485-40.6220.2974.71340-54.41
Kóny2,19241.8057.301548-15.5040.1857.371553-17.1934.6759.92998-25.25
Koroncó1,78533.5165.091140-31.5834.1362.851128-28.7229.3265.62672-36.31
Maglóca8329.4170.5951-41.1827.4566.6751-39.2226.7967.8656-41.07
Magyarkeresztúr38831.7667.06255-35.2932.9463.92255-30.9822.6075.34146-52.74
Markotabödöge39034.7364.50262-29.7732.3265.78263-33.4625.9366.67162-40.74
Mérges8429.5170.4961-40.9829.5167.2161-37.7025.5368.0947-42.55
Mihályi89726.8572.57689-45.7222.5472.98692-50.4319.2776.06493-56.80
Mórichida68125.5673.42489-47.8523.8174.12483-50.3119.5675.08317-55.52
Osli71734.8464.76508-29.9234.1263.73510-29.6118.4372.51331-54.08
Páli32534.5865.00240-30.4233.3364.58240-31.2526.0671.83142-45.77
Pásztori24738.6461.36176-22.7339.4459.44180-20.0034.2962.14140-27.86
Potyond9225.0075.0068-50.0026.8773.1367-46.2724.5369.8153-45.28
Pusztacsalád22623.6675.81186-52.1525.9572.97185-47.0318.7577.08144-58.33
Rábacsanak43032.0667.25287-35.1933.8064.81287-31.0128.5067.36193-38.86
Rábacsécsény47832.2066.67354-34.4632.8564.24344-31.4020.1978.40213-58.22
Rábakecöl60346.1053.67449-7.5747.6550.34447-2.6837.5556.32277-18.77
Rábapatona2,10640.5058.731432-18.2340.3357.651438-17.3232.0662.29814-30.22
Rábapordány82131.8667.80590-35.9332.6665.48591-32.8328.9367.01394-38.07
Rábasebes7136.0062.0050-26.0040.0056.0050-16.0026.5359.1849-32.65
Rábaszentandrás37224.1375.17286-51.0526.8672.79283-45.9417.5475.83211-58.29
Rábaszentmihály42333.3365.70309-32.3632.6965.70309-33.0124.1571.01207-46.86
Rábaszentmiklós12329.2969.7099-40.4026.5372.4598-45.9215.6678.3183-62.65
Rábatamási82233.7265.95602-32.2334.2264.11599-29.8821.2170.63429-49.42
Répceszemere22627.6172.39163-44.7929.0169.75162-40.7429.5766.96115-37.39
Sobor21832.7366.67165-33.9432.7363.64165-30.9119.4271.84103-52.43
Sopronnémeti25444.0955.38186-11.2940.8654.30186-13.4433.8263.24136-29.41
Szany1,75735.3863.671255-28.2935.3763.011241-27.6426.1067.67866-41.57
Szárföld79230.3968.73566-38.3429.6867.84566-38.1621.5074.61386-53.11
Szil1,08237.4661.37686-23.9138.6658.72688-20.0632.1462.95448-30.80
Szilsárkány55828.9770.78397-41.8129.1970.05394-40.8618.7577.08288-58.33
Tárnokréti16322.8376.38127-53.5428.5771.43126-42.8616.3082.6192-66.30
Tét3,26029.5469.451967-39.9129.6768.131958-38.4624.7570.331200-45.58
Vadosfa8013.4386.5767-73.1313.4385.0767-71.64 6.2585.4248-79.17
Vág43235.0263.72317-28.7136.6861.13319-24.4527.2363.38213-36.15
Vásárosfalu13132.3265.6699-33.3331.0066.00100-35.0015.3878.2178-62.82
Veszkény76134.8364.48580-29.6634.3163.98583-29.6731.7265.06435-33.33
Vitnyéd1,10736.1363.02822-26.8937.3560.71822-23.3627.4067.33551-39.93
Zsebeháza11835.7163.1084-27.3839.7659.0483-19.2834.2961.4370-27.14
4. (Sopron)Ágfalva1,75339.1057.121243-18.0239.0857.511085-18.4336.2456.02814-19.78
Ebergőc13533.6863.1695-29.4733.3364.5896-31.2521.1376.0671-54.93
Egyházasfalu71529.7769.47524-39.6929.6468.83523-39.2020.9574.30358-53.35
Fertőboz24842.3757.06177-14.6942.4457.56172-15.1235.8261.19134-25.37
Fertőd2,66434.0963.501992-29.4235.7461.281981-25.5428.6265.541300-36.92
Fertőhomok62339.5158.94453-19.4339.5657.56450-18.0031.9160.18329-28.27
Fertőrákos1,81048.9148.821188 0.0848.9050.001088-1.1044.8848.38800-3.50
Fertőszentmiklós3,09935.1262.152349-27.0335.8561.692360-25.8523.9269.981622-46.05
Fertőszéplak1,01632.1564.57731-32.4234.0662.55737-28.4922.8969.48485-46.60
Gyalóka5545.2447.6242-2.3852.3840.484211.9046.8853.1232-6.25
Harka1,93944.3651.621393-7.2544.8351.311374-6.4837.9851.57890-13.60
Hegykő1,23228.3169.55936-41.2429.2068.02935-38.8219.8573.09680-53.24
Hidegség33236.9259.62260-22.6937.4059.06254-21.6529.4460.91197-31.47
Kópháza1,67140.4456.961308-16.5140.1557.381300-17.2333.9262.06846-28.13
Lövő1,17540.2258.34833-18.1338.6459.69841-21.0531.4364.94579-33.51
Nagycenk1,73044.5252.761249-8.2544.7852.891246-8.1137.3957.32813-19.93
Nagylózs82536.0459.82555-23.7836.3058.98551-22.6930.7961.33406-30.54
Nemeskér17241.6755.30132-13.6441.6754.55132-12.8833.6662.38101-28.71
Pereszteg1,18034.5763.12865-28.5534.6962.05859-27.3627.7067.93527-40.23
Petőháza88535.7361.67694-25.9436.7460.23694-23.4928.2464.54471-36.31
Pinnye29629.9564.98217-35.0230.8864.06217-33.1818.0771.08166-53.01
Répcevis28430.9669.04239-38.0831.8068.20239-36.4020.6075.38199-54.77
Röjtökmuzsaj36028.0870.38260-42.3129.2370.00260-40.7722.4771.91178-49.44
Sarród77522.7076.08577-53.3828.2770.16573-41.8823.8973.07427-49.18
Sopron47,24446.1350.7435554-4.6246.0250.7135037-4.6838.7855.1724025-16.39
Sopronhorpács67129.9667.83544-37.8730.9366.48540-35.5619.3773.12413-53.75
Sopronkövesd1,01339.1357.97759-18.8438.1358.84758-20.7128.8266.27510-37.45
Szakony34230.4967.07246-36.5930.2465.32248-35.0828.6665.85164-37.20
Újkér81927.1571.63571-44.4828.3070.83576-42.5318.1376.53375-58.40
Und26738.5058.50200-20.0037.6358.25194-20.6235.6258.90146-23.29
Völcsej30734.8263.16247-28.3434.9460.64249-25.7030.6162.76196-32.14
Zsira54141.8455.61392-13.7842.1355.08394-12.9433.7060.51276-26.81
5. (Mosonmagyaróvár)Abda2,62646.6949.311872-2.6247.7548.861887-1.1139.4254.941134-15.52
Ásványráró1,64933.5164.151113-30.6434.6762.471119-27.7924.7370.84655-46.11
Bezenye96027.8669.57700-41.7131.7066.67612-34.9723.0874.22481-51.14
Börcs1,02347.3849.45724-2.0747.4549.79725-2.3440.4653.69393-13.23
Cakóháza4316.2281.0837-64.8621.6272.9737-51.3525.0071.4328-46.43
Darnózseli1,29139.8556.13921-16.2941.9753.80922-11.8237.4857.90563-20.43
Dunakiliti1,43941.3455.52924-14.1842.7354.66922-11.9330.1064.21598-34.11
Dunaremete20934.0160.54147-26.5338.7858.50147-19.7325.5165.3198-39.80
Dunaszeg1,69838.5556.541162-17.9941.1255.781160-14.6630.5362.77642-32.24
Dunaszentpál58944.5048.90409-4.4046.9748.18413-1.2138.8654.03211-15.17
Dunasziget1,22434.7862.28851-27.5038.0058.24850-20.2428.7065.60561-36.90
Feketeerdő43040.5757.55318-16.9843.2254.89317-11.6735.3256.72201-21.39
Győrladamér1,34743.2252.131011-8.9044.0051.871016-7.8738.7454.30604-15.56
Győrújfalu1,55035.8660.721110-24.8638.2358.911117-20.6831.2960.89831-29.60
Győrzámoly2,30039.6056.971606-17.3741.8255.131607-13.3234.4859.611015-25.12
Halászi2,53836.5060.001770-23.5038.2658.231767-19.9829.6564.361086-34.71
Hédervár98039.0357.34661-18.3140.1856.19662-16.0137.3756.82396-19.44
Hegyeshalom2,71240.3055.671789-15.3741.8555.051742-13.2037.2056.821070-19.63
Jánossomorja4,86734.5662.803183-28.2436.2361.323144-25.1028.8766.281898-37.41
Károlyháza44632.4863.14274-30.6633.8262.18275-28.3629.4166.01153-36.60
Kimle1,83036.3359.141192-22.8236.0560.551057-24.5029.4364.02717-34.59
Kisbodak28836.0757.99219-21.9242.4552.83212-10.3827.5667.31156-39.74
Kunsziget99844.5852.17738-7.5944.2352.65737-8.4135.4256.04480-20.62
Lébény2,54536.3860.931715-24.5537.9559.341660-21.3931.4264.051082-32.62
Levél1,49340.3454.80947-14.4741.9053.74895-11.8435.2958.64544-23.35
Lipót60234.0263.93438-29.9137.6461.00441-23.3629.1764.24288-35.07
Máriakálnok1,50938.1158.091026-19.9840.7056.281027-15.5830.4565.06601-34.61
Mecsér50427.7870.83360-43.0631.1166.67360-35.5626.8769.16227-42.29
Mosonmagyaróvár25,49947.7549.0718392-1.3249.6346.9318288 2.7042.6451.0310543-8.38
Mosonszentmiklós2,02938.0758.471329-20.3939.0158.211328-19.2032.9561.56783-28.61
Mosonszolnok1,38537.7958.46934-20.6639.1758.43919-19.2634.0760.12499-26.05
Mosonudvar36747.8349.13230-1.3048.0346.29229 1.7549.1144.64112 4.46
Öttevény2,43741.1454.911699-13.7741.0355.221706-14.1930.3861.27994-30.89
Püski51435.0160.21377-25.2036.2958.60372-22.3128.6963.93244-35.25
Rábcakapi14015.1583.8499-68.6914.4383.5197-69.0713.2483.8268-70.59
Rajka1,48034.4259.851046-25.4335.7760.52970-24.7431.7762.70705-30.92
Újrónafő64749.3647.57391 1.7948.0847.31391 0.7744.3550.40248-6.05
Vámosszabadi1,62144.4451.291008-6.8545.9750.751005-4.7834.0658.55731-24.49
Várbalog29819.2377.88208-58.6519.1478.95209-59.8115.0379.08153-64.05

Hajdú-Bihar megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
3. (Debrecen)Álmosd1,43340.5357.33750-16.8042.8056.27750-13.4739.0857.68371-18.60
Bagamér1,87432.7865.361022-32.5837.2360.781002-23.5528.0266.16464-38.15
Bocskaikert2,80245.3652.631746-7.2745.0050.601749-5.6036.4156.931096-20.53
Fülöp1,36028.6870.45802-41.7730.5268.11806-37.5927.5467.80472-40.25
Hajdúhadház9,53435.3760.274817-24.8937.1459.874839-22.7328.2166.632595-38.42
Hajdúsámson10,86534.7863.816171-29.0436.5960.776143-24.1727.9966.563230-38.58
Kokad49330.8068.80250-38.0035.1863.24253-28.0630.3768.15135-37.78
Létavértes5,73341.1357.222859-16.0943.7754.372794-10.5930.7064.661378-33.96
Nyírábrány3,06433.3764.581753-31.2035.7162.041736-26.3223.0073.241039-50.24
Nyíracsád3,08034.9462.281946-27.3438.2159.221942-21.0129.4666.571032-37.11
Nyíradony6,02924.5974.163998-49.5731.0966.834001-35.7422.5173.492501-50.98
Nyírmártonfalva1,62336.5361.92969-25.3938.7759.59975-20.8227.2268.68562-41.46
Téglás5,12345.6952.512933-6.8246.9850.292929-3.3142.5452.001502-9.45
Újléta80931.0768.11486-37.0431.9566.39482-34.4422.9873.14309-50.16
Vámospércs4,39435.8063.182746-27.3936.8561.022768-24.1728.0067.101757-39.10
4. (Berettyóújfalu)Ártánd53837.1859.93277-22.7435.2561.15278-25.9025.1270.94203-45.81
Bakonszeg98351.2246.81658 4.4147.5050.08661-2.5736.9657.88349-20.92
Bedő28618.1381.87171-63.7417.6581.18170-63.5311.5087.61113-76.11
Berekböszörmény1,50830.9867.78807-36.8029.5867.82808-38.2422.6772.89450-50.22
Berettyóújfalu12,05454.9643.89952911.0751.6045.929534 5.6839.5854.804710-15.22
Bihardancsháza15634.9162.26106-27.3633.0265.09106-32.0828.4065.4381-37.04
Biharkeresztes3,61045.9552.472024-6.5244.7152.841957-8.1231.3763.301237-31.93
Biharnagybajom2,04345.9552.021038-6.0745.8351.551032-5.7237.6953.60528-15.91
Bihartorda75944.4754.88461-10.4143.4753.53467-10.0635.9159.07259-23.17
Bojt41622.5976.15239-53.5629.4170.59153-41.1827.5468.84138-41.30
Csökmő1,55340.1558.61964-18.4639.4058.95972-19.5535.1959.23466-24.03
Darvas48050.3446.64298 3.6948.1647.49299 0.6740.7152.14140-11.43
Derecske6,81739.0959.734236-20.6337.1361.074223-23.9429.2067.052288-37.85
Esztár1,11636.7761.88669-25.1138.5458.57659-20.0326.1370.57333-44.44
Furta92543.0354.18574-11.1541.1555.56576-14.4137.1858.87355-21.69
Gáborján64828.7469.39428-40.6525.6972.69432-46.9919.3575.58217-56.22
Hajdúbagos1,67237.2560.34953-23.0836.2059.98942-23.7828.8465.63579-36.79
Hencida81036.7462.77411-26.0332.0766.67396-34.6020.8370.83192-50.00
Hosszúpályi4,47740.4258.362469-17.9440.2657.422372-17.1628.8265.271166-36.45
Kismarja98825.7373.24583-47.5124.5774.40582-49.8316.8280.12327-63.30
Komádi4,24244.2854.092324-9.8141.1056.752319-15.6531.4463.551199-32.11
Konyár1,64727.9170.73885-42.8228.5569.92851-41.3618.3376.88480-58.54
Körösszakál62848.5549.71344-1.1647.9649.84319-1.8833.9061.02177-27.12
Körösszegapáti82440.3658.36550-18.0039.3458.83549-19.4925.5168.91341-43.40
Magyarhomorog71943.8854.57449-10.6942.3255.90449-13.5925.0066.67240-41.67
Mezőpeterd53640.2857.95283-17.6736.4060.42283-24.0328.1462.28167-34.13
Mezősas50349.2250.47321-1.2546.7552.63323-5.8837.6558.64162-20.99
Mikepércs3,76139.7458.522418-18.7838.1258.332400-20.2129.8364.451398-34.62
Monostorpályi1,75244.6153.891067-9.2843.3853.801065-10.4233.7960.31509-26.52
Nagykereki1,02530.6166.50588-35.8831.3665.42590-34.0716.5076.77297-60.27
Nagyrábé1,76340.2858.221070-17.9439.1458.611068-19.4827.8068.10536-40.30
Pocsaj1,97634.5563.861201-29.3136.0262.371180-26.3624.9671.45613-46.49
Sáp70432.8864.13368-31.2531.5264.95368-33.4216.3574.04208-57.69
Sáránd1,88941.7256.311172-14.5940.0356.761154-16.7229.5963.41615-33.82
Szentpéterszeg89348.6949.39573-0.7046.5350.69576-4.1732.1962.33292-30.14
Tépe81835.7361.27599-25.5433.8362.52603-28.6922.6875.09269-52.42
Told26620.7278.38111-57.6615.5381.55103-66.0222.6475.4753-52.83
Újiráz42947.1850.00284-2.8245.9451.24283-5.3030.5063.50200-33.00
Váncsod93546.7651.54586-4.7842.9354.51587-11.5836.5259.93282-23.40
Vekerd10840.5857.9769-17.3939.4459.1571-19.7229.0958.1855-29.09
Zsáka1,25145.3753.54734-8.1741.8356.68734-14.8528.9266.49370-37.57
5. (Hajdúszoboszló)Báránd2,03842.3852.301260-9.9243.5253.481266-9.9531.3164.59658-33.28
Ebes3,80146.7450.972484-4.2347.1949.962488-2.7741.2452.871324-11.63
Egyek4,01937.2561.252134-23.9937.3860.412127-23.0430.2365.031138-34.80
Földes3,30740.7056.922145-16.2240.5156.192150-15.6733.0560.931180-27.88
Hajdúszoboszló19,85751.1946.0414366 5.1549.9547.3714375 2.5740.6153.497517-12.88
Hajdúszovát2,37439.0658.921334-19.8738.7858.511333-19.7333.6859.56680-25.88
Hortobágy1,21155.1842.9976312.1956.4541.2076715.2553.9140.0046013.91
Kaba4,78138.8458.932961-20.0938.9958.982952-19.9929.4264.101713-34.68
Nádudvar6,99544.4351.914011-7.4845.1852.394033-7.2235.0360.042087-25.01
Nagyhegyes2,33245.1952.321529-7.1344.7453.081511-8.3432.2958.98802-26.68
Püspökladány11,73350.7347.937767 2.7949.2348.847788 0.3938.2655.084268-16.82
Sárrétudvari2,30127.6571.321461-43.6735.5563.211457-27.6629.0066.96793-37.96
Szerep1,03926.9672.21601-45.2629.3569.15603-39.8020.5475.53331-54.98
Tetétlen1,07639.3158.02636-18.7141.3856.27638-14.8929.7561.39316-31.65
Tiszacsege3,74042.5953.451998-10.8643.6552.541991-8.8933.4760.04956-26.57
6. (Hajdúböszörmény)Balmazújváros14,01646.3152.058862-5.7446.8350.118768-3.2837.9655.324447-17.36
Folyás24642.1954.69128-12.5040.1556.06132-15.9137.3561.4583-24.10
Görbeháza1,96746.1051.801193-5.7044.9452.471195-7.5338.0057.00621-19.00
Hajdúböszörmény24,63748.9149.1417117-0.2347.0850.2317024-3.1535.1858.708646-23.51
Hajdúdorog6,94356.1443.03418813.1144.1453.694196-9.5636.6658.022368-21.37
Hajdúnánás13,73851.0447.238240 3.8148.6449.388179-0.7540.8153.724367-12.92
Polgár6,41349.3547.183516 2.1647.6648.973500-1.3141.9652.311885-10.34
Tiszagyulaháza58143.5655.21326-11.6643.6453.03330-9.3926.1863.87191-37.70
Újszentmargita1,16041.4852.25622-10.7743.2554.02622-10.7734.3162.42306-28.10
Újtikos71039.8758.62464-18.7539.4857.27461-17.7925.4765.57212-40.09

Heves megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Eger)Andornaktálya2,19849.3944.611632 4.7850.5845.881639 4.7042.8150.92974-8.11
Átány1,03927.4371.24525-43.8129.4069.80500-40.4016.4074.76317-58.36
Besenyőtelek2,11540.6757.201222-16.5339.8458.701230-18.8631.2465.31637-34.07
Demjén53745.4350.00350-4.5744.2952.00350-7.7138.7454.55253-15.81
Dormánd75641.0555.37419-14.3241.5756.29421-14.7334.8359.70201-24.88
Eger42,96854.3940.803339513.5954.1642.793339811.3745.8547.5720845-1.72
Egerbakta1,18126.7569.00729-42.2527.3569.39735-42.0422.5473.66448-51.12
Egerfarmos53940.0057.23325-17.2341.5456.92325-15.3839.4558.72218-19.27
Egerszalók1,57439.9155.871115-15.9641.0856.051115-14.9840.6755.18772-14.51
Egerszólát93250.0043.60656 6.4051.3046.41655 4.8938.4852.49421-14.01
Felsőtárkány2,80947.9348.132003-0.2049.1348.332003 0.8043.2850.351287-7.07
Füzesabony6,16147.8348.973947-1.1448.6948.873984-0.1838.8855.212315-16.33
Kerecsend1,66824.7971.261089-46.4624.6073.041061-48.4420.3975.18564-54.79
Kömlő1,35623.0074.42739-51.4224.1973.78740-49.5919.0977.78351-58.69
Maklár1,98648.5846.241369 2.3450.1846.251375 3.9340.8452.04759-11.20
Mezőszemere86040.9955.45505-14.4640.0056.67510-16.6731.2363.51285-32.28
Mezőtárkány1,20731.8566.40744-34.5432.1365.87750-33.7324.2072.15438-47.95
Nagytálya71148.7348.14511 0.5949.3249.12513 0.1941.9451.61341-9.68
Noszvaj1,60838.4057.611078-19.2037.2659.411079-22.1530.0863.24778-33.16
Novaj1,15241.1553.87763-12.7141.1356.24761-15.1130.7164.76508-34.06
Ostoros2,15854.7240.17154614.5555.3041.67154813.6346.6746.36975 0.31
Poroszló2,29242.7254.541311-11.8243.4054.551318-11.1536.9158.90764-21.99
Sarud87035.2062.86517-27.6635.2462.67525-27.4342.7754.77325-12.00
Szarvaskő31253.1141.6320911.4852.6143.60211 9.0045.9150.94159-5.03
Szihalom1,65849.9047.38994 2.5249.4548.85999 0.6038.3653.28610-14.92
Tiszanána1,82532.1665.821138-33.6633.2765.141136-31.8720.5873.57719-52.99
Újlőrincfalva17438.0560.18113-22.1241.5958.41113-16.8134.0762.6491-28.57
2. (Gyöngyös)Abasár2,07554.1544.861420 9.3054.6643.45142711.2144.1147.09841-2.97
Aldebrő60550.7448.77408 1.9653.1744.90363 8.2639.0455.82292-16.78
Balaton85448.0550.83539-2.7850.8447.11537 3.7241.0754.55319-13.48
Bátor29350.0049.49198 0.5149.7548.26201 1.4936.3654.55132-18.18
Bekölce54033.2366.15325-32.9233.3365.43324-32.1027.2772.16176-44.89
Bélapátfalva2,29843.5455.361456-11.8145.8151.581456-5.7741.5453.09857-11.55
Bodony59641.0457.92385-16.8843.9555.53380-11.5833.4662.31260-28.85
Bükkszék58748.2849.75406-1.4848.0449.51408-1.4735.9357.97295-22.03
Bükkszenterzsébet79648.6850.75530-2.0847.1451.53524-4.3938.4656.86299-18.39
Bükkszentmárton22047.9250.69144-2.7850.0050.00136 0.0037.0458.0281-20.99
Detk93155.5242.7262512.8055.3342.6162912.7241.5148.74318-7.23
Domoszló1,64049.7049.791163-0.0950.6948.271158 2.4239.7654.48659-14.72
Egerbocs44443.2455.07296-11.8241.9855.29293-13.3129.5163.93183-34.43
Egercsehi1,03851.8745.92588 5.9553.7342.3759011.3643.0950.00304-6.91
Erdőkövesd49140.4359.57329-19.1541.8856.56320-14.6937.5058.59256-21.09
Fedémes27232.5066.00200-33.5035.5061.00200-25.5027.0467.30159-40.25
Feldebrő80856.1541.1552015.0056.4940.6552415.8448.4847.58330 0.91
Gyöngyös23,77963.9235.291955628.6362.3135.501941726.8151.0142.2511021 8.77
Gyöngyösoroszi1,10546.6751.59630-4.9246.1250.32618-4.2136.4758.65266-22.18
Gyöngyöspata2,00039.0559.861288-20.8138.6459.581294-20.9425.9267.89791-41.97
Gyöngyössolymos2,47255.7143.57182012.1456.6141.57180915.0445.8947.581118-1.70
Gyöngyöstarján1,89356.1243.37138112.7453.9843.66139510.3240.6952.04784-11.35
Halmajugra95627.4672.01568-44.5426.7171.88569-45.1730.3666.52224-36.16
Hevesaranyos48529.5269.74271-40.2229.7867.28272-37.5022.9970.69174-47.70
Istenmezeje1,25457.0642.2283614.8359.2539.3083219.9543.1951.96433-8.78
Ivád30236.7061.93218-25.2339.2758.45219-19.1835.3759.86147-24.49
Kál2,68144.9153.541612-8.6245.2552.271609-7.0236.1258.75800-22.62
Kápolna1,16237.8259.22743-21.4038.1859.83702-21.6541.0352.17368-11.14
Kisfüzes11329.0369.8993-40.8637.2361.7094-24.4722.3768.4276-46.05
Kisnána85448.0750.39518-2.3250.1047.01519 3.0846.2546.25307 0.00
Kompolt1,52544.7154.011011-9.3045.5951.51963-5.9235.5056.80507-21.30
Markaz1,47756.7642.50108014.2656.1042.25109113.8441.3751.04672-9.67
Mátraballa64552.3546.53447 5.8253.1144.00450 9.1150.0045.83336 4.17
Mátraderecske1,56543.2556.301103-13.0645.9351.721106-5.7943.5951.69679-8.10
Mátraszentimre45357.7241.4624616.2656.3840.7424315.6444.9447.77247-2.83
Mikófalva57134.9364.51355-29.5837.2260.28360-23.0631.6065.09212-33.49
Mónosbél27148.7050.26193-1.5547.4248.45194-1.0347.5044.17120 3.33
Nagyvisnyó79244.7754.04507-9.2746.1552.66507-6.5137.8458.26333-20.42
Pálosvörösmart52958.3140.2040318.1157.4339.8540417.5746.1845.42262 0.76
Parád1,70748.5250.671115-2.1551.1246.461115 4.6641.5150.57795-9.06
Parádsasvár38867.6131.3428436.2766.3232.6328533.6857.6335.5923622.03
Pétervására1,76046.6052.021161-5.4347.2650.171166-2.9236.1458.71700-22.57
Recsk2,25355.7343.45146612.2853.2744.221470 9.0547.8546.53836 1.32
Sirok1,50345.4353.811050-8.3846.4551.661055-5.2140.5951.40712-10.81
Szajla45726.4272.33318-45.9126.5471.60324-45.0622.5875.27186-52.69
Szentdomonkos38738.2061.80233-23.6138.6660.08238-21.4321.0173.91138-52.90
Szilvásvárad1,37646.0652.48888-6.4249.0947.96882 1.1337.3655.04605-17.69
Szúcs29326.8871.51186-44.6227.0369.73185-42.7015.0078.00100-63.00
Tarnalelesz1,25424.7874.78916-50.0025.4474.12912-48.6823.9573.76526-49.81
Tarnaszentmária21145.8353.47144-7.6441.2655.24143-13.9935.2460.95105-25.71
Terpes15316.8282.24107-65.4216.8283.18107-66.3610.8185.1474-74.32
Tófalu45639.1659.87309-20.7137.5860.46306-22.8833.1561.33181-28.18
Váraszó39743.5654.13303-10.5644.2652.13305-7.8740.2056.37204-16.18
Vécs49944.2953.43350-9.1446.2652.30348-6.0343.6250.00188-6.38
Verpelét2,96442.3956.281800-13.8942.9054.811788-11.9137.6056.81984-19.21
Visonta97359.0739.3870619.6958.6637.6470421.0252.0540.0039012.05
3. (Hatvan)Adács2,10648.0350.581293-2.5548.2349.691296-1.4738.7854.85753-16.07
Apc1,99551.9745.501268 6.4753.4243.821271 9.6043.7547.78720-4.03
Atkár1,48355.5042.68104512.8255.8642.04104913.8241.4850.42593-8.94
Boconád1,06750.5248.89675 1.6352.3047.26675 5.0444.1851.85378-7.67
Boldog2,40735.8163.041653-27.2236.8061.491636-24.6926.9467.80913-40.85
Csány1,71637.4061.411008-24.0138.9858.821003-19.8428.0364.64478-36.61
Ecséd2,62845.8552.961673-7.1146.4551.701675-5.2536.1459.24996-23.09
Erdőtelek2,59035.9863.281487-27.3035.6963.041488-27.3533.7159.66709-25.95
Erk60821.6876.42369-54.7423.9774.38363-50.4115.9681.38188-65.43
Gyöngyöshalász2,11857.4541.42151616.0356.7441.43152815.3143.9349.12906-5.19
Hatvan16,88253.6145.1713650 8.4452.7944.5013601 8.2941.9651.047476-9.08
Heréd1,56144.9054.161058-9.2643.8353.441061-9.6132.1361.76638-29.62
Heves8,36440.8958.205454-17.3142.2155.555352-13.3434.6259.983076-25.36
Hevesvezekény55940.7358.43356-17.7040.6254.90357-14.2931.5861.24209-29.67
Hort3,01450.2547.551998 2.7050.5547.062008 3.4939.9855.821048-15.84
Karácsond2,38951.9246.731481 5.2051.7146.541487 5.1840.3755.68862-15.31
Kerekharaszt81034.7263.79602-29.0743.6953.32602-9.6331.5559.36374-27.81
Kisköre2,21342.4857.281264-14.7943.2455.721258-12.4838.3355.76694-17.44
Lőrinci4,50847.7950.402867-2.6248.2948.572862-0.2836.6453.491632-16.85
Ludas61046.4252.84405-6.4248.6549.39407-0.7435.5558.47301-22.92
Nagyfüged1,25640.2159.50679-19.2940.7057.77656-17.0727.3067.95337-40.65
Nagykökényes48233.6965.24374-31.5532.1663.51370-31.3526.9765.15241-38.17
Nagyréde2,70353.1246.011856 7.1153.1045.501857 7.5941.8452.261085-10.41
Nagyút56251.0048.15351 2.8553.2845.58351 7.6944.2553.54226-9.29
Pély1,10340.8958.74538-17.8441.9856.53536-14.5535.7160.36280-24.64
Petőfibánya2,19561.2537.00143524.2560.9535.86143925.0953.1839.3186513.87
Rózsaszentmárton1,64049.4949.301077 0.1948.8947.311078 1.5836.3053.94686-17.64
Szűcsi1,27946.3352.49844-6.1648.7550.06843-1.3037.0258.15497-21.13
Tarnabod43442.5757.43202-14.8542.1656.86204-14.7128.3270.80113-42.48
Tarnaméra1,38760.6938.7199221.9860.9237.7899823.1549.5343.71533 5.82
Tarnaörs1,28033.0765.60753-32.5431.3167.11757-35.8034.6860.89248-26.21
Tarnaszentmiklós62743.3854.65355-11.2744.5751.81359-7.2446.9346.37179 0.56
Tarnazsadány87836.8961.48431-24.5935.4561.97426-26.5316.1081.65267-65.54
Tenk98150.1549.25670 0.9051.9246.60676 5.3338.6653.67313-15.02
Vámosgyörk1,63650.8446.791137 4.0549.2947.271134 2.0336.7856.36715-19.58
Visznek88742.8855.84548-12.9645.5953.31544-7.7230.6161.52330-30.91
Zagyvaszántó1,52445.1153.451042-8.3544.4452.871044-8.4336.6655.97611-19.31
Zaránk38544.2553.54226-9.2943.6154.19227-10.5735.7160.39154-24.68

Jász-Nagykun-Szolnok megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Szolnok)Besenyszög2,73045.5552.361820-6.8145.5151.351815-5.8432.4359.62956-27.20
Csataszög23333.3366.01153-32.6831.3365.33150-34.0024.7868.14113-43.36
Hunyadfalva14233.7565.0080-31.2534.1864.5679-30.3821.4373.2156-51.79
Kőtelek1,20335.8662.38739-26.5234.4364.57700-30.1423.4268.84491-45.42
Nagykörű1,31143.7851.66724-7.8743.2750.76721-7.4931.0358.04448-27.01
Rákóczifalva4,44651.9444.603011 7.3452.0044.522994 7.4842.1447.791699-5.65
Rákócziújfalu1,62654.9141.7592713.1654.0542.6192711.4339.8851.25519-11.37
Szászberek81546.0950.92601-4.8344.3551.33602-6.9834.6850.87346-16.18
Szolnok57,29057.8439.654230918.1957.6239.034226618.6048.0343.5225026 4.52
Tiszajenő1,25339.2659.85782-20.5939.3158.51781-19.2125.9467.63451-41.69
Tiszavárkony1,24748.8849.38800-0.5047.1950.19801-3.0040.0051.63430-11.63
Tószeg3,72754.3443.98238310.3753.4843.922386 9.5643.0348.201334-5.17
Vezseny51348.5449.27274-0.7350.0047.73264 2.2737.6554.71170-17.06
Zagyvarékas2,81044.2753.391624-9.1143.8853.721627-9.8333.7259.10863-25.38
2. (Jászberény)Alattyán1,55937.0160.71962-23.7034.5061.68942-27.1825.4068.06504-42.66
Jánoshida2,02655.9942.15123613.8346.2451.411237-5.1735.8758.45722-22.58
Jászágó56338.8659.24368-20.3839.7357.81365-18.0837.2057.97207-20.77
Jászalsószentgyörgy2,81841.3157.381823-16.0739.5058.541833-19.0428.4166.701042-38.29
Jászapáti6,74741.8855.404334-13.5242.1355.274315-13.1436.1756.542524-20.36
Jászárokszállás6,18046.6050.133790-3.5445.6052.353803-6.7635.1058.382040-23.28
Jászberény21,25255.1543.071627212.0852.8744.7916292 8.0843.7550.698793-6.94
Jászboldogháza1,41737.0360.751037-23.7234.8861.931035-27.0524.0267.57666-43.54
Jászdózsa1,73446.2852.271102-5.9945.1952.901102-7.7135.7159.25616-23.54
Jászfelsőszentgyörgy1,41738.8259.56868-20.7442.6755.64771-12.9729.0562.75451-33.70
Jászfényszaru4,63039.7057.622763-17.9239.4958.412770-18.9231.3062.741358-31.44
Jászivány33031.5868.02247-36.4434.1564.63246-30.4919.7777.97177-58.19
Jászjákóhalma2,29841.1357.351517-16.2241.0457.301501-16.2628.2667.63828-39.37
Jászkisér4,13846.4352.102382-5.6744.7853.322367-8.5336.9656.421269-19.46
Jászladány4,14732.4265.472421-33.0432.1065.992411-33.8926.3567.221260-40.87
Jászszentandrás2,02944.7154.231418-9.5244.6254.041423-9.4233.3060.45943-27.15
Jásztelek1,18638.1460.55763-22.4139.1659.53761-20.3733.6960.96374-27.27
Pusztamonostor1,29941.3656.54856-15.1940.8257.19855-16.3724.3969.62451-45.23
Tiszasüly1,22536.8261.03698-24.2138.5960.40697-21.8136.2759.84386-23.58
Újszász4,92146.5250.393078-3.8745.6951.213095-5.5336.0156.701755-20.68
3. (Karcag)Abádszalók3,35741.9655.841866-13.8843.7254.241864-10.5238.0855.12927-17.04
Berekfürdő1,10446.6151.62678-5.0143.5753.91677-10.3433.9858.49518-24.52
Fegyvernek5,21450.2048.202944 2.0049.0248.892960 0.1433.4949.931526-16.45
Karcag15,82044.4053.0213022-8.6243.5053.4113008-9.9230.5164.376565-33.86
Kenderes3,52334.6263.712100-29.1033.6763.382067-29.7022.6168.801141-46.19
Kisújszállás8,97247.4050.615671-3.2146.5551.295641-4.7339.9553.453259-13.50
Kunhegyes6,35639.3158.983498-19.6739.4957.943502-18.4531.4063.061949-31.66
Kunmadaras4,05439.5557.292058-17.7438.3459.392029-21.0425.5365.931089-40.40
Nagyiván85736.3262.28570-25.9638.4658.32559-19.8628.8068.27375-39.47
Tiszabő1,258 4.5795.33984-90.75 4.8994.91982-90.02 2.1797.33599-95.16
Tiszabura1,91012.3286.331339-74.0112.4385.791344-73.36 9.4289.73701-80.31
Tiszaderzs89131.4967.96543-36.4632.7866.11543-33.3323.2372.52353-49.29
Tiszafüred9,20051.2147.215511 3.9951.3046.555489 4.7542.5051.073407-8.57
Tiszagyenda83544.9253.66423-8.7545.6952.45429-6.7635.9658.33228-22.37
Tiszaigar60832.1666.67342-34.5035.0962.87342-27.7828.0268.68182-40.66
Tiszaörs1,04934.9561.04598-26.0935.6760.24586-24.5727.8464.32370-36.49
Tiszaroff1,34042.7855.06790-12.2843.6654.42781-10.7634.1561.18407-27.03
Tiszaszentimre1,64036.7661.93914-25.1637.7760.81916-23.0330.8764.85515-33.98
Tiszaszőlős1,22038.6659.91701-21.2638.8657.86700-19.0035.1360.89427-25.76
Tomajmonostora56136.1262.80371-26.6837.2760.32373-23.0625.1069.80255-44.71
Túrkeve7,07848.1149.834068-1.7245.0152.414072-7.3938.2753.372046-15.10
4. (Törökszentmiklós)Cibakháza3,12540.8757.311593-16.4538.7757.631527-18.8631.5460.84853-29.31
Csépa1,26633.5364.36665-30.8329.4869.54614-40.0721.4867.21433-45.73
Cserkeszőlő1,91142.0155.991152-13.9842.6854.551155-11.8639.5254.07749-14.55
Kengyel2,86448.5249.151591-0.6345.8051.981618-6.1839.1551.01843-11.86
Kétpó52255.8943.2936512.6054.9543.4136411.5441.7350.00266-8.27
Kuncsorba48140.6458.19342-17.5440.0059.70335-19.7026.2466.83202-40.59
Kunszentmárton6,75651.0647.324089 3.7448.4448.814030-0.3736.1654.272331-18.10
Martfű5,37763.9433.06370830.8861.1335.46369725.6754.8738.14217616.73
Mesterszállás57542.4655.50391-13.0440.3155.36392-15.0527.0464.44270-37.41
Mezőhék27049.3650.00156-0.6447.4448.08156-0.6435.0655.8477-20.78
Mezőtúr13,67057.2641.30905115.9753.0343.949016 9.0843.2249.255352-6.04
Nagyrév54348.2550.16315-1.9044.4150.80313-6.3938.8955.56198-16.67
Öcsöd2,57143.5353.841445-10.3142.4554.431444-11.9836.9255.09688-18.17
Örményes82353.9944.93552 9.0653.9043.92551 9.9844.0044.33300-0.33
Szajol3,14755.5842.05206213.5354.8442.25206412.6040.9450.041165-9.10
Szelevény82242.1557.02484-14.8840.2559.34482-19.0924.0466.03312-41.99
Tiszaföldvár8,70651.5846.445062 5.1449.8947.305025 2.5939.5552.692604-13.13
Tiszainoka31040.6656.59182-15.9340.4457.38183-16.9431.9067.24116-35.34
Tiszakürt1,10541.7256.95676-15.2438.7959.14678-20.3526.8664.29350-37.43
Tiszapüspöki1,57944.6752.95797-8.2844.5253.03775-8.5229.1260.69491-31.57
Tiszasas87043.8054.60500-10.8041.6055.60500-14.0034.1758.63278-24.46
Tiszatenyő1,33954.4742.8273811.6551.7445.05748 6.6838.3649.86365-11.51
Törökszentmiklós16,70157.1341.231254315.9054.4842.681241111.8035.9546.816317-10.86

Komárom-Esztergom megye

VálasztókerületTelepülésVpolg.2018 egyéni2018 listás2019 EP
Ell.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKülEll.Fid.VoksKül
1. (Tatabánya)Baj2,32046.2249.501614-3.2852.9643.771501 9.1942.6349.621058-6.99
Szárliget1,94552.3143.231388 9.0854.5841.08138513.5046.6744.02870 2.64
Tata18,66148.5948.4613453 0.1352.5344.5013387 8.0344.1850.329301-6.14
Tatabánya54,68153.7242.723832811.0157.6838.593820919.0949.9943.6322037 6.36
Vértesszőlős2,71550.2847.401768 2.8853.9543.27176110.6847.0446.961150 0.09
2. (Esztergom)Annavölgy74458.0336.9343621.1059.1237.4143321.7157.7235.3724622.36
Bajna1,57337.1260.481083-23.3638.1759.151082-20.9826.2965.96658-39.67
Bajót1,26740.1955.70754-15.5242.4654.07749-11.6229.1261.88467-32.76
Csolnok2,63951.9943.871812 8.1154.7341.73160813.0045.1147.821033-2.71
Dág75041.8655.99559-14.1343.2553.37504-10.1225.2968.39348-43.10
Dorog9,72461.8233.21655828.6162.3334.39651727.9453.5238.97362114.55
Dömös97344.1352.11639-7.9842.5753.21639-10.6436.3056.54405-20.25
Epöl50228.7669.35372-40.5930.5068.17377-37.6723.5970.77284-47.18
Esztergom22,88148.5445.4917620 3.0551.3244.7717604 6.5641.6351.9310311-10.31
Gyermely1,17636.4559.71834-23.2639.3757.84823-18.4730.2964.60548-34.31
Héreg84144.6251.66511-7.0546.0851.76510-5.6933.5560.06313-26.52
Kesztölc2,18753.9142.46145811.4554.2842.03143712.2546.3846.50856-0.12
Lábatlan4,03348.9746.212612 2.7651.6544.862608 6.7943.8748.621452-4.75
Leányvár1,42551.2944.621004 6.6752.1144.71946 7.4042.0849.23587-7.16
Máriahalom54558.1038.2332719.8857.4839.5330117.9440.7853.63179-12.85
Mogyorósbánya70454.7243.2153011.5158.2739.4753218.8045.4544.76286 0.70
Nagysáp1,15036.4261.19670-24.7838.0060.06671-22.0630.4764.27361-33.80
Nyergesújfalu5,99350.7445.294184 5.4553.8642.50412911.3648.4544.652522 3.81
Piliscsév2,04948.3247.821397 0.5047.5348.391395-0.8637.9354.44878-16.51
Pilismarót1,68541.5653.361102-11.8043.1352.411099-9.2832.9359.46735-26.53
Sárisáp2,28058.8536.55150222.3060.8935.40148325.4955.8338.6778117.16
Süttő1,65649.7446.671142 3.0651.6045.031126 6.5745.0849.05681-3.96
Szomor89544.5551.15651-6.6146.7649.75601-3.0038.5053.05426-14.55
Tardos1,36753.9741.3591912.6255.9740.6090415.3851.5543.60516 7.95
Tarján2,13742.1353.841538-11.7043.9353.171277-9.2436.0457.64949-21.60
Tát4,54051.7544.903198 6.8554.8642.44318112.4243.7149.401915-5.69
Tokod3,37549.9145.842236 4.0751.0545.182231 5.8743.9850.461296-6.48
Tokodaltáró2,29451.4443.821456 7.6253.0943.351458 9.74